• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ambasády

Angedev

Velmistr písma
Lidi četl někdo ten můj příspěvek? Nelze teleportovat cokoliv, čeho lze do města umístit jen omezený počet. Nemusíte to testovat, festival, čajovna a kruhy nejsou nijak omezené, takže teleportovat půjdou, takhle jednoduché to je s osadnickými budovami :)
 

ElfNostradamus

Veterán
Je to o tom, kolik do města nacpete čajoven a pivnic...začátek výzkumu, alespon za mne, je lépe jet horní větev, dříve se člověk dostane na upgrade trpajzličí ambasády a pivnic...GL
 

iDavis

Legenda
Moja taktika je zhruba nasledovná: O 4 dni mi vypršia studne, po ktorých zostane dosť miesta na vybudovanie celej osady. Keďže počítam, že tá to miesto zaplní tak akurát a zrovna sa mi nechcú nejak vymýšľať akrobacie s mestom aby som popri nej vylepšoval budovy (obytné ktoré menia veľkosť už vôbec nie), tak asi pôjdem veľmi lenivou stratégiou, že dokončím výskum, a všetky vylepšenia, všetkých dostupných budov budem robiť až po tom, čo osadníkov zbúram. Bude tam na konci tak vygradovaný pocit nadšenia z naraz výrazne prestavaného mesta, čo si pri tejto kapitole, tak meniacej veľkosti budov, asi nenechám ujsť..

Keďže táto kapitola už tak nejak sama o sebe vo mne nevyvoláva žiadne nadšenie, tento lenivý prístup k nej bude myslím adekvátny..
 

GorGlin

Veterán
Já naopak půjdu cestou čajoven, protože žerou nestabilní manu a na té mi fakt nezáleží, zatímco produkci orků podle mě Inno nesladilo se spotřebou.
Vím, bude mi to skřípat než protlačím Ambasády na lvl 3, ale vnímám to jako autorův záměr.
 
Naposledy upraveno:

BiggJOEcz

Mistr slova
Přijde mi, že tato 16.kapitola je na stavění osadníků jedna z těch lehčích.
Pokud máte 5x4 volných polí, tak se tam klidně vleze po Senát, 2x Ambasády, 6x + 6x + 6x ten zbytek.
 

Přílohy

  • 16.JPG
    16.JPG
    41,6 KB · Zobrazení: 256

Deleted User - 513035

Guest
...pokial mate cca 1300% portalovych bonusov, tak meditacny kruh nepotrebujete ani jeden, resp. ak idete aj ulohy, tak Vam staci postavit len jeden. U nas maju niektori hraci piv a cajov +14, no osobne mi stacilo po 9 (cajov mam uz len 8, no na lv.4, jeden som vymenil za mediacny kruh, kedze osobne robim aj ulohy) a to som v polovici kapitoly a uz ma cakaju viacmenej technologie, ktore vyriesim cez portalove bonusy a cakat budem len na VB...
 

Deleted User - 513035

Guest
...este jedna rada. Piva spotrebuvaju orkov, kto si neurobil poriadne zasoby (osobne som zacinal rasu s 2,4M a ostalo mi 1,9M a to nadalej uz v len 4 zbrojniciach/6 som dal do skladu/ idem 12h kolotoc), tak je mu zbytocne stavat vela piv, ked v nich nebude moct vyrabat a tak je potrebne si to prepocitat tak aby mal tolko piv kolko orkov dokaze za den vyrobit. Okrem ineho orkovia su potrebny aj na vylepsenie piv...

...napr. ja mam 8 piv na lv.4 kde 1 pivo za 3h potrebuje 530 (max. za den je 4240 orkov, ale realne miniem 3550 orkov ), cize pri 8 pivach je to max. spotreba (pre tych co nespia :)) 33920 orkov/den, resp. u mna 28400 orkov/den...

...caje su pohodicka, tam si naklikate many kolko potrebujete...

...inak este jedna vec, kto nechce pouzivat casovace na vyrobu, tak mu na jednu ambasadu staci 5 piv alebo cajov...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ElfNostradamus

Veterán
Pokud je jen trochu místa a ve ,,druhé fázi - polovině,, se dá již něco oželet /myšleno nějaká ta pivnice trpaslíků = zde doporučuji jet nejdříve severní větev výzkumu - je tam i rozšíření/ tak ten meditační kruh není náročné postavit, navíc je již stejně vyzkoumán tomu se nevyhnete a úkoly typu postav kruh: tak dá 2 činidla a vyrob 200 inspirací v kruhu: tak tam je za to teleport, což už není k zahození :) ...a to slepé rameno na vylepšení kruhu chce jen 55VB což není rovněž nic náročného a bude li ten úkol slušně odměněn, tak proč ne...a pak v klidu zbourat a dojet to na bonus portálech, to sem ještě hodím :) ...aktuálně vše nejvíce brzdí VB. příjemnou zábavu všem v nové rase :)
PS: jinak většina dosavadních úkolů nové rasy jde ruku v ruce s výzkumem nebo výrobou, takže co se týká úkolů, zatím nic ne nesplnitelného resp. vše vpoho splnitelné :)
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@hanz44 Mě nechybí. Mi naopak chybí doba, kdy bylo možné projet celou kapitolu jen s portálem a portálovými požehnáními (Amuni, Konstrukti - takhle jsem je projel na betě).
Toho ušetřeného místa na DS, eventy (tento ne, tam je zbytečné stavět jedničkové dílny/manufaktury).

@ElfNostradamus U mně to nejsou VBčka na čem stojím:
1589171086069.png

1589171128649.png
 

Ludi

Veterán
Kapitola je zkouškou trpělivosti. VB i suroviny nejsou až takový problém, ale než se vyrobí zdroje osadníků, no děs. A to mám naštěstí Čmeláka, bez něj by to bylo ještě daleko horší. Vůbec - poslední dobou pokládám Čmeláka za velmi užitečný div. Jelikož kouzly vyrábím manu, tak mám neustále přebytek kladiv a tak kupuji surky u Obchodníka. Díky Čmelákovi téměř nic z běžných surek nemusím nakupovat. Takže převážně obchoduji s živoucím, ostatní si naklikám.
Samozřejmě to všechno předpokládá hrát slušně turnaj.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Ludi No ty suroviny nejsou problém - to řekni mému beta městu. Tam jsem zjistil, že musím přistavět manufaktury a ty co mám mám trvale okouzlené (ale zase jsem odteleportoval 2 T6 do inventáře, už mi budou stačit 2).
Takhle vypadá můj výzkum Vílí ambasády:
1589186452042.png

A to musím doplnit kladiva doplna, protože doposud mám sídlo na 33 (chybí T5 na upgrade).
Ale to asi bude částečně důsledek spěchu - poslední 2 kapitoly jsem projížděl co nejrychleji, abych konečně dohnal své hlavní město (a mohl příští kapitolu zkoušet už na betě).

No čmelák nevím - pochybuju, že by se z něj daly získat miliony surovin.
 

DeletedUser7199

Guest
tak na portalove bonusy to asi cele dojet nepujde. stale jsou ve vyzkumu potřeba dodatky a to až do konce. Tak jen aby někoho nenapadlo si udělat předčasně misto.
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys - mě Čmelák sype hodně. Mám lv. 18. Je to div, který mám už dlouho. Mít ho tak na 30 lv., tak jsem s výrobou osadníků vysmátá už teď.
Když denně kliknu s přebytkama kladiv na každou surku T1 - T3 tak 2x i 3x, je to celkem dost. Občas kliknu i za zlaťáky.
U T1 za 1 nákup 33K, T2 - 22K, T3 - 14K. A když to dělám tak 2x - 3x denně, tak se to nasbírá. Nejsem v surkách T1 - T3 tak bohatá jako ElfNostradamus, ale do konce Ambasád jsem v podstatě zajištěná. Útratu 300K ani nepoznám.
 

Lovec Krys

Legenda
Takže pro mne nic moc. Díky věži stejně moc přebytků nemám - ani VBčka už moc nenakupuji - není za co, naopak občas si vypomáhám požehnáními.
 

Ludi

Veterán
Věž dokáže kladiva vyluxovat, o tom žádná, ale pár požehnání pro případ ztroskotání koukám mít ve skladu pořád. Ale většinou mám kladiv přebytek.
 

DeletedUser4336

Guest
hanz44 >> Portálovky umožnily si s městem trochu dělat co chceš, protože jinak se to často táhlo přes dost nesmyslné úkoly postavit tolik toho a tamtoho, což mě osobně vůbec nevyhovovalo, a nevím jak dlouho by mi v tom duchu hraní vydrželo.
 
Nahoru