• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k verzi 1.0

DeletedUser254

Guest
regular96 : jestli rozumím správě, tak pokud vynechám ve výzkumu vylepšení oddílu (je na konci odbočky a nikam dál výzkum nevede) a budu mít jen "hlavní větev" tak mě to nepustí dál ?

Pokud ano, tak bych se chtěl ještě zeptat, jestli mě to pustí do další etapy (víly) když si bedýnku nevyzvednu z důvodu malého počtu dobytých provincií.
 

Deleted User - 42211

Guest
Tohle právě řeší hráči ve společenství, tak jako jejich velitel se snažím zjistit více. Chybí jim dobyté provincie, proto nemohou vyzvednout odměnu a tudíž ani pokračovat ve výzkumu dále
 

DeletedUser467

Guest
Regular všimla jsem si, že na tohle mají hodně špatné ohlasy i jinde, tak se s tím třeba i něco bude dělat... Asi tady nezbude nic jiného než podat návrh na změnu a čekat jestli s tím něco udělají.
 

DeletedUser180

Guest
Mám dobytých jen 78 provincií, takže jsem si bedýnku na začátku VI Epochy vyzvednou zatím nemohl.
Vy mě tady docela strašíte, z těmahle informacema. Vynechaného nemám z výzkumu nic, ale před tím jsem pár chlívků vynechal (a doplnil až v momentě kdy jsem se ve výzkumu zasekl na surovinách) Každpádně začínám mít obavy kolik dobytých provincíí to bude chtít na začátku VII.
 

DeletedUser705

Guest
Abych pravdu napsal, nechápu jak můžeš bez území a rozšíření z nich hrát. Já mám 134 provincií, začínám taky výzkum VI kapitoly a ve městě v podstatě počítám každý volný čtvereček...

A jen abych doplnil k právě probíranému tématu - nemám výzkum ani kouzelných Bradavic, ani kouzla na manufaktury a ve výzkumu pokračuji normálně dál.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1523

Guest
Zdravím - hráči v našem společenství zaznamenali nemilou věc - prosím o ověření. Nezávisle na sobě tvrdí, že jim Dílny dávají méně nástrojů, než včera (dříve). Potvrzují to hráči na vyšších úrovních (kteří hrají déle a pamatují si základní produkci na svém levelu dílen, který mají již dlouho), tak hráči noví, kteří mají třeba o 2 nástroje méně (za 5 minut), ale zaznamenali to. Je možné, že plošně došlo ke snížení počtu nástrojů při výrobě - nebo s jedná o chybu. Zdůrazňuji, že to nemá co dělat s motivacemi - počítali to ráno, kdy žádné motivace neměli platné. Děkuji.
 

DeletedUser76

Guest
Grepsis , mám takový dojem, že provincie dobyté na mapě , zde myslím počet ,nemají vliv na postup ve stromu výzkumu,ale že se spíše jedná o truhlici s kouzly. Že , pokud máš splněno ohledně počtu provincií můžeš si truhlici s kouzly vyzvednout,která je podle mne způsob odměny. Jinak na začátku VII. kapitoly je potřeba k vyzvednutí truhlice 130 provincií. Je to má domněnka , bohužel jí nemohu ověřit,jelikož mám provincií dostatek. Dnes jsem se byla podívat na betě jak hráči pokračují a mění se jim města . Nemám zatím, bližší informace od hráčky ze spolku,která tam hraje,ale všimla jsem si u hráče nového rozšíření země plochy což údajně jít nemělo. No uvidíme, :).
 

DeletedUser705

Guest
Zdravím - hráči v našem společenství zaznamenali nemilou věc - prosím o ověření. Nezávisle na sobě tvrdí, že jim Dílny dávají méně nástrojů, než včera (dříve).

Ahoj, množství vyrobených nástrojů a produkce mincí v obytných budovách souvisí s kulturním bonusem. Tzn. produkce je jiná, když máš kulturní bonus 100% a jiná (vyšší), když máš bonus například 150%.
Vzhledem k tomu, že ti kultura ubývá s každým vylepšením budov a sousedská podpora spoluhráčů je nevypočítatelná, nedá se s určitostí dojít k vašim výsledkům. Já má pocit, že dílny produkují stejně ;)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nejrychlejší způsob, jak tento problém ověřit, je ten, že nám daní hráči pošlou tiket na herní podporu a my jejich účty prověříme. Takhle bez konkrétních jmen se totiž cokoliv těžko ověřuje. ;)
 

DeletedUser1523

Guest
Zdravím Foresti, rozumím a řeknu jim to - můj dotaz směřoval na to, zda nedošlo k nějaké změně v počítání výnosu z dílen. Samozřejmě, pokud se jedná o chybu, nahlásíme to jednotlivě na podporu.
Petr: s tím to nemá co dělat, to jsme kontrolovali - počty jsem dělali ze "běžné produkce" - ale rozumím Ti - přesně to jsem prověřoval jako první.
 

DeletedUser1185

Guest
Ahoj kluci a holky z Elvenar týmu.
Prosím vás, vzbuďte vývojáře. Verze 1,0 přinesla akademii, to je fajn, ale.. Listopadová InnogamesTv slíbila novou dobu a nějaký nový systém soubojů. Máme půlku března a nová doba se válí nedokončená na betě, nové souboje zmizely úplně. Žádný vánoční, velikonoční ani jiný event. 3 měsíce už jen zdlouhavě motivujeme cech a vybíráme výrobu. Není co zkoumat, není co stavět, ve skladech jsou miliony surovin, skaut leze po mapě dva a půl dne.

Neberte to, prosím, jako nějakou zlou kritiku, ale jen jako hráčský feedback.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, díky za otázku! Zatímco finišují práce na vílách, tak se už začalo pracovat i na této funkci. Bohužel nemohu být konkrétní, kdy se tato novinka u nás objeví, ale mohu prozradit, že jsme ve vývoji už dost pokročili. ;)
 
Nahoru