• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ambasády

luterina

Veterán
ale taková "další plocha" jako Věž, se povedla, proč by se neměla povést i nějaká další? ..i když s tím "žroutem času" souhlasím :D
 

DeletedUser1174

Guest
Souhlasím s většinou,zase se budu snažit všechno co nejrychleji odklikat,aby od toho byl pokoj(jako minule).Myslela jsem,že čím rychleji to dodělám,tím víc času bude na vývoj města.No nic,honem nacpat další rasu,proč?Brala bych aspoň 2-3měsíce klid na vylepšování současných divů a užití budov ze skladiště.Nasázela jsem si konečně všechny studny a uklízet je teď fakt nebudu!Takže až je vypotřebuju,tak se teprve budu crcat s novou rasou,jestli ji teda vůbec budu mít kam dát!
 

Jirinazel

Znalec fóra
Mě se také líbí myšlenka další hrací plochy. Na víly si nepotrpím, to jsou jen elfové zdegenerovaní ve středověku, ale vždycky mě mrzelo, že nemáme mořské elfy. To by přece bylo parádní téma. Myslela jsem, že by to technicky nešlo, ale když vidím věž - proč tahat moře na útes, proč bychom nemohli sestoupit z útesu k moři?
 

ElfNostradamus

Veterán
Již v říjnu jsem nastínil případnou možnou budoucnost, kde se fantazii meze nekladou:
Tím, že se jsme se dostali až do konstruktů a s jejich nadčasovými technologiemi a možnostmi bych uvítal něco na způsob cestování v čase. Mohla by vzniknout budova nebo portál DIMENSE nebo nová ikonka jako je např. na mapu světa případně podobně jak se chodí nyní do věže či do DS. Skrz tento portál (Dimensi nebo Dimensí bránu či Bránu světů) by se člověk mohl pohybovat nejenom v čase ale i mezi časoprostorovými dimensemi či přímo jinými světy. Pro začátek, aby to měli tvůrci jednodušší bychom mohli navštěvovat světy - rasy, které jsme již prošli, tedy zpátky navštívit Trpaslíky, Víly, Orky a Gobliny, Lesní Elfy, Draky a čaroděje, Půlčíky, Elementály, Amuni a Konstrukty případně další rasy, které by teprve vznikaly. Tím by se nám, kterým se po některé této rase stýská naskytl prostor si ji znovu alespoň takto osvěžit a naopak mladšímu elvenarskému pokolení prostor si vyzkoušet něco co je teprve čeká. Bylo by v této dimensi vytvořeno vždy nějaké takové universální město. A to není vše! Mám představu nové rasy nebo světa pravěku (Dinosauři- Tyranosauři, Stegosauři, Titanosauři atd.) obrovské přesličky a plavuně na obloze by poletovali Elopteryxové, Avesové ve vodě a bažinách by se proháněl Kaprosuchus apod. Ano to by mohla být další klasická rasa Pravěk - Prehistorie. Dále v rámci Dimenzního cestování nebo návštěv jiných světů by vznikly světy: Jednorožců (všiml jsem, že někteří hráči sbírají jednorožce), určitě bych zavítal k Odysseovi a řeckým bájím, kde je rovněž truhlice možností jednotlivých světů (Kiklopové, Medúzy, Hydry, Skylly, Sirény atd.). Dalším světem moří a oceánů a pohybovali bychom se pouze pod hladinou, svět věčného ledu (lední medvědi, mroži, mamuti), svět kamene a skal (kamenožrouti) těchto světů by mohlo býti časem řekněme 30 - 50 na každý den v měsíci minimálně jeden, museli by se v jednotlivých světech plnit dílčí úkoly každý den a dostávali bychom dílčí odměny za splnění řekněme 20 z nich (dle libovolného výběru) za takto navštívených světů a splnění úkolů by byla hlavní odměna, tedy jedna za měsíc. Jednotlivé úkoly by měli být pestré nejenom tedy boj a diplomacie, ale třeba i důvtip, inteligence a i štěstí - vyplnit ve světě Hádanek a šifer např. křížovka či rozluštit nějakou hádanku, ve světě Karet porazit kouzelníka v black Jacku, ve světě Mazlíčků - krmení mazlíčků (jednoduchý to počin), svět Vetřelců (nejnáročnější to svět), prakticky nemožné ho projít a přežít - za to výzva pro některé jedince, svět Zřícenin - hledat poklad v 1000 truhlicích a mít bud´štěstí na včasné nalezení či až na konci hledání, svět Kaleidoskop - zobrazí se 20 obrázků na minutu a pak jich aspoň 15 vyjmenovat či úkol typu najdi x rozdílů mezi dvěma obrázky a další a další světy a rozmanité úkoly. Je to toho moc, nechal jsem se trochu unést. Pojďme se tedy vrátit k Dimenznímu portálu a alespoň cestování v čase s možností navštěvovat již splněné rasy nebo rasy, které teprve na někoho čekají v rámci jakési boční hry či výzvy typu věže nebo turnaje...je s čím a na čem pracovat.
:)

Jinak osobně se na novou rasu těším. Občas je třeba udělat krok stranou či případně ustoupit, aby se člověk dostal zase někam výše :) s tímto k tomu přistupuji a více se tedy těším na to tvarování města a přemýšlení při přestavbě ...méně na nucený úklid některých budov či dokonce setů.
 

DeletedUser4336

Guest
No jestli ta kapitola bude příliš náročná na místo, tak jí asi ani hrát nebudu, bourat ani teleportovat město nechci. Nebavím se o nahrazení méně manufaktur vyšších úrovní, to se většinou dalo. Stejně tak jestli se bude konat další houbománie, kdy je trh zaplaven požadavky na houby už několik měsíců, a jediná šance jak je získat je buď přes společenství, a nebo na trh nastrkat výrazně víc ostatního zboží než získat zpět.
 

Ladus

Znalec fóra
bourat ani teleportovat město nechci.

Ale budeš musieť. Lenže v tom dobrom slova zmysle.
Moje naplánované mesto vyšlo tak, že počet obytných budov znížim z 59 na 46, predám Dr. Šrankensteina, elfí vúz a aj pole zlata (spolu to je u mňa mínus 16000 populácie). Zvýšim počet zbrojníc z 4 na 7. Pre potreby osadníckych budov pôjde do inventára 1x t4, 1x t5 a 1x Velká Aukce do inventára.
 

hanz44

Pozorovatel
Ahoj ..v nějaké hře expandovali na měsíc ..docela bych byl pro ..každopádně zajímaví nápad :cool: :)
Jinak souhlas s iDavisem,že se jen tak nedočkáme dalšího podporování vojsk,ale nemusíme toho nějak litovat,protože možností máme zrovna teď celkem dost .
 

aikomi

Mistr slova
Tak už začíná nová kapitola... Na áčku už je spuštěná a na W se teprve aktualizuje... Hurá do toho...;)
 

hanz44

Pozorovatel
Jjj ..hurá do toho :p:D:D:D:D
Ještěže Jsem nedávno postavil studny a bourat je jen tak nebudu ..zatím budu koukat na vás ostatní a kochat se tím jak vám to jde :D:D:D:D
 

aikomi

Mistr slova
@hanz44 taky mám postavené studny, které mi naštěstí končí cca za 10 dní. Takže než to stejně rozběhnu, tak to nějaký čas potrvá.... Ale už se těším až zase budu moci přestavět město a konečně si zase po delší době zahraji ....:D
 

Ludi

Veterán
Tak už je to i na W. Studny mám taky ještě na dlouho, takže v klidu ... Vždycky jsem každou kapitolu hnala jak divá, teď zařadím nižší rychlost. Opravdu není kam se hnát. Však je to také záměr tvůrců, abychom byli pomalejší ;)
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Tak jsem si pustil informativní video.
Děkuji za něj, zase vím o trochu víc a doufám že jsem připravenější na to co mě čeká.
Ale přiznám se, že jsem překvapený s novou rolí pro orky.
Byli nám představeni jako inteligentní bytosti.
Ale již od začátku s nimi podle mě nezacházíme tak jak bychom chtěli aby někdo zacházel s námi.
Platíme s nimi, takže jsou to otroci?
Jsou surovinou pro stavbu budov, takže jsou živé oběti, nebo je meleme do malty?
Produkuejme je v množírnách, psí množírny jsou u nás protizákoné, o množeni lidí ani nemluvím.
A v kasárnách na nich děláme genetické pokusy.
A ted z nich trpaslíci lisují pivo?
Jako fakt?
 

DeletedUser4169

Guest
Nad tebou je příspěvek, který jsi nesmazala. Takže je asi k věci. Smazala jsi tři odpovědi, na tento příspěvek, který zůstal. Takže použiji analogii výše.. jako fakt?
 

hanz44

Pozorovatel
@athlan V těch smazaných zprávách bylo jen pár vychechtaných smailíků jako reakce na GorGlinovu zprávu ;) :) ..nic jinýho :)

// Odstraněna citace. Jumala
 

hrac552

Znalec fóra
To, že vznikla další kapitola hry, je fajn. Zarazilo mě ale, že bylo vývojáři fakticky ukončeno povyšování produkce některých unikátních setových budov ( Fontány hýřilů nebo Ledového vánočního stromu). Mám je někdy od Čarodějů, "královsky jsem je rekonstruoval" :) až do Elvenarů, protože nebyly dosud překonány žádnými následujícími budovami. To mě tedy vývojáři nepotěšili a rád bych věděl, co je k tomu vedlo.
 

hanz44

Pozorovatel
Nejspíš usoudili,že máš moc zbytečnýho luxusu ;):D

Ale Fontánu mám taky vlastně a stálo to hodně úsilí ji vylepšovat a mít neustále na max o_O ..prooooč ???

Tak teda chci taky vědět co je k tomu vedlo !:cool::oops:

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 

Prealiena

Velmistr písma
Tuším, že smyslem eventových budov je, aby byly pravidelně nahrazovány, ne aby zůstaly ve městě napořád. A po zavedení královské rekonstrukce se vývojáři dostali do slepé uličky se starými OP sety.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Ani o tom nemluv... Mám ve městě sadu Sněžné Sovy, Karnevalovou sadu, Dožínky, Svatyně Slunce a Měsíce, Zimní Tržiště. Šachy šly do skladu. Ono to zatím nebude nějak citelný ty ztráty, spíše se uvidí, zda do následující kapitoly nezmění názor...
 
Nahoru