• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k verzi 1.0

Sindri

Guest
Již zítra bude nahrána nová aktualizace přinášející další novinky! Budete nyní moci vylepšit akademii na úroveň vyšší jak 1 a samotný technologický strom nabídne výzvy čekající na vaše pokoření

Netrpělivě čekáme, až nám sdělíte své myšlenky a názory na tuto aktualizaci, takže směle do toho!
 

DeletedUser180

Guest
Nó změn bude asi dost.
Rozepíšu se asi až zítra, až budu vědět o co přesně jde.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
  • Do stromu výzkumu jsme přidali další požadavky na zkoumání. Tím získáte nové výzvy ke zdolání a za svůj postup výzkumem obdržíte navíc zvláštní odměny. Kdokoli, kdo už dané hranice dosáhl, bude moci pokračovat dál, ale pro získání oné odměny bude muset splnit další požadavky.
asi na tenhle bod jsem zvědavej nejvíc :) Zkratky moc nepoužívám, ale třeba někdo ano, tak se mu to hodí. A doufám že ta akademie nebude rozšiřitelná jen za diamanty. To by byla trochu škoda. A hlavně, že se bude třeba i měnit trochu :) To by bylo určitě fajn. Uvidíme zítra...
 

DeletedUser76

Guest
Na novou aktualizaci se těším, jen trochu tedy tápu, takže mám dotaz.
Ty změny ve výzkumu jsou už víly nebo jen přidaná dodatečně okna jako teď u Akademie kouzel ?
 

CherryFlower

Guest
Víly ještě nemají asi hotový makeup, ještě se prý neukázaly ani na betě :) Už na ně mám taky připravený plac a ony se holky okřídlený někde ještě chystaj ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já myslím, že to bude ještě před novou dobou. Ta přeci ohlášená jakoby nebyla. Takže to bude taková malá náhrada ať se nenudíme :D
 

Gwedik

Guest
Zdravím.

Pár drobných dotazů

Na kolik stupňů se bude dát vylepšit akademie ?
V kolik (cca) hodin bude tato aktualizace ?
Moc nerozumím tomu z výcvikem vojáků "Když máte ve frontě výcviku vícero zadání, tak již není možné z kasáren obdržet více jednotek, než kolik byste jich měli získat" V tom byl nějaký problém ? Nic jsem nezaznamenal.

Jde vidět že se RT snaží ;)
 

Frigg

Guest
A aktualizace je tady ;) Jakpak se nám bude líbit až se to všechno nahraje na server :)
 

Gwedik

Guest
Mě to ani nenaběhlo. Pořád mám bílou stránku a "točí se mi kolečko"
Inu nezbývá než si dát heřmánkový čaj, kousek bábovky a vyčkat na příznivější podmínky.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Nene, ačkoliv můžu jíst co uvidím a co najdu, tak si pořád držím "štíhlou" linii :D A to ani nechci :D Jinak, brečení, bouchání a křičení už tu je na celém fóru tolik, že další by už asi bylo moc :D
 
Nahoru