• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k verzi 1.0

Frigg

Guest
Tak jaké jsou vaše dojmy z nové verze? Trénování angličtiny sice není zrovna moje parketa, ale to se stane i v lepších rodinách, že se něco zvrtne ;)
Moc se mi líbí ta nová upozornění, kde je hned jasně vidět, co je obchod a co motivace. A kouzla v truhličkách svoje využití určitě najdou.
Co zaujalo vás?
 

Santerr

Veterán
Tak angličtiny jsem si všimla, ale není to napsaný román, abych si kvůli tomu musela rvát vlasy, protože tomu nerozumím. Není celkem těžké vědět, co to znamená ;).
Zatím jsem si všimla jediné novinky a to jsou nová upozornění. Moc pěkný nápad, líbí se mi to :p A také akademie se již vylepšuje na další stupeň :D.
Kouzla z truhliček určitě najdou využití, pokud ne dnes, tak příště určitě :cool:
 

nataly111

Velmistr písma
To oznámení když mi někdo přijme obchodní nabídku je super:rolleyes:
to se vám fakt povedlo;)
Akademii nechám zlepšovat přes noc, ale líbí se mi to, ten 3hodinový absťák kdy to nešlo, stál tak trošku za to:p
 

Gwedik

Guest
Anglicky neumím říct ani slovo, a nijak mi to ve hraní nebránilo.
Takové drobnosti - nesouvisející z výkonem - neřeším.
 

DeletedUser467

Guest
Opravu oznámení chválím, i to jejich vylepšení se jim moc povedlo :)
Nebylo to oznámeno, ale došlo touto aktualizací i k opravě kouzla na kulturu?
Vylepšení akademie na třetí úroveň pouze za 250 diamantů mi nepřijde jako moc šťastná volba....
 

Lukula

Velmistr písma
Tak tady je slíbený screen vylepšené akademie... Ať koukám jak koukám, rozdíl nevidím. Jedinou změnou je, že můžete zadat do výroby další kouzlo do fronty - přibyl jeden slot - a zkrátila se doba výroby kouzel. Pokud však budete chtít další slot a kratší výrobu, budete si muset připlatit diamanty a odměnou bude kromě slotu téměř instant vylepšení...
Bez názvu.jpg
Bez názvu1.jpg
 

DeletedUser418

Guest
Nová aktualizace mě potěšila.
f59df68dd60d991e.jpg

- skvělé a přehledné oznámení o obchodování
- darem kouzla z truhlic ve stromu výzkumu.

Drobné chybky v podobě anglických výrazů neřeším, nijak mě v hraní neomezují.
Jen mě mrzí, že vylepšení Akademie kouzel je od třetího vylepšení za Diamanty a také, že se vylepšení neprojeví na vzhledu Akademie.
a3f9aa2ae9f462c2.jpg

Jinak jsem vcelku spokojená a děkuji vývojářům za každý nový prvek ve hře.
3b555cfb0f436138.jpg

Už se nemůžu dočkat až do našich měst zavítají Víly !!!
6667d61889cb5e8b.jpg

 

Sindri

Guest
Tak pěkně, až se to číst nedá. :D Je ale potěšující vidět takto nadšené ohlasy! Potěšila vás obdobně i oprava nějaké chyby, s níž jste zápolili a která byla konečně vyřešena?
 

DeletedUser705

Guest
Od včerejší aktualizace nevidím možnost stavby Zvonice. Zprvu jsem to přisuzoval chybějící runě, potom nekompletním surovinám, teď už to nemám na co svést. Máte někdo podobný problém?


---.jpg
 

Deleted User - 42211

Guest
Mně se odměny líbí, ale ted jsme ve společenství našli problém, že dokud si někdo nevyzvedne odměny, tak nemůže ve stromu výzkumu pokročit dál. Příjde mi to trochu nesmyslné. Je to volba na hráči, zda zkracuje a bude bez odměny, nebo jede poctivě a odměnu dostane. Nemělo by se to změnit a odměna by šla získat jen v případě kompletního dokončení, ale aby hráč mohl dále pokračovat ve výzkumu a nesekl se na místě jen proto, že nemůže vybrat odměnu?
 
Nahoru