• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

budovy na manu

DeletedUser4336

Guest
Nemusíš čekat, to si můžeš spočítat sám. Hodnota rozdílu v rozpadu při čerpání many např. fontánou hýřilů, připočti zisk z opatství z běžné režije kouzel města běžného hráče, rozdíl bude podle mě tak malý, že těch pár kouzel ani nestojí za řeč milion many nemilion.
 

hanz44

Pozorovatel
Proč se vykrucuješ? ..kolik kouzel je zrovna u Tebe potřeba abys získala z nuli 1,2 mega??? ..Já už Jsem co se týče Bludiště tam,že se nemusím o manu starat vůbec ! ..rád bych @luterina přímou odpověď bez řečí kolem,děkuju.

Ještě prosím Tě @luterina máš Opata na jakém lvl ?? ..už Jsi to možná zmiňovala ,ale nechce si mi to hledat :)

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 

DeletedUser4336

Guest
hanz44 >> Jestli to bylo na mě, tak se z ničeho nevykrucuju, tys odpovědl ze svého pohledu, já zase ze svého, a to nemám bludiště jako ty opatství, tys odpovědět zcela mimo srovnání obou divů. Já po pravdě odpovídám, že mě to žádná kouzla navíc nestojí.
 

hanz44

Pozorovatel
To bylo na @luterina ..čekal Jsem přímou odpověď a té Jsem se dočkal v momentě co Jsem toto odeslal. ,,ale zajímalo by mě to i u Tebe kolik kouzel potřebuješ na 1,2 mega a na jakém lvl máš Opata :)
 

nataly111

Velmistr písma
@hanz44

nemyslím, že se chce vykrucovat. Počet získané many za kouzlo ovlivňuje počet získaných provincií. Což znamená, že se mi během zítřka číslo za těch 120 kouzel o něco zvedne.
 

hanz44

Pozorovatel
Tak Jsem blbě koukal :oops:
@luterina a @Pauleo ..prosím mohli by Jste mi odpovědět na otázku?Kolik kouzel potřebujete na 1,2mega many a na jakém lvl máe Opatství? ..děkuju
Děkuju i nataly111 která odpověla 120 kouzel na 1,7 mega a předpokládám,ale nebudu to zjišťovat,že má Opata už určitě dost přes 10lvl vylepšeného.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Bludiště je zbytečný div, místo bludiště je efektivnější postavit jinou/ jiné budovu na manu na stejné ploše. Z důvodu pouze 3 hodinové výroby, která se neskladuje, takže při delším časovém úseku, kdy člověk nemůže sklidit manu z bludiště se rapidně snižuje výrobní efektivita a samotné šetření díky kompenzaci rozpadu, není tak významné.

Opatství dává pouze možnost si instantně do kouzlit manu, když je potřeba, ale pro ty co bojují, je pasivní bonus k útoků mágu mnohem cennější vlastnost, než co může nabídnout bludiště.
 

hanz44

Pozorovatel
Hra je úžasná právě proto,že si ji každý hraje dle sebe a svích možností a Bludiště je cené hlavně pro ty hráče co moc nebojujou a nemají tudíž moc kouzel ..a když vezmeš co bludiště přes den dá a v noci ušetří tak zjistíš,že na manu to je nejlepší budova pro ty hráče.
Pro někoho zbytečná a pro někoho cená,ale Tvůj názor respektuju @Fjorgyn
 

DeletedUser4336

Guest
hanz44 >> Potřebujeme a nebo by bylo potřeba kdyby? Já kouzlit kvůli maně nepotřebji, takže za mě téměř nic. Kdyby mi nějakých pár desítek chybělo, tak je to jen pár kouzel. Jinak pokud bych těch 1M2 bez kouzlení využil, a chtěl ihned dalších 1M2, tak je to asi 130 kouzel, ale kdybych neměl opatství, nýbrž bludiště, tak bych ihned neměl nic, ale musel několik ne úplně málo dnů čekat (příjem mám jen z fontány 75k + nějaký manovec). Opatství mám na 11. úrovni, ale přidává slušně i na nižších, na další jsem nešel, protože mi to přijde zbytečné, a daleko větší brzda jsou pro mě fazole, mana moc potřeba není, sic v nové kapitole nějaká zase je.
 

Ludi

Veterán
Bludiště jsem měla a nebylo špatné. Zbourala jsem ho před začátkem Elementálů kvůli místu. Pokud člověk hraje slušně turnaj a má tak mraky kouzel a také dostatek získaných provincií, je podstatně výhodnější Dračí opatství než Bludiště. Ale kdo moc turnaj nehraje a tím pádem je odkázán jen na kouzla, která si vyrobí v Akademii, tak je na manu asi výhodnější Bludiště. A kdo má dostatek místa, může postavit obojí ;).
 

DeletedUser4336

Guest
Za mě by bylo bludiště zajímavé, kdyby nebylo tak strašně velké a nebo mělo ještě nějaký další efekt, to by byla jiná. A nebo kdyby opatství vůbec neexistovalo. Moc mi chybí, že něco takového není na fazole, sic vím že je to záměrná brzda.
 

Ludi

Veterán
@Pauleo na semínka jsou přece Soumračné věže a Obchodní centrum. Oba divy jsou fajn. Ale na semínka Soumračné věže jednoznačně skvělé. Od té doby co je mám , tak semínka v pohodě.
 

hanz44

Pozorovatel
1587927683600.png
1587927683600.png
1587927683600.png
 

DeletedUser4336

Guest
Ludi >> Jo to vím, ale obchodní centrum na mém 7. levelu dává docela málo, a ještě je výroba 12h. Somračky vím, ale když jsem je měl jen na první úrovni, tak jsem je radši zboural, a vystavěl místo toho dalšího fesťáka. Jinak je mi jasné, že je to dobrý div, ale já nevím co dřív vylepšovat, a ty divy jsou všechny tak velké.
 

hanz44

Pozorovatel
Nevím proč Jsem to tam dal 2x :D ..takhle to u mě vypadá s manou skoro pořád a to nekouzlím i když Opatství mám taky.
 

DeletedUser4336

Guest
hanz44 >> Takhle to u mě vypadalo před několika kapitolami, když jsem stál ve výzkumu, samozřejmě od té doby se sitace změnila, přesto nemám s manou žádný problém.
 

hanz44

Pozorovatel
Soumračné věže jsou super jako Bludiště:D
Já jen,že když utratím 1,2 mega many tak si můžu dovolit okamžitě utratit dalších 1,5 mega ..a nic mě to nestojí ;):)
 
Nahoru