• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskusia Akadémia mágie

Zharthuru

Mistr slova
Moc ti děkuji nataly111 někdo to asi vyzkoušet musí , akorát nechápu proč jsem kdesi četl že elvenar má být strategie .
 

DeletedUser660

Guest
Akademie kouzel mě velice zklamala. Těšil jsem se na opravdová kouzla která půjdou využít třeba v boji nebo na různé neobvyklé prvky - na produkci čehokoli je to tak typické až je to úplně zbytečné. Mám ji postavenou a stále doufám, ale pokud se něco ve hře nezmění tak brzo s hrou skončím. Mrzí mne to, hra měla kdysi velkej potenciál.

Btw: protokola už dávno ani nečtu.
 

nataly111

Velmistr písma
Tato hra má stále velký potenciál, má své mouchy to ano, ale jinak je to fajn
A navíc vymyslet něco nového není jen tak, vložit to pak do hry aby to fungovalo je také někdy oříšek:rolleyes:
Akademie je na začátku a já věřím že časem nás určitě překvapí, chce to jen mít trpělivost a neházet něco přes palubu jen proto že ted to je není podle našich představ;)
 

mroukous

Guest
mám z toho pocit že je to funkce pro lidi co hru pustí párkrát do týdne.. pak můžou získat nějaké suroviny navíc a díky tomu něco postavit a snad vydrží u hry déle.. to je tak všechno.. Na elfím srazu v naší vesničce, dalo se přednost zelené travičce.
 

Sindri

Guest
@Enrikesh : Děláš, jak kdyby měl být tento výčet dvou kouzel konečný. :) A to ani nemluvím o novinkách, které Elvenar teprve čekají. Určitě bych nezoufal. ;) Říká se, že trpělivost růže přináší... ani v tomto případě tomu nebude jinak.
 

nataly111

Velmistr písma
nene tady u nás po té aktualizaci co byla, vážně nekecám;)
kouzlo magický dar sousedská výpomoc, všimla jsem si toho protože jsem dávala vyrábět nové kouzlo:rolleyes:
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ne, i tady :) Viz screen z mého druhého města na arr:

QoRiP2Q.jpg


Jediný co mě docela naštvalo bylo to, že včera jsem klikal na produkci kouzla k manufakturám. To bylo na druhým slotu. Teď jak se přidalo tohle nové kouzlo, které je místo manufaktur také na druhém slotu, tak se změnila i "produkce" a bylo jakoby nakliknuté kouzlo právě na kulturu :D Což je trochu nemilé, ale nic hrozného. Jedu chtěné kouzlo znovu.

Edit: Je to ale kouzlo na zdvojnásobení. Tak tam chybí nulička :)
Edit2: Vlastně ne :D To i 50% by bylo málo. To by bylo jen o půlku. Takže by tam mělo být 100%? Teď jsem nějakej zmatenej :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser180

Guest
Tak asi jediné (zatím) kouzlo které má trochu smysl a dá se využít.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No ono byly pozměněny i hodnoty zbylých. Kladívka teď nejsou na 250% ale jen 200%. Za to délka se prodloužila ze 2 na 10 hodin. Což si myslím, že je určitě lepší. Manufaktury jsou téměř stejné, tam je to jen o hodinu delší.
 

DeletedUser180

Guest
Tak u manufaktur ta hodina dává smysl.
Když máš 3hodinovou výrobu, tak těch 12 hodin ti nepokryje tu poslední výrobu. Takže prodloužení o hodinu dává smysl.

Nářadí je pro mě nepodstatné. Z úkolů a samotnou výrobou jich mám víc než dost (kolikrát zadávám výrobu nářadí na 24 hodin, protože je nepotřebuju tak moc a vadí mi "zzz" když výrobu nezadám)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak samozřejmě, kladívka se hodí spíše pro menší hráče, který toho až tak moc nemají. Z úkolů se dá dobře uživit to je pravda. Zas na druhou stranu, ne každému se chce klikat úkoly dokola a dokola, takže tohle je i možnost jak alespoň nějak suplovat přísun kladívek z úkolů a vcelku dobře růst i tak. Případně pro méně aktivní hráče, kteří si prostě jen klikají bez nějakých ambic na přední příčky. Což se mi zdá určitě fér.
 

Sindri

Guest
nene tady u nás po té aktualizaci co byla, vážně nekecám;)
kouzlo magický dar sousedská výpomoc, všimla jsem si toho protože jsem dávala vyrábět nové kouzlo:rolleyes:
Tak to jsem přehlédl aktualizaci. Byl jsem zvyklý na úterý. :eek: Navíc byla aktualizace minulý týden... teď jsem se dobře zmátl. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Santerr

Veterán
Co se týče akademie kouzel, zatím jí stavět nebudu, jednak nemám na ní místo a druhak mám dojem, že jí tak nutně nepotřebuju hned mít :D
Musím ale uznat a defakto sklonit vývojářům poklonu, budova samotná vypadá fantasticky, jak ta lidská, tak ta elfská, ta nemá chybu ;). Už alespoň chápu, proč jsou tak velký, na malej prostor by se ta nádhera nevešla ;). Uvidíme ještě, čím nás překvapí a jaká budou další dvě kouzla, zatím ale nebudu házet flintu do žita, nevíme, jaký bude mít přínos v bodoucnu :).
 

DeletedUser1203

Guest
tomu říkám dobře odvedená práce ;) ještě bych vyřešil i jiné chyby ve hře a byl bych spokojen i když jsem nováček ale konečně upravili ten čas kouzla:)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Edit: Je to ale kouzlo na zdvojnásobení. Tak tam chybí nulička :)
Edit2: Vlastně ne :D To i 50% by bylo málo. To by bylo jen o půlku. Takže by tam mělo být 100%? Teď jsem nějakej zmatenej :D

Já jen dodám - aby to někoho, kdo bude číst zpětně, třeba nepletlo - že to co jsem teď citoval není pravda. Viz před chvilkou vydaný 2. příspěvek v tomto tématu. U kouzla byl špatný popisek a proto i moje dodatky na základě toho popisku byly špatně. Což se dočtete v tom příspěvku co jsem odkazoval. Takže kouzlo nezdvojnásobuje účinek motivace, těch 5% je správně. Jen popis je špatně. Ať pak nejsou různé konspirační teorie, zbytečné otázky a reakce :D
 

DeletedUser467

Guest
Santerr, taky pro mě nejsou ty bonusy, které kouzla poskytují, nijak lákavé. Ale ta elfí akademie je tak úžasná, že jsem si ji postavila i tak :) Alespoň mi zkrášluje městečko :) Vzhledově se jim fakt moc povedla :)
 

Gwedik

Guest
Tak to jsem přehlédl aktualizaci. Byl jsem zvyklý na úterý. :eek: Navíc byla aktualizace minulý týden... teď jsem se dobře zmátl. :D
Oni do toho trochu zasahovali už v Neděli.
3x se mi změnila přihlašovací strana.
1 : přestalo se otvírat druhé okno při odkliknutí "Už ses registroval" a od té doby mě to hned hodí do hry. Nemusím ani odklikávat že hraju na Arendillu (na Winyandoru nehraju)
2 : celá přihlašovací stránka byla pohyblivá. Obě města jakoby plula po obrazovce a mohl jsem si vybrat za co chci hrát protože nad městy byly ikony "Hrát za člověka" a "Hrát za elfa"
3 : města zešedla (zmizely ikony výběru) a pak se to vrátilo do statické formy, kdy se na obrazovce už zase nic nehýbalo.
 

DeletedUser744

Guest
Když na ploše 5x5, neboli 25 bodů postavím dílny, manufaktury a nebo kulturní budovy, tak mně to dá několikanásobně víc, než ta kouzla!!!
 
Nahoru