• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskusia Akadémia mágie

DeletedUser34

Guest
no ked sa nebude zvecovat teda vylepsovat akademia ako sa potom ziskaju nove sloty na virobu kuziel?
teras je k dispozicii len 1 slot a dalsie su zamknute
a velkost 5x5 le asi len predsa dost velka nato ze sa to nachadza na konci I. vyskumu nepoviem ked je niekto nakonci je to uz viacmenej jedno ale ked je clovek na zaciatku hry tak velkost 5x5 je naozaj dost zataz pre zacinakuce mestecka
a rovnako dlška výroby kuziel je dost absurdna 16 hodina a 32 hodin
a kopirovane to je z bety kompletna verzia co je tam neni to sem dane pre zlost ale pre diskusiu a hladanie riešení este pred zavedenim inak aj na bete to vyvolava hrozne negatyvne reakcie ci uz to ze musi clovek zaplatit pri nakupe svoje bonusove relikvie alebo aj velkost budovi alebo aj ucinok kuziel
tak sa prosim nehnevajte ked chceme o niecom hovorit co sa chysta a aby sa nasli nejake riesenia alebo aspon visvetlenia akonagle sem vrazia akademiu uz stym hraci nic nspravia a mozu sa aj rozkrajat nakolko ako to vislu do ostatnich servrov tak sa vyvojari stanu hluchi voci pripomienkam
a ked tu diskutujeme tak aspon mame pocit ze este ide nieco zmenit rovnako ako sa dalo zmenit neslavne blokovanie opakovacich uloh aj tam sa to dostalo do inich servrov a ludia zdvihli vlnu odporu a tak vyvojari predsa len usudili ze to nebol spravny smer

ale neviem preco neriešia obrovsky odliv hracov ved na arendile to uz na okrajovich castiach vyzera ako na púšti a tym sa to hracom co ostali tam sami stava nehratelne preco neriesia to ?

A

Proč je akademie kouzel tak velká? Jak jste si mohli všimnout na betě, tak tuto budovu nelze vylepšit, což znamená, že když ji vyzkoumáte v I. kapitole, budete ji mít i na konci VI. kapitoly. Pokud by tedy měla rozměry např. 2x2, tak se v pozdější fázi hry ztratí, což tvůrci hry nechtějí. Akademie má totiž obrovský potenciál. Protože kdo řekl, že představené novinky v InnoGames TV jsou konečné?

Proč přichází kouzla a ne další rozšíření hry, aby hráči, kteří jsou na konci stromu výzkumu, mohli pokračovat dál? Nemusíte se bát, tvůrci hry mají na dlouhou dobu dopředu přesně nalinkováno, co se ve hře objeví. Zavedení kouzel tedy přesně zapadá do našeho plánu, nejde o nějaký náhodný tah.

no niesom si istý ze sa nebude vylepšovat ked prejdete myškov nad budovu akademie je oznacena ako uroven 1
keby sa neviepšovala tak by asi tam nedali uroven 1 rovnako ako na trhovisku kde neni napisana ziadna uroven
tak niesom si isty ci mate relevantne info aj vy
a ked sa pozrieme do vnutra akdemie ma tam 5 slotov odomknuti je len jeden a ostatne zamknute to by tiez naznacovalo ze by sa dana budova mohla vyvijať a rozširovat nie ?

//Sloučení příspěvků. Forseti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
no ked sa nebude zvecovat teda vylepsovat akademia ako sa potom ziskaju nove sloty na virobu kuziel?
Já pouze předávám informace, které jsou dostupné pro všechny hráče. Pokud mají tvůrci hry v plánu vylepšování této budovy, ví to zatím jen a jen oni, já jen shrnuji mé poznatky z bety. V současné má budova v průběhu celé hry stejný tvar, a tak je k tomu třeba přistupovat. V případě, že by se velikost budovy v průběhu hry měnila, tvůrci by určitě zvolili skromnější velikost pro začínající hráče. ;)
ale neviem preco neriešia obrovsky odliv hracov ved na arendile to uz na okrajovich castiach vyzera ako na púšti a tym sa to hracom co ostali tam sami stava nehratelne preco neriesia to ?
A opět opakuji: kde je psáno, že se tohle neřeší? Tvůrci jsou si plně vědomi stávající situace. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser34

Guest
ale nikde neni pisane ze sa rieši odliv preto stale viac a viac ludi oddchadza z arendilu keby mali nejaky naznak ze sa ich situacia v kratkej dobe zmeni urcite by viaceri zostali ale kedze nemaju najmensiu info ze sa vobec nieco takto riesi radsej zacnu novu hru na novom servri kde maju veciu sancu mat susedov :D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nepříjemnosti způsobené neaktivitou hráčů a jejich následným mazání jsou momentálně jednou z hlavních priorit (ne-li nejvyšší) tvůrců hry.

Bohužel je to tak komplikované, že s řešením nemůžeme přijít již v následující verzi. Takže to asi ještě pár týdnů bude trvat, každopádně během března bychom se měli dočkat toho, že tento problém bude navždy vyřešen.

Navíc můžu prozradit ještě jednu novinku. Mnozí z vás nejsou spokojeni, že nezískávají body do žebříčku za prastaré divy. Tak vězte, že pro jednu z následujících verzí už máme na tohle připravenou velmi příjemnou změnu. ;)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@protokol, proč rozšiřovat? Třeba to bude řešeno pouze na základě výzkumu, tedy, že třebas jestli budou další kouzla, tak je stejně budeš muset prvně vyzkoumat a po jejich výzkumu se Ti muže aktivovat i další slot v akademii. ;)
 

DeletedUser34

Guest
no lebo rovnako je to u kasarnami to rozsirovanie ttiež dana budova bola na 1 urovni a vylepšovala sa a tym aj rozširovala preto je tu moznost rozširenia keby bola ako trhovisko bez zmeny velikosti asi by nedavali uroven 1 označenie nechali by len bez urovne ako ma trhovisko a nove kuzla by boli len ako sucast vyskumu a tym padom by sa odomikali vo viskume aj sloty ale kedze mame 4 sloty v akademii logicky my pride ze sa dana akademia bude musiet nejako vivíjat a tym padom aj rozširovat ale ktovie mozno to bude uplne inak ale moj skromny odhad je ze sa bude vyvíjať a rozširovať :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
no lebo rovnako je to u kasarnami to rozsirovanie ttiež dana budova bola na 1 urovni a vylepšovala sa a tym aj rozširovala preto je tu moznost rozširenia keby bola ako trhovisko bez zmeny velikosti asi by nedavali uroven 1 označenie nechali by len bez urovne ako ma trhovisko

A co třeba sídlo? :) Nebo divy, ty se také nerozšiřují a úroveň mají :) To samé trpasličí manufaktury, ty mají sice jen 4 úrovně, ale také zůstávají stejné :) Takže je i možnost, že zůstane pořád stejná a to i na dalších úrovních. Závěry bych ještě nedělal, dokud to nebudeme moct zkusit :D Co jsem zkoušel hledat, tak jediný info o akademiích je ve wiki na betě. Ale je tam toho pořád malinko. Bylo by fajn, kdyby někdo kdo je na betě a má možnost akademii stavět mohl podat info :) Ať můžeme odhadovat na základě něčeho podloženého a ověřeného :)
 

DeletedUser180

Guest
Nikdy mě nepřestane fascinovat jak jsou lidi schopni vytvářet konspirační teorie o něčem co ještě není zavedeno, nebo co se teprve chystá.
Vážně vás to baví ?
 

Atira

Pokročilý žák
Abych pravdu řekla, doufám, že použití kouzel se před zavedením na české servery ještě změní a alespoň v případě výroby v manufakturách i vylepší, nevidím důvod vyrábět 32 hodin kouzlo pro jednu manufakturu, která má sice na 12 hodin zvednout o 50 % výrobu, ale jestli jsem si to při prvním použití spočítala správně, tak to je možná tak 50 % ze základní produkce, protože jsem si opravdu nevšimla nějakého výraznějšího navýšení výroby oceli, na které jsem to zkoušela.
Jinak opravdu jsem nadšená zprávou, že naše nezáviděníhodná pouštní situace by se měla zlepšit, jen se modlím, aby to problém opravdu vyřešilo pokud možno na co nejdéle a umožnilo nám to zase plnohodnotně využívat funkcí hry, které se momentálně jeví, jako že jsou tam jen na okrasu.
 

DeletedUser34

Guest
akademiu ma postavenu a uz aj odtestovanu na bete tak pišem co viem
a goldak davaš priklady budovi kde je produkcia mince ale trpaslicie budovi kde je tovar zula :D:D len ze u akademie to ma viac podobu kasarni kedze vnej je 5 slotov jeden odomknuty a 4 uzamknute :eek::eek: takze neporovnavaj jablka z čokoladov :)
tu ide o tie sloty oni sa budu musiet odomikat vilepsovanim akademie :cool:lebo zatial vo viskume sice su 2 vyskumi na akademiu 1 je budova sama + 1 kuzlo a dalsi vyskum je nove kuzlo ale bez moznosti odomknutia noveho slotu :):)
tak pokial to nespravia ako stavitela ze dane sloty budu na odomknutie cisto len za diamanty :eek::eek::eek:
tak je vysoky predpoklad vivoja akademie budovi ako takej na sposob kasarni :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Pokud vidím dobře a tvojí hatlamatilku jsem rozlouskal dobře, psal jsi o čísílkách úrovní. Stejně tak porovnáváš trh, to je v tom případně asi zelena, protože ani jablka ani čokoláda to také není :D Mám velký problém číst tvůj text (což nemyslím urážlivě, ale prostě to tak je), takže mnohdy ani nepoberu co si tím myslel. Proto je možné, že pak pletu ovoce a čokolády dohromady :D To že se budou odemykat sloty s novou úrovní je logický. Logické by bylo i usouzení, že bude mít 5 levelů. Ale šlo by soudit, že i 15 nebo 10... A doba zhotovení kouzel taky. Ale pořád to neznamená že se bude akademie zvětšovat jako tebou zmíněná kasárna :) To jsem měl na mysli, akorát jsem to vztáhl k těm čísílkám úrovní :) Co se týká těch diamantů, tak věřím že za diamanty to nebude. To by byla opravdu hloupost od vývojářů.
 

Zharthuru

Mistr slova
Osobně doufám že úroveň budovy bude určovat nejlépe vyzkoumané kouzlo nebo umění , jinak můžu také konstatovat že protokola také těžko luštím .
 

DeletedUser34

Guest
no viem ze moj pravopis je dot zlí ale čo už v tej eufórii ako to človek píše stým zápalom to niekedy dopadne zle :)
no každopádne zhrniem
ak budú len tie 2 kúzla v akadémii po vlození na cz server nehrozí ze tá barabyzna bude stát v mojom meste :)

ako je teraz na bete tak je uplne nepotrebná a zbytočná :))

ak bude kúzlo na skrátenie času pri odomikaní provincie alebo kúzlo na dočasné vylepšenie armády tak pouvažujem

ale kúzla kde ti zvíši kladivká na 2 hodiny o 250% a to musiš kliknut este pred dokoncenim vyroby lebo ak to date ked uz je dokoncená výroba tak efekt sa neukáze
a pritom dané kúzlo sa vyrába 16 hodín

alebo 2kuzlo ktore sa vyrába 32 hodin a trva jeho účinok len 12 hodín a zvíši ti produkciu len nepatrne o par desiatok suriek a pritom pise ze o 50%

nestoji to za to stavat niečo čo sa nedá zbúrať a len zavadzia moj názor
toto je príspevok do diskusie nebertre to ako miestoprisažne vyhlásenie pre súd :)
 

Zharthuru

Mistr slova
Chtěl bych se zeptat jestli bude nějaké kouzlo pro skutečné dílny a tím nemyslím manufaktury pro výrobu zboží . Tato malá mystifikace mne trochu mrzí . Dále by mne zajímalo jestli se v březnu dočkáme rozšíření wikipedie na téma kouzla
 

Zharthuru

Mistr slova
Děkuji za upozornění zmíněné články jsem četl , dále jsem se byl podívat i na wiki a mohu prohlásit že kvůli dvěma kouzlům si akademii stavět nebudu . Doufal jsem že tam budou i budoucí kouzla čarodějek .
 

nataly111

Velmistr písma
Já jsem se rozhodla, že tu akademii postavím, budu taková mála pokusná ovečka v našem společenství.:)
Honem rychle jsem si koupila body, jelikož jsem nedočkavá:rolleyes:
Nojo, ale to mi v té mě veliké zbrklosti měl někdo říct, že na ní nemám místo:D
Ale já to nevzdávám Akademie bude:cool:
 
Nahoru