• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k verzi 1.0

Deleted User - 35985

Guest
Jak tak na to koukám, dneska už asi hrát nebudu. Večer jdu do práce. o_O:oops:
Než jsem to napsal, tak hru pustili. To asi kvůli mě. :D;)
 

DeletedUser76

Guest
Potvrzuji, už mohu všude ,tak šup,šup zmizte hrát ať tu mi forumáci máme zase klídek :D:D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Trochu jsem doufal, že v těch bedničkách budou náhodné "věci". Třeba pár VB, suroviny a podobně, ne jen kouzla :) Ale i kouzla se hodí a dokonce si můžou kouzla zkusit i ti, kdo nemají akademii :D Což se mi hodí, protože mě se zatím nevejde
 

Lukula

Velmistr písma
Kouzla v bedničkách se určitě hodí... jen je škoda, že se nepovedlo dotáhnout překlad... popisky kouzel jsou z poloviny v angličtině, ale to je jen drobnost. Možnost vylepšení Akademie je příjemné zlepšení... jsem zvědav, jestli se změní a pokud ano, jak bude vypadat po vylepšení...
Upozornění jsou konečně chronologicky správně a chválím přehled o obchodu... je to mnohem lepší...
Za mně zatím rozhodně spokojenost...
 

Deleted User - 42211

Guest
taky jsem myslela, že tam bude něco jinýho, ale nakonec mi kouzla vůbec nevadí, určitě příjemná odměna :) A moc se mi líbí v upozorněních zobrazení směny zboží, bezvadný :)
 

DeletedUser276

Guest
Tak všem to jde, jen moje město nefunguje :D - nepřihlásím se, ani mě nenavštíví sousedi...
 

Deleted User - 42211

Guest
až někdo vylepší akademii, mohl by nám ostatním hodit screen ;) Já na ni stále nemám místo, ale až se objeví, pořídím si ji
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Trochu mě mrzí že nepřišly další kouzla (podobně jako kouzla k akademii). Ačkoliv jsem si to vyložil asi blbě už na začátku, tak jsem trochu zklamaný z toho :D Těšil jsem se že konečně něco můžu probádat nového... Holt teda asi až v nové době :)
 

Zharthuru

Mistr slova
Navíc mám nově angličtinu i tam kde byla čeština . Ještě přijít na to jak se dělá na tomhle starým krámu (můj notebook) screenshot
 

DeletedUser76

Guest
Zlatý Anděli nebuď smutný či zklamaný, však se dočkáme, těším se moc na nový výzkum, dnes to byl vteřinový sběr, vzhledem k tomu,že jsme na konci.:D
 

DeletedUser76

Guest
Anděli ,ty nechodíš , ale létáš !!!! Takže pár koleček okolo střechy a jsi v pohodě :D:D

Zharthuru ohledně angličtiny je již to nahlášeno, ještě dnes proběhne jedna oprava :)
 

DeletedUser705

Guest
Asi jsem to přehlédl... U těch kouzel z truhly je číslo v kroužku a u něj napsáno Inventář: Dostupnost např. 5. To znamená, že to můžu použít 5x?
 

DeletedUser180

Guest
image.php


Konečně je to alespoň pořádně přehledné.
Z těmi balíčky za dokončené etapy, trochu přestřelily ne ? Můj herní styl je nebojovat a házet bobek na provincie, a teď tohle ?
Přestává se mi směr kterým RT jde, líbit.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Asi jsem to přehlédl... U těch kouzel z truhly je číslo v kroužku a u něj napsáno Inventář: Dostupnost např. 5. To znamená, že to můžu použít 5x?

to je kolik jich máš v inventáři :) A je to u všech kouzel takto

Z těmi balíčky za dokončené etapy, trochu přestřelily ne ? Můj herní styl je nebojovat a házet bobek na provincie, a teď tohle ?
časem je stejně uděláš... Ta bedna ti nedá víc než pár kouzel. Aspoň prozatím. Tak není kam se hnát :) Chvilku se ti líbí chvilku ne... to jsou nálady tohle :D
 
Nahoru