• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

budovy na manu

tohle možná úplně ne, ale občas se tu nebo ve hře množí nářky na to, kde mám brát suroviny, kde mám brát místo, kde mám brát vb atp. to všechno je otázkou času a kdo spěchá ve výzkumu, akorát se dostává na mizinu :D
 

hanz44

Pozorovatel
Já to vidím tak,že každý z nás pár chyb udělal než došel tam kde je dnes a někdo holt potřebuje pomoc,no ..To,ale není špatně,když si o ni řekne ;) :)
 

Ellalm

Kolemjdoucí
Jsem rad za tuto diskuzi - zacal jsem na zacatku dubna a predtim jsem o teto hre nic nevedel. Vrhnul jsem se po hlave do hrani a forum jsem zacal cist az tak ctrnact dni po startu(chyba). No, vzhledem k tomu co me v teto hre bavi a co jsem se docetl na foru si mohu sam udelat jakysi plan do budoucna. Takze diky za vysvetleni ohledne budov na manu. Sice me to ceka az za dlouho, ale i tak je pro mne prinos videt tolik nazoru.
 

DeletedUser4336

Guest
S těmi kouzly, možná se najdou hráči, kteří jich moc nemají, ale co si pamatuji, tak já byl vždy hráč, který je spíš vždy potřeboval, takže hra mě spíš dokonce nutila si je obstarávat, a nešlo vůbec o manu. Věčně mi docházely zásoby (věže prosperity samotné dávají málo, ale zase dávají slušný bonus na okouzlení), sic dílen jsem úplně málo neměl, ale vždy jsem měl víc manufaktur, než bylo třeba. Celou hru využívám kouzlo inspirující rozjímání, od určité doby začalo krmení, sic to je většinou pevně spjaté s turnajem a věží. Vždy za nějakou dobu jsem obešel všechny důležitější budovy na kulturu (a těch nikdy málo nebylo), protože za mince se zase dají nakupovat VB, popř. opět ty zásoby.
 

DeletedUser4336

Guest
zralok73 >> No když nechceš odcházet od tématu, spíš by se to mělo jmenovat strategické rozjímání a různorodost herního pojetí, ale to už by se to tu dávno zavřelo.
 

DeletedUser6399

Guest
Ahoj chtěla jsem se zeptat na manu.. Vím kde jí vyrobit, něco jsem si postavila, čekám na nějaký event, kde budou lepší budovy...Ale ve vlákně jsem zahlédla něco o rozpadu many.. Může mi to někdo vysvětlit? Děkuji :)
 

Lovec Krys

Legenda
Ono se toho ve vyšších kapitolách rozpadá více:
Mana
Semínka (od Půlčíků)
T4-6 suroviny (od Elementálů,Amuni,Konstruktů)
Rozpad se dá snížit některými divy, ale třeba u many to většina hráčů řeší jinak než postavením velkého Bludiště (já ho prvně postavil a později zboural).
 

DeletedUser4336

Guest
To je teda převeliká zrada, důvod proč nikdy nechtít žádné budovy na manu je ten, že každá vyžaduje cestu. Většinu z nich jsem ani neviděl postavené.
 

hanz44

Pozorovatel
Jo ..všechny budovy na manu musej být napojený na cestu,no ..myslím,že všechny budovy co něco produkujou musí být napojený na cestu.
 

DeletedUser4336

Guest
A proto jsou nejlepší ty co nepotřebují cesty jako např. součást nějakého setu, cesta vede např. jen k úplně jiné budově.
 
Nahoru