• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskusia Akadémia mágie

DeletedUser1148

Guest
Ahojky.
Chtěla jsem se zeptat.Po změnách na akademii kouzel jsem si všimla změny té,že nyní již hráči za postavení akademie nemusí! platit bonusovými relikviemi.Jak k tomu přijdeme my,kteří jsme akademii již postavili za bonusové relikvie a tím pádem se nám snížila výroba na bonusových manufakturách a ty relikvie tedy chybí??? Nepřipadá mi to fér.Jde to nějak nahradit? Děkuji za odpověď.Lucka
 

DeletedUser76

Guest
Akademii kouzel nepostavit !!! Proč ? Zatím jsem nenašla zde ani jeden inteligentní důvod.
Jediné snad ,že momentálně nenacházíte místo ve městě.
Akademie neubírá lidi ,paráda ne.
Akademie je krásná stavba.
Akademie vám dává možnost kouzlit .
Akademie obohatí hru, za kouzla si můžete přilepšit kulturu, suroviny,kladiva.
Akademie nemá nahradit bonusové manufaktury,je to oživení hry a svůj účel plní zcela s přehledem.
Akademie se bude nadále rozvíjet (bude kouzel víc).
A kouzlíte za relikvie,které jsou vám jinak k ničemu, pokud vím.
Okrádat se o možnosti ve hře mi přijde teda dosti hloupé .
Kouzlím jak divá :D.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Když na ploše 5x5, neboli 25 bodů postavím dílny, manufaktury a nebo kulturní budovy, tak mně to dá několikanásobně víc, než ta kouzla!!!
To si nemyslím, neboť když tyto budovy postavíš na maximální úroveň, tak se Ti tam více jak jedna produkční (dílna, manufaktura) budova nevejde (ve výjimečných případech dvě). Tudíž ani zdaleka nemůžeš překročit produkci budovy na maximální úrovni s aktivovaným kouzlem (samozřejmě, když jich budeš mít dostatek), což vyvrací i Tebou uváděnou několikanásobně vyšší produkci. ;)
 

nataly111

Velmistr písma
Woody
Lépe bych to ani neřekla, hraji za elfy a ta budova je prostě nádherná:rolleyes:
Kouzlit mě baví, a když čtu některé příspěvky jak zuby nehty chtějí bránit své cenně vydřené relikvie, které jim stejně na nic nejsouo_O
Prostě já jsem za Akademii vděčná a mojí elfíci jí také obdivují:p
 

Zharthuru

Mistr slova
Jelikož Akademii kouzel ještě nemám a hned tak ji mít postavenou nebudu , zajímalo by mne více kouzlo na zvýšení kulturního bonusu , je to pořád 170% nebo kouzla přidají nějaké to procento navíc ?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Myslím že bonus nad 170% se určitě překročit nedá. Spíš je to pro hráče, kteří mají třeba kulturu maximálně 150% a chtějí 160%, tak si pomohou kouzly. Například proto, že třeba nemají místo na postavení další kultury. Nebo nechtějí postavit další kulturku a plýtvat si místo.
 

DeletedUser744

Guest
To si nemyslím, neboť když tyto budovy postavíš na maximální úroveň, tak se Ti tam více jak jedna produkční (dílna, manufaktura) budova nevejde (ve výjimečných případech dvě). Tudíž ani zdaleka nemůžeš překročit produkci budovy na maximální úrovni s aktivovaným kouzlem (samozřejmě, když jich budeš mít dostatek), což vyvrací i Tebou uváděnou několikanásobně vyšší produkci. ;)
Samozřejmě, že na čtverec 5x5 se víc jak jedna manufaktura nevejde. Ale když tam postavím například manufakturu 4x3 pole (to je 12 polí), tak se mně do čtverce 5x5 už další nevejde, ale těch zbývajících 13 polí můžu využít společně se sousedními čtverci ke stavbě dalších manufaktur. Ale nechme toho, to k ničemu nevede. Víc mně vadí, že akademie kouzel nejde prodat. Kdyby šla, tak ji prodám a tato diskuze by byla o ničem.
 

DeletedUser180

Guest
Kouzlo Síla zásob, ovlivňuje i kulturní bonus.
200% se počítá i z kulturním bonusem.


 

DeletedUser533

Guest
no a ludska akademia je ta červena ako je v obrazku a ak je velkostov 5x4 tak zase znevihodnili elfov ale neviem aky ma rozmer len viem ze je taka ako na obrazku

ako sa vam pozdava moznost vyroby kuzal
1 kuzlo sa vyrába 15 hodín a trvanie kuzla je 2 hodiny
2 kuzlo sa vyrába 1 den a 8 hodin a trvanie je 12 hodin

čo poviete je to primerané ?

//Sloučen double. Sindri


ano také mám dojem, že to vymýšlel někdo chytrej. nechápu proč je psáno, že kouzlo se má vyrábět 6 hodin, když pak se vyrábí den.
 

DeletedUser254

Guest
image.php


Myslím že naráží na tohle.
 

DeletedUser533

Guest
Tak napíši i já své dojmy z akademie kouzel.

Já jí postavila určitě, protože je pěkná - narozdíl od budov od 15-16tky vejš. Například hlavní sídlo a budovy jsou pro mě ošklivé a určitě bych brala možnost výběru budovy aspoň ze tří možností, né aby měl každý stejné město. a když dosáhnete vysoké úrovně navíc hnusné a přeplácané třeba 30ti bohyněmi plodnosti.. to nevim to se mi nelíbí. Já mám raději různorodost a nebo méně velkých budou za více bonusu, ale zapatlat si město to není pěkné.

Samotná doba kouzla a pak následná pomoc ... no nevím to se mi také moc nelíbí.. na druhou stranu, kdyby se to zkrátilo třeba na 6 hodin tvorba kouzla, tak byste za chvíli neměli z čeho kouzlit, protože byste je rychle vyplácali :)

Beru to jako BONUS. Né stěžejní věc ve hře, takže já jsem ráda, že jí mám a bourat jí nechci a určitě nebudu, pokud někdy v budoucnu bude možnost zbourání.

ve hře bych spíše ocenila BONUS ve formě diamantů, kde by si člověk mohl i někdy něco dopřát. Za 1 den přihlášení 1-2 diamanty. Ono by se prd stalo 365 i 2x véc diamantů za rok, že? Když nějaká pěkná kulturní budova stojí 700 diamantů. Né každý si může dovolit si je koupit a ubrat z domácího rozpočtu.

@Berle, můžu se zeptat, kde máš napsáno, že se kouzlo vyrábí 6 hodin?


já to blbě pochopila, když dám vylepšit, tak tam je tvorba kouzla 6,5 h/ relic .. což je na relikvii... a když má kouzlo víc relikvií, tak se to pak vyrábí x 2 až 4 což je dlouho. takže tento údaj je dost zavádějící a pro mě byl matoucí :). ale 6 hodin bych brala, to by tak mohlo dopovídat. I když je fakt že bych změnila časy z 3,9,den a dva na trochu jiné, ale to sem nepatří.

image.php


Myslím že naráží na tohle.
jo jo - když někdo nezapojí všechny mozkové závity, tak se to tak stane. Ale zavádějící to je.

//Sloučení příspěvků. Forseti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Tušil jsem, že to bude toto. :) Zavádějící to sice je, ale nejlépe vystihuje to, když vylepšuješ budovu, neboť každé kouzlo trvá jinou dobu.
 

DeletedUser34

Guest
no človek akokoľvek sa brani postaveniu akademie mágie zial bude nasilne prinuteny ju postavit ako som prave zistil na beta svete totiž su tam ulohy ktore nieje mozné odmietnut a to je postavit akademiu a spravit kuzlo v akademii no hold zase je hrac tlaceny do niečoho co nechce :D ak npostavi akademiu zial nepustiho to daej v pribehu :(
 
Nahoru