• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ambasády

Ladus

Znalec fóra
Prealiena--ten planek je špatný ty ambasady jsou otočené

Ambasády sú tam správne ale nie je to veľmi efektívne usporiadanie osadnických budov. Pri tomto usporiadaní vzniká zbytočne veľa nevyužitého miesta, ktoré by sa využilo iba v prípade, ak by boli tieto budovy osadené do stredu mesta.
 

iDavis

Legenda
@krix ak si už začal kapitolu ambasád, odmietni (alebo dokonči) niektorú z úloh, ktoré máš aktuálne otvorené. Tým sa ti spustí úkolová línia novej kapitoly.
 

DeletedUser4169

Guest
Ale jako ve všech kapitolách jsou úkoly zaměřené na výstavbu osadnické infrastruktury a její produkci. Na to se moc připravit nejde.
 

Lovec Krys

Legenda
No záleží, co budou požadovat ty pozdější. V nejhorším to dopadne jako doposud vždy (odklikám v kap. 17).
 

Fjorgyn

Znalec fóra
15 kapitola byla jednoduchá na splnění úkolů a nebyly tam nesmysly co v předchozích kapitolách. takže doufám, že 16 kapitola na tom bude podobně ;)
 

hanz44

Pozorovatel
Zatím to pro mě vypadá na půlroční zábavu s Ambasádama ..postavil Jsem týden před začátkem studny a nebudu je bourat,takže pojedu Ambasádama jak pomalá želva,ale atimeless se řítí dopředu jako buldozer :cool: :oops: :D
 

Lovec Krys

Legenda
@Fjorgyn Pouze, pokud jsi měl v úmyslu stavět Pokladnici. Já ji nestavěl, protože ta část se už dala projet na požehnání. A já mám požehnání tak na 3 kapitoly a spoustu nápadů, co udělat s místem namísto stavění budov osadníků.
 

krix

Znalec fóra
mě jde hlavně kolik stavět pivních festivalu---čajoven a meditačních kruhu (podle ukolu) abych počítal s místem
 

Lovec Krys

Legenda
@Fjorgyn A mi se právě z nějakého důvodu stavět nechtěla - asi místo na budovy buď do DS nebo eventu. A poté už se mi to nechtělo stavět vše znovu (nechal jsem si jen portál a neuvědomil jsem si, že osadnické budovy jdou teleportovat).
 

GorGlin

Veterán
ted osadnické telepotrovat nejdou, alespon u senátu mi to nešlo

Jsem tak koukal na tu novou kapitolu a přijde mi to jako malý event.
To se něco stalo, udělal jsi pár úkolu aby jsi pomohl příběhu udržet ten správný směr a dostal jsi barák.
ted, místo zamilovaného orka s elfkou, se pohadají trpaslík s vílou a je z toho lopota na pár měsíců.
Ale pak jsem se zarazil nad divy.
Na mém světe je i v topten hráč co nemá trůny, ale obecně se dá čekat že hráči co řeší žebříček budou divy stavět a rychle zvedat.
Div co dává VBčka bude asi populární napříč všemi kategoriemi.
Ale co ti droni?
Asi není náhoda, že nová věž je v páru s obecně populárními VBčky, zatímco dobře vnímaný turnaj, který mnohá společenství hrají na plný výkon vyfasoval holku na fčele.
A tak by mě zajímalo, jak moc používáte drony?
Pro kolik hráčů je dron ta poslední jednotka na kteru by si přáli div.
 
Naposledy upraveno:

Fjorgyn

Znalec fóra
@GorGlin V elvenarech jdou osadnické budovy odteleportovat, kromě portálu, takto se dá řešit s dostatkem teleportů i úkoly na budovy. Ambasády kvůli DS zatím nestavím, čili nemám testováno, ale při aktivování teleportu se na budovy, které lze schovat objeví ikonka teleportu.

Drony jsou použitelné např. ve svitkovém turnaji. Jako elf boostuji hlavně výrobu u žoldnéřů, takže se mi nevyplatí časově stavět šermířky, ty prostě chodí sami z valu.
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
ted osadnické telepotrovat nejdou, alespon u senátu mi to nešlo
Na tohle je jednoduchá odpověď - nelze teleportovat jakoukoliv budovu, které můžeš postavit jen omezený počet. Tedy v kapitole 16. nepůjde portál (ten nejde nikdy) a ambasády, ale festivaly i čajovny by měly jít schovat bez problémů :)
 

Lovec Krys

Legenda
Záleží jak které. Portály myslím, že nikdy, ale ty ostatní většinou jdou (ne všechny).
Ambasády odteleportovat nejdou. Festival, Čajovnu a Meditační kruh nemám vyzkoumané.

Drony netrénuji, pokud proti sobě nemám mága, tak luky raději kosím obr. střelci.
Ale když budu mít na drony div, tak je asi budu sem tam nasazovat.
No div na VBčka by se sice hodil, ale na investici mám zatím spoustu jiných (a mnoho zanedbaných) divů. Tak po vyzkoumání a dokončení kapitoly postavím zatím jen arénu. U Knihovny ještě uvidím. Navíc nové divy zase žerou semena ve velkém, a přednost má u mně Pramen (a zbrojnice a manufaktury).
Ono pokud nemáte 500 úrovní divů, tak stejně je problém udržet na semenech zároveň výrobu prošlého zboží, vylepšování zbrojnic a manufaktur a divů.
 

Ludi

Veterán
Dron - to je jako Včelí jezdkyně? :D pěkný ... Musím říct, že jsem jim přišla na chuť teprve nedávno. Nepoužívám je často, ale občas se hodí. Sem tam je ve Věži střet, kdy je včelka nejlepší řešení. Takže se snažím jich pár vytrénovat.
 
Nahoru