• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.11

Deleted User - 42211

Guest
Zase z pohledu začínajícího hráče to je paráda. Na jiném světě hraju už se všema novinkama a je to příjemné. Mám také výtky, ale pro začátečníky to je bezva.
Bohužel, do zajetého světa strkat takové novinky není ideální. Nejsem nadšená ani trochu z povinnosti výzkumu divů, ale před nedávnem jsem psala, že to nejspíše takhle dopadne a každý by s tím měl počítat. Pokud chcete znát všechny novinky v předstihu, hrejte i na betě...Budete se pak vztekat nad novinkou tam a tady na to už budete připraveni :D
Nelíbí se mi to, vadí mi, že výzkum není dotáhlý a vymýšlí se jen nové věci s dalšíma chybama... A nezbývá než doufat, že vývojáři konečně vyslyší hlas hráčů...A věřím, že Elvenar tým dělá vše proto, aby nám pomohl, koneckonců, sami to jsou hráči, ne?
 

papap

Mistr slova
Zdravím,tak také mi to vadí,jelikož jsem akorát rozjel trpaslíky a už jsem měl skoro hotovou měď a k tomu další rozšíření,tak budu muset počkat než se k tomu zase dostanu.Ale tak je to hra a nezblázním se a jedu dál,jelikož je to skvělá hra...:)

regulat96 tak to jsme na tom podobně.Také hraji v druhém světě za elfy už nějakou tu kratší dobu a takto je to super...:)

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
Regular, už v to nevěřím, protože už se to táhne dlouho. pro nové hráče to je víc v pohodě, ale pro nás kteří to hrajeme skoro od začátku, je to jako by vrazili kudlu do zad mím elfíkům. A co já teď s tím, jak je nám utišit. Asi nijak no.:(:(
Hra mě baví, ale už mě nebaví to okecávání a všechny ty nedodělky. Prostě už by měli začít něco dělat, klidně bych si na další rasu o trošičku déle počkala, pokud by vyřešili všechny důležité chyby a nedodělky.:oops::oops::oops:
 

Deleted User - 42211

Guest
Byla jsem překvapená, že tak brzo přišli s orkama, když na víly se tak dlouho čekalo a pořád nejsou kompletní. Ano, dělají moc chyb, ale vzpomeň si, jak dlouho jsem tu křičela na stav bez sousedů. Než s tím něco udělali, tak to trvalo 7 měsíců! A pořád to není dodělané a já jsem neustále bez mincí... Už by mohli začít řešit staré problémy. A musíš uznat, že oproti 7 měsícům bez sousedů je tento runový problém skutečně "k smíchu krátkou dobu" ;) Ale se všemi tu souhlasím, je to špatně vymyšlený...nápady dobrý, ale nejsou dotáhlé do konce. A od doby, co hraju na betě, už vím, co mě čeká a tolik se nevztekám :D
 

nataly111

Velmistr písma
Jasně, že si na to vzpomínám, proto píšu, že už toho mám taky dost. Tak ty hraješ na betě a už se tolik nevztekáš, jo.;);)
Tak teď se budu vztekat já za tebe.:D:D:D:D
 

papap

Mistr slova
A to má být jako co?Výsměch ostatním?Hoď se do klidu,jo...

//Odstraněna zbytečná citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Klid, jen napsal že je měl vyzkoumané :) Já znám spoustu hráčů co je mají vyzkoumané. Nebo třeba jen z části, jako já... Se přiznám, že jsem na ty v 5. době zapomněl a teď se musím vracet :D Taky v rozjetém výzkumu, taky se musím vracet. Ale nevidím to jako problém, prostě se vrátím, nějak tam vyplodím 80 bodíků a jedu dál. Zbytek mi přeci neuteče :) A "není kam chvátat"
 

papap

Mistr slova
GoldAngel cz mě to zas tak nevadí a také v tom nevidím problém,jelikož jak jsem psal,je to skvělá hra.Ale v tom: nicméně mě to netrápí ,vidím výsměch ostatním,tak jsem to napsal.
 

Tirhaz

Pokročilý žák
Když se přidaly do hry další divy - a přiznám se, že nemám v úmyslu je stavět všechny...jen vyberu ty, co si myslím, že budou přínosem - tak jsem je vyzkoumala...postupovala jsem tak proto, že akademie kouzel zprvu povinná nebyla, posléze ji ale povinnou tvůrci hry udělali a jsem tomu ráda, protože kouzla opravdu využívám...ulehčuje to hru. V turnajích se VB dají získat poměrně snadno a pokud se boje jedou "růčofůčo", tak i ztráty nejsou tak velké. Provincie převážně vybojovávám, takže ani orkové, které hra požaduje od určité provincie od města, mi žíly netrhají :D. Ne, že by povinnost zkoumání všech přidaných divů byla nějaká hitparáda, ale dá se to vcelku rychle vyzkoumat...Takže jsem celkem v klidu a hru si užívám :D.
 

Icheb

Mistr slova
A to má být jako co?Výsměch ostatním?Hoď se do klidu,jo...

Nějak nechápu jak jsi z mého příspěvku pochopil že je to výsměch ostatním. Napsal jsem že chápu že je to pro některé komplikace. K tomu jsem konstatoval že mě to netrápí protože je již mám vyzkoumané a proto mi na rozdíl od těch co nemají přijde nova verze hry jenom pozitivní.
 

DeletedUser76

Guest
Upřímně já tady těm odfukům také moc nerozumím , novinky zkoumám hned jak jsou zařazené do hry , pak se nemusím vracet.
Je jasné , že když hrajete hru , která se vyvíjí za pochodu musíme s tím počítat, že nastanou nějaké mimořádné akce jako zde.
Pořád lepší než mít hru ošizenou o novinky. To by jste prskali s prominutím , že musíte hrát od začátku .
S orky dostala hra pořádný říz , tedy v mých očích :D, je zajímavější , obtížnější , prodala jsem půlku města (skoro) a jedu .
Budovy jsou pěkné , těším se až budu mít hotové město v době orků.
Portréty jsou pěkné a ikonky taky, paráda jsem spokojená.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
Woodynko, ale přeci nejde tak o ty výzkumy jako o ty runy, já osobně jsem ty výzkumy neotevřela, abych měla víc šancí získat runy, co chci a teď jsem namydlená, nijak se k těm runám nedostanu. A teď mluvím jen o runách získané přes provincie.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Hodím si s toho mašličku.:p
 

DeletedUser76

Guest
Broučku osobně si myslím, že je to jedno, stejně pořád padají do trpasličích divů :D :D.
Já jsem si je vyzkoumala hned, větší naděje , že třeba budou padat ty co chci i když v těch provinciích je to vážně zázrak když padne něco jiného než horské sídlo či trpasličí val :D.
 

Tirhaz

Pokročilý žák
No, tak u mně je to naopak...už dva měsíce mi chybějí tři poslední runy na trpasličí div - Horské sídlo a od té doby mi nepadl ani úlomek...padá mi kde co, převážně se to rozbíjí na úlomky :D, převážně starobylé divy nebo bouřné, ale tyhle tři runy trpasličí ne a ne padnout..ani úlomky...už pozbývám naděje, že je kdy budu mít a že bych si to sídlo postavila :D ...
 

nataly111

Velmistr písma
Tak to máte asi víc štěstí, mě to ve většině případů lítá pořád do majáku nebo k mnichům a je to na na kočku. Runy k sídlu jsem si musela najít sama přes body. Zlaté naše společenství, taková pomoc je doufám všude.
Ale jinak mě se orkové nelíbí, ale mám radost, že ty máš radost Woody. A víc ke štěstí nepotřebuji.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

mmenie

Pokročilý žák
Opravdu strašně moc se mi nelíbí nutnost vyzkoumat všechny divy, vůbec bych při tom výzkumu nechala na hráči, ať si kdy zkoumá, co chce, prostě aby to mělo trochu menší návaznost.Už takhle je těch VB opravdu hodně málo, a teď je ještě musím plýtvat na divy.. Co se mi taky nelíbí je změna ikonek u hráčů v oznámení, kdy už se možnost sousedské výpomoci s odměnou nezobrazuje ve zlaté ikonce, to mi chybí. A taky mě nemile překvapilo nové "Pokud nemůžete nějakou budovu vylepšit z toho důvodu, že vám něco schází, tak vám hra navrhne, co byste mohli udělat, abyste tu danou budovu vylepšit mohli." - to přece poznám podle toho, co se mi nad tím ukazuje červeně, netřeba to ještě dost češtinsky neobratně připomínat v tom kliku.
 

DeletedUser1198

Guest
Vyzkoumat všechny divy je stejné, jako vyzkoumat manufaktury, které nechceme stavět. Prostě se autoři rozhodli, že to ke hře patří. Ano, je mi jasné, že tím se sníží šance na získání potřebných úlomků do divů, které stavět chceme, ale nepřijde mi to nijak tragické, hlavně, co se VB týká. Vždyť za turnaje je jich "fůra". A třeba se na to dívají tak, že div není rohlík nebo houska (nebo obyčejná budova) a že je zapotřebí pořádného úsilí a velké dávky štěstí si jej získat a je jen na nás, jak se s tím popereme. Mě osobně tyto změny nevadí i když bych také uvítal nějaké vstřícné řešení pro úlomky, aby to nebylo zase tak HC. Jsem docela rád, že je hra dále vyvíjena, protože by pro mne byla nuda, kdybych věděl, že za 3 měsíce budu na konci. To, že při tom vývoji vznikají chyby je nemilé, někdy to dokáže "nadzvednout", ale taková je realita, je to stejné jako v životě, jsme jen lidé chybující. Je mi jasné, že kolik lidí, tolik různých představ i názorů, ale i tak Elvenar hraji rád a přeji všem, aby to měli také tak.
 

DeletedUser1148

Guest
souhlasím s nataly111 .Nejde v žádném případě o výzkum divů ,jako o runy ,které díky vyzkoumání teď začnou po dobytí provincií lítat.Taky jsem záměrně divy nevyzkoumala ,aby jsem dostávala jen runy ,které potřebuji.A teď toto .Je to povinné.Vůbec se mi to nelíbí a jsem naštvaná.Vývojáři zjistili ,že z toho budou mít málo ,když si je cíleně nevyzkoumáme a tím pádem budeme mít větší šanci získat runy ,které potřebujeme a tak to dali jako povinné ,aby nás prostě za každou cenu dotlačili k tomu ,že to nevydržíme a ty zbývající runy dokoupíme.Jestli to takhle půjde dál ,tak už mě to pomalu přestane bavit.Takto jsem jednu hru přestala taky hrát jen proto,že nás tam tlačili příšerným způsobem ke každodenní hře plus ,že se kolikrát jinak nedalo než určité věci doplatit.Toto už je fakt nepříjemný tlak na hráče.který vůbec nemám ráda.Tuto hru jsem začala hrát právě proto,že jsem si v klidu ,bez jakéhokoliv tlaku ,mohla hrát v pohodičce a postupovat.No a teď prostě to jde čím dál hůř.Naštvalo mě to!
 

nataly111

Velmistr písma
Pes63, nemáš pravdu není to stejné. Když otevřu výzkum na divi přicházím tak o runy. Zatím co otevřením výzkumu na manufaktury v tom není nic skryto, co bych tím jiného ztratila, nepočítáš-li body do výzkumu. Nebudu runy kupovat za dia, tak prostě přicházím o možnost postavit div který chci, protože než se tohle cestou k runám dopracuju, bude to věčnost a ze mě stará babička, která bude přemýšlet, co to je runa.:D:D:D:D:D:D
 
Nahoru