• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

Angedev

Velmistr písma
Vím, že na betě s tím měli potíže... Možná se problém přenesl i sem? Já po hlavních budovách tentokrát nejdu, tak jsem to úplně nesledovala, jestli mi naskočil nebo ne...
 

DeletedUser3346

Guest
Dlouho jsem schválně čekal na prvotní nadšené reakce. Sám jsem byl po první zkušenosti zklamaný. Ale jinak super event že? Vypadá fakt dobře :D

Musím souhlasit s @iDavis předchozí event měnících se truhel byl super proto, protože tento je fakt jako by ho programoval strýček skrblík. Ale i u předchozího rotujícího bylo hodně příspěvků stěžující si na opět a zase na prostou věc něco Nového. A schválně se podívejte co se psalo? I když můj pohled je že to byl super systém pro ten daný event. Pak byl další event s pevnou hodnotou za truhlu. Ovšem je fakt že míra odměn byla nastavená zase tak aby byl dobrý názor a oprávněný že to bylo zase moc drahé. Jenže ten pevný hodnotový systém má zase nevýhodu v situaci kdy poznám systém měnících se truhel a na konci mohu něco málo získat i ze zbytku. Ale pevné hodnoty tohle neumožní a pak vím že nemá cenu ani klikat po městě.

Já nemohu říct že systém měnících se truhel je špatný, protože si myslím že spíše naopak a pro ty důvody výše si na ten systém nemohu stěžovat. Ale musím si stěžovat na opravdový problém a to je nastavení pro zisk odměn a taky nastavení hodnot při protočení truhel kde rozdíl byl často hodně nepodstatný (mluvím o současném eventu) a taky drahý a ve výsledku zcela nevýhodný k vynaloženému úsilí. A nedivím se negativních reakcí i když se tak jednotně shodují na špatném směru podstatě problému.

Zase a trochu to beru jako reakci na něco co se zde řešilo cena za nákup VB že v úkolech je několikrát požadováno nakoupit VB a né jeden že? Ale znovu musím teď opakovat :D super event vypadá fakt dobře :D (no to je vidět postupem diskuze) :D:D:D
 

iDavis

Legenda
Zajtra 17:30 facebook živé vysielanie k zimnej udalosti. :) Len keby náhodou niekto nepostrehol niektoré z toho kvanta upozornení ktorým nás vývojári o tom ako vždy zasypávajú.. :rolleyes:
 

voyager-1

Velmistr písma
Zdravím, nemůžu tentokrát najít kolik bude dávat vánoční strom manu za provázané budovy. V tabulce je jenom jeho základní produkce. Dík za případnou odpověd.
 

DeletedUser6235

Guest
Ahoj,
je normální, že po sebrání vločky ve městě dostanu mínusové body ? Nikde jsem o tom nic nenašel...
díky za info ;)
Tak mínusové znaménko mi to ukazuje i při sebrání vyrobených jednotek z cvičiště, přičítá se to ale vše do plusu, jde o grafickou chybu.
 

abraham

Znalec fóra
zdravím,
mám na řadě úkol č. 61 - vyřeš 14 střetů. Čekala jsem na turnaj, že se budou počítat i střety v turnaji, jako už v jednom eventu - a nic...

Je to škoda, protože mi trvá 3 dny, než vyzkoumám 1 provincii a to je 8 střetů, takže než se doberu k vyřešení 14 střetů, uplyne víc než 6 dnů.

A jak už tu někdo přede mnou psal, že i vylepšování budov je komplikované - nechávat si budovy na dolepšení na další eventy - už pak není místo a tak i nechávat si provincie k dokončení na další eventy - potřebuju dokončovat provincie průběžně, protože potřebuju místo :) - začarovaný kruh :).

I prozkoumávání nových technologií je časově náročné. /vylepši 1 budovu na lvl 18 a výše nebo vyzkoumej 1 technologii / - co je lepší? ... :)

Ale i tak díky za hru :)
 
Produkt základní bonusové manufaktury není nic konkrétního, jestli dřeva, mramoru či oceli. Myslel jsem, že mi odpoví někdo relevantní, třeba ten co už to má za sebou :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Pojem "základnej bonusovej manufaktury" mi ako nekonkrétny nepríde, jasne označuje, že sa jedná o základnú manufakturu (a teda nie vzácnu či magickú), bonusovú (teda produkujúcu tvoje bonusové zboží, záleží ktoré máš ty) a doplnený časovým údajom dĺžky výroby, čo pocet možností naozaj zužuje na jednu jedinú.
 

Lovec Krys

Legenda
zdravím,
mám na řadě úkol č. 61 - vyřeš 14 střetů. Čekala jsem na turnaj, že se budou počítat i střety v turnaji, jako už v jednom eventu - a nic...
Protože úkoly zkopírovali 1:1 z letního, kde toto nebylo.

Je to škoda, protože mi trvá 3 dny, než vyzkoumám 1 provincii a to je 8 střetů, takže než se doberu k vyřešení 14 střetů, uplyne víc než 6 dnů.
Času je dost, pokud jdeš po nějaké konkrétní odměně, nezbývá než se připravit předem (tzn. nechat si dostatek prozkoumaných nevyřešených provincií).

A jak už tu někdo přede mnou psal, že i vylepšování budov je komplikované - nechávat si budovy na dolepšení na další eventy - už pak není místo a tak i nechávat si provincie k dokončení na další eventy - potřebuju dokončovat provincie průběžně, protože potřebuju místo :) - začarovaný kruh :).
A co teprve až narazíš na limit...pak budeš moci čistit provincie nadále, ale rozšíření z nich nedostaneš.
 

chirazka

Znalec fóra
V jednom městě event hotový a mám hlavní sadu, čekám už jen na ty vánoční stromy a snad se zadaří. V druhém městě jedu lážoplážo a tam nemám ani polovinu úkolů hotových. Celkově z truhel teda nic moc, budova cca 6 pokusů v obou městech. Potěší mě hlavně urychlovače, mincí a zásob mám dost, runy mám z turnajů.
 

DeletedUser2219

Guest
Zda se mi to, nebo uz studna prani, ktera bude pozitri, nedava diamanty?
 

Angedev

Velmistr písma
@Arwenka 28 : Nepovím ti to se 100% jistotou, ale věřím, že studna bude dávat jak diamanty, tak VB :) Když si spočítáš %, která uvádí iDavis, tak se dostaneš jen na 80%, někde těch zbylých 20% musí být :) Ale podrobnější info bude mít určitě @iDavis :)

@abraham :
Čekala jsem na turnaj, že se budou počítat i střety v turnaji, jako už v jednom eventu - a nic...
A to je základní chyba :) Když se počítaly i střety z turnaje, v úkolu to bylo výslovně uvedeno, tentokrát se tam o turnaji nic nepíše :)
 
Nahoru