• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k verzi 1.0

DeletedUser1244

Guest
To je v háji. Mám chvíli na to, abych mohl spustit výstavby, suroviny...sousedskou výpomoc a včil nemůžu nic. Až večer. Snad ta aktualizace bude stát za to. Hold se mi vše protáhne :-(
 

DeletedUser1260

Guest
Zdravim, tak tato aktualizacia mi zatial nepomohla. nemozem sa dostat do hry, nacita 48% a koniec. do druheho sveta bez problemu, ale naozaj sa mi nechce zacinat znova a bez svojho spolocenstva. o_O
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Milí hráči, moc se omlouváme se problémy, které nastaly po poslední aktualizaci! Bohužel její nahrávání a údržba neočekávaně zabere více času, než jak tomu bývá normálně. Prosíme vás tedy o trpělivost, náš tým techniků usilovně pracuje na tom, aby co nejdříve vše bylo v pořádku!
 

DeletedUser1261

Guest
Já taky vždy skončím na 48% a pak mi to nahlásí chybu serveru :(
 

DeletedUser76

Guest
Teď jsem to chtěla napsat Anděli,že bys četl mé myšlenky ? Tak schválně na co myslím teď ?:D
k věci, u mne dobrý :D z výzkumu jsem si vybrala hezky truhly,nic jiného jsem tam nenašla, takže díky za dary ;).
Akademie mi jde zvelebit,pokud bylo něco dalšího provedu pátrání ...:)
 

Zharthuru

Mistr slova
Aspoň to bude pořádná změna , kdyby to trvalo jen chvilku tak to bude zase nějaká prkotina . Jen doufám že to nezakřiknu:confused:
 

DeletedUser76

Guest
Neříkej ,to je mezi námi :D, budeme zase smazaný ,víš jak to tu chodí :D, jediné co nemůžu tak navštívit hráče ve spolku , což mne teď netrápí, Akademie se hezky zvelebuje ,mám náskok kiš ,kiš :D
 

DeletedUser676

Guest
Milí hráči, moc se omlouváme se problémy, které nastaly po poslední aktualizaci! Bohužel její nahrávání a údržba neočekávaně zabere více času, než jak tomu bývá normálně. Prosíme vás tedy o trpělivost, náš tým techniků usilovně pracuje na tom, aby co nejdříve vše bylo v pořádku!

A právě kvůli těmto nepříjemnostem se aktualizace provádějí v noci ;)
 

Swan

Guest
Aktualizace v noci má určo svůj význam. Z každé chyby a zklamání si bereme příklad, tak snad to udělají i vývojáři této skvělé hry. ;)
 

DeletedUser180

Guest
Co je to tady za nepořádky ?
Na chvilku hodím chrupíka a hned je tady komplikace.

Mám svatou trpělivost, takže vezmu psa a tradá do lesa. Tam na žádné načítání čekat nemusím, a aktualizace probíhají přirozeně bez potíží :)

To že má woody nějaké protekce beru jako provokaci.


image.php
 

DeletedUser199

Guest
mňo, koukám pořád 48%, tak načumnu zase za 3 hoďky, snad bude svět ještě existovat :D
 

DeletedUser76

Guest
Grepsis, píšu si ... máš černý puntík :D
vymazala jsem sušenky a nastavení v chrome a normálně se přihlásím, jediné co nemohu nikoho navštěvovat.
A pokud hraji jediná , tak je to snad jasný, jsem děěěěsně oblíbená , protože je chválím :D:D
 
Nahoru