• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.11

Sindri

Guest
Žádané portréty orků, až 33 prémiových rozšíření města, lepší zobrazování některých informací, povinnost vyzkoumat i nedávno přidané prastaré divy... to všechno a mnoho dalšího nás čeká už zítra!

Dychtíme po vaší zpětné vazbě! :)
 

DeletedUser1198

Guest
Vlastně už dnes, tak se necháme překvapit, doufám, že to budou změny k lepšímu :)
 

DeletedUser1198

Guest
aha, no jo, tak už nikdo neušetří runy tím, že si nevyzkoumá divy :)
 

DeletedUser105

Guest
Úplně nadšen nejsem. Odnesl jsem to, že v průběhu hry se do starých sekcí, které jsem měl už dávno za sebou, přidávaly divy. Takže teď těsně před ukončením důležitého výzkumu jsem hozen někam do propadliště dějin. Bude však vylepšení znamenat, že mi budou přicházet runy i na divy, které ještě nemám? Protože teď mám u některých divů nadbytek desítek run a k novým nepřichází a nepřichází.
 

DeletedUser1198

Guest
@Marais no vidíš, já je záměrně nevyzkoumal (na Arendyllu) a teď musím, jsem si myslel, jak ušetřím runy co nechci, tak také musím, ale tak nevadí mi to, počítal jsem s tím, že k tomu dojde. Vždyť jsem si zvyšoval pravděpodobnost "odlovení" správného úlomku.
 

DeletedUser105

Guest
No jo. Mně by to asi bylo taky jedno, kdybych nebyl 10 bodů od dokončení vyšší verze obytných budov. Takhle prostě zkejsnu poměrně dlouho na mrtvým bodě, protože obyvatelstva mám poskrovnu a těšil jsem se na výstavbu.


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maatina

Znalec fóra
Ach jo, taky musím zkoumat, oč jsem nestála a to, co jsem chtěla vyzkoumat, se mi o to posouvá. Tak aspoň vím, že to není chyba ve hře :-(
 

DeletedUser199

Guest
Jako pěkné, pěkné opravdu, měla jsem vyzkoumanou skoro celou cestu co je u trpasličího portálu a po aktualizaci políčko černý body v loji cca 70, to jste při té aktualizaci teda kapku nedomysleli ne ? nejde o to že se musím vrátit před začátek trpaslíků stejně bych to zkoumala hned po té cestě, ale že mi zmizely ty body mi vadí a to docela dost. Pak jsem se chtěla zeptat co uděláte na prvním světě se zobrazováním počtu orků proč nejsou někde k nahlédnutí minimálně teda alespoň ve Shromaždišti, případně přidaná ikona třeba vedle obyvatelstva, takhle počet orků člověk zjistí max když jde něco vylepšovat a jsou tam potřeba tak postavením se na jejich ikonu nebo na mapě pokud se Vyjednává opět postavením na jejich ikonu.
 

DeletedUser1936

Guest
Rozhodně se mi nelíbí povinnost zkoumat divy, které nechci a nepotřebuji a nemíním je stavět. Obzvlášť, když mi pak zůstane hromada run, pro které tu není další užití... Zkusila jsem si tajemné divy na druhé mapě a zjistila jsem, že když jsem na první tak daleko tak mi budou k ničemu. Pro mě je tam 500 zásob naprosto směšných a o celém 1 VB ani nemluvím. A navíc jste mě zablokovali těsně před vyzkoumáním lepších manufaktur, na které čekám, abych mohla rychleji postupovat dále. Za mě je takhle aktualizace opravdu hrozná:-( Myslela jsem, že nás má hra bavit. Máme přemýšlet, jak naložit s volným místem, vybrat si, které divy chceme...
 

Eragon92

Znalec fóra
To už si vážně dělají vývojáři srandu ne? 10 bodů před otevřením farem na houbičky mě zablokují kvůli blbým divům které jak se furt hlásalo nejsou povinné! Když nejsou povinné tak na co je mám zkoumat a utrácet 135 VB nehledě na to, že teď postavit div bude pomalu zázrak při tom množství run, náhody a tříštění!! Ještě chvíli pokračujte tímhle gestapáckým směrem a vykašlu se na to. Pořád se tady ohánělo jak hra dává na výběr ale já ten výběr již jak si přestávám vidět.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser683

Guest
Mě se tyhle změny taky nelíbí,mělo by být na každém,jestli ty divy chce zkoumat a nebo ne! Navíc je těch divů tolik,že se do měst ani nevejdou. Utnout hráče v rozdělaném výzkumu mi přijde jako nehoráznost! Vývojáři chtějí hráče zpomalit,ale aby se nedivili,až se hra zastaví,protože už jí nikdo nebude chtít hrát. Oddechová hra by asi neměla hráče rozpalovat do běla?!!! :mad::confused:
 

Santerr

Veterán
Kdysi tu už jednou něco podobného bylo, taky bylo ve výzkumu něco, co se zkoumat nemuselo, aby hráč postoupil, nakonec blokli celý výzkum, dokud si hráč tu věc nevyzkoumal, nejsem si jistá, jestli to náhodou nebyla akademie kouzel. Křiku kvůli tomu bylo dost. Další křik přišel, když se akademie dostala do povinného úkolu. Teď nedávno s příchodem orků zarazili postup provinciemi, když jste dál v provincii, potřebujete na její vyjednání orky. A teď opět zarazí postup ve výzkumu. Co to má jako být? Ta hra začíná hráče víc a víc svazovat a to se mi asi přestává líbit. Nechceš ten div, stejně si to musíš vyzkoumat, protože tě dál nepustím! Jsi moc rychlý v provinciích, tak ti to jednoduše zarazím! Na nové divy runy moc nepadají, zato v klášteře bojových mnichů mám run 51, v majáku 40 a padají mi každou chvilku, občas mi padne do horského sídla, ale to už mám také postavené... Co bude příště? Budeme mít povinnost si postavit všechny ty divy?
Nehledě na to, že po nahrání nové aktualizace už na mě vyskočila dvakrát interní chyba, jednou při souboji v provincii, kdy mi to zahlásilo porážku, ačkoliv 6 duchů ještě bylo na živu. No, po restartu jsem zjistila, že jsou na živu úplně všichni duchové, jen v jedné skupině jich bylo skutečně jen 6. Zato jsem se přes minutu musela koukat na průběh souboje, než jsem ho mohla konečně dohrát. Podruhé mi interní chyba vyskočila, když jsem dávala 5 bodů do výzkumu, po restartu jsem měla ty body ve výzkumu jen 4. Tomu se říká oprava chyb? Hlavně, že udělali nové ikony kouzel a já nevím co ještě zbytečného. Zabývají se nedůležitými věcmi, ale to, co ve hře chybí k dodělání, to stále je v nedohlednu. :mad:
 

DeletedUser1198

Guest
Asi to sem až tak moc nepatří, ale zkusil někdo spočítat, zda by se všechny divy vešly? Vždyť třeba Zlatá propast při vytunění na max. dává "hafec" lidí - za několik budov při rozměru 3x3 a podobně.. postup vpřed by byl sice zcela mizivý, ale na druhou stranu by maximum VB šlo do divů, tudíž by se hra prodloužila na mezigenerační, že bych třeba já začal a moji vnukové by ji dokončili :) (to byl jen joke), ale opravdu mne zajímá, zda to někdo zkusil propočítat. Jinak já to nemám tak hrozné jako @Santerr, mám 38, 32 v uvedených divech, ale jestli ono to nebude tím, že nejsem tak daleko :) Mě se zatím chyby po update žádné neukázaly, dokonce motivace sousedů a společenství proběhla tak, jak má, tudíž bez nutnosti rolování, za čož bych chtěl třeba poděkovat. A to kolem toho bylo pěkné pozdvižení. Lituji všechny, koho to zdrželo (mě také, ale protože jsem takový šťoura, tak jen malinko...měl jsem vyzkoumáno ale neaktivováno a udělal jsem to právě po zkušenostech s akademií kouzel a protože jsem se dočetl, že u orků jsou nutné 2 zbrojnice na vyšších úrovních.) Víme, že fórum je členy týmu sledováno, kteří určitě posílají reporty a tak si myslím, že stejné reporty půjdou i z ostatních jazykových mutací k vývojářům. No a dál se ani neodvažuji domýšlet, jen doufám a věřím, že problémy řešeny budou, nemyslím si ale, že by se něco z těch změn vrátilo zpět.
 

Magni

Guest
Dát výzkumy divů jako povinné nebylo nejšťastnější ze stran vývojářů, to přiznávám. A osobně si též myslím, že to je ne moc dobré řešení. Případně alespoň mohli upozornit "dopředu"... Nicméně, takto to bylo i s akademií a kouzly. Také se po nějaké době začlenily do výzkumu tak, že jsou povinné. Stejně tak hodně lidí nadávalo, ale všichni jsme to přežili a nakonec ze zpětného pohledu vidíme, že to nebyla taková tragédie, jak se zdálo. Výzkumy hotovy a my žijeme dál. Chápu že tato změna mnohé lidi naštve, ale zvládli jsme začlenění akademie, tak jsem si jistý, že společně nějak překousneme i toto. Je to pořád přeci jen hra. Prostě to přijměme jako fakt a jedeme dál, ne? :) Že to zpomalí hráče, kteří je nezkoumali? No, možná maličko ano. Nějaký ten den... (doba je silně diskutabilní a individuální - nerozbírejme prosím) Kdo nemá, tak to "dožene" a hurá ve výzkumu dál. Někteří je vyzkoumané mají a žijí. Možná jsou dokonce ve výzkumu napřed, i přes to, že "vyplýtvali" body právě do divů, byť je nepotřebují... Takže chápu vaše reakce a maličko se i přidávám, ale zase to není taková tragédie přeci :) Stavět je nemusíme - kdyby ano, to by už byla opravdu tragédie. Všichni jsme museli zkoumat elfí/lidské divy. A ne každý je postavil, ale fakt, že byly povinné, jsme prostě vzali a hráli. Tak proč to nevzít takto i zde?

Nicméně, my, jako elvenar tým, nemůžeme udělat bohužel víc, než předat názory hráčů dál. A troufnu si říct a slíbit, za náš tým, že to uděláme a předáme vaše názory nezkresleně a s důrazem na to, že se to hráčům silně nelíbí. Bohužel, to je vše, co zmůžeme :( Zbytek je na vývojářích.
 

nataly111

Velmistr písma
Promiň mi prosím, ale nejde tak ani o ten výzkum, jako spíš o ty nedořešené runy. Sama už toho začínám mít taky pomalu dost. Jak je vidět vývojáři se zabývají blbinama místo věcí nad kterýmy tu jiní členové už dlouho pláčou. Bránila jsem a vysvětlovala, že je to otázka času, ale jak je vidět , nic se neděje a dít asi nebude. A promiňte mi ta silná slovíčka, ale je na čase to říct nahlas a přestat to omlouvat.:eek::eek::eek:
 

DeletedUser1936

Guest
Děkuji za reakci podpory. Opravdu jde hlavně o to, že buď ty divy tedy postavíš, když už je máš vyzkoumané, ale na to by mohli přidat alespoň nějaké rozšíření z výzkumu kvůli místu a nebo je stavět nebudeš a budou se ti zbytečně hromadit runy, které nevyužiješ a přijdeš o ty, které by se hodily :-(

Navíc takové tajemné divy dávají hráčům v pozdější fázi opravdu směšné ,,bonusy´´ a kdyby to mělo za něco stát, tak se do nich musí narvat opravdu velké množství VB a vylepšit je.
 

Magni

Guest
Ano, i s runami souhlasím. Budou padat další typy a šance na chtěné typy se zmenšují. Tady bohužel můžeme jen doufat, že přijde nějaký způsob, jak si buď vybrat typy run které chceme (z provincie, z turnaje,...) a nebo přijde nějaký další způsob, jak runy získávat. Něco, co přebere hlavní zdroj run a bude lépe řešený. Nebo upraví stávající. Případně nějaké eventy, úkoly a podobné věci, kde odměny jsou konkrétní typy run a hráč si vybere, jestli chce ten nebo onen a podle toho bude plnit. Tak daleko ale nikdo z nás nevidí a o tom můžeme teď jen spekulovat. Návrhů na toto tu už bylo hodně. Spousta jich byla přeposlána dál. A to nejen na naší jazykové mutaci, ale i dalších, kde reakce byly naprosto stejné jako u nás... Doufejme, že vývojáři pracují na něčem takovém. Věřím (a doufám), že ano, ale bohužel tu nemohu za ně něco slibovat.
 
Nahoru