• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser1532

Guest
?? Prosím - kde seženu Adventní svíčka??

Ahojky Mordy, myslím, že je můžeš získat pouze v rámci Řemeslné výroby. Chce to štěstí, prostředky, čas a bůhví co ještě, přitom přínos je vcelku postradatelný... :)

Jak se jinak máš? (Odpověď do pošty, rád pokecám.)

Jinak Mordy, jen jsem se vrátil zpět do konta, tak tam na mě čekala nabídečka, že Svíčenku můžu mít za lidových 125 kaček.

P.S. I tudy cesta vede... :)
P.P.S. Alternativou je Bohemia sekt Brut, s prokazatelně nejtvrdším, lehce zaměřitelným a málem protipancéřovým štuplem, nejpřesnějším na skoro celém světě..,
P.P.P.S. ...o náplni baterie ani nemluvě...

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3116

Guest
Rád bych se zeptal zkušenějších.
Jak se tady probíralo maximalizace many z prvního setu budov. Jasné, že budu potřebovat Ledový vánoční strom (lépe 2x), ale zbylé doplňkové 2 budovy ze setu mohou být stejné nebo každá jiná?
Díky
 

DeletedUser6235

Guest
Ahoj,
je normální, že po sebrání vločky ve městě dostanu mínusové body ? Nikde jsem o tom nic nenašel...
díky za info ;)
 

DeletedUser1532

Guest
V Rubiconu smutno, 9 pokusů (jen 20 a 25%), žádný Strom, naštěstí "aspoň" mraky Urychlovačů (přes 3 dny), něco zlata (Bůh mě chraň, nevím co s mincemi), žádné zásoby (tak trochu i škoda, píchly by lépe, než zlaťáky).

A mám jednorázově i první hlavní budovu na "odčarování jejího nekouzla", kterou snadno vyměním v čase za něco užitečnějšího.

P.S. Mluví o tom jeden klasik a nazval kapitolu: "Naše slavné prohry." Už dlouho jsem od Eventu nedostal takovou nakládačku.
P.P.S. Ale přece nepřestaneme mít své vlastní dítě rádi jen proto, že občas zlobí... :)
 

Mistylady

Znalec fóra
Protočeno přes 700 vloček a strom nikde :)) Druhý svět to samé. Asi jsem celý rok zlobila a to je dnešní nadílka :D
 

Saux

Znalec fóra
Možná je to tak nastavený. V jiných eventech mi padají denní odměny z truhel celkem slušně, v tomhle mám zatím skóre: Arendyll - 0, Winyandor - 1 :)
 

DeletedUser2455

Guest
Protočil jsem cca 1200 vloček - nějaké mince, hafo urychlovačů, a jen 2stromy. Když to tu čtu, tak mě vstek trochu přešel.
 

DeletedUser341

Guest
Systém točících truhel se opět ukazuje jako velmi nepřívětivý. Ani mně prakticky nic nepadá, podobně, jako když byly točící truhly naposledy :(
 

DeletedUser2988

Guest
Hlavne system vraceni snehovych vlocek je totalne na prd... protocim 90 vlocek a vrati se mi 30,joooo to je vyhra no... nehlede na to, ze drivejsi tocici truhly byly 100x lepsi nez tento hybrid ala nikomu nic, maximalne runy a mince...
 

papap

Mistr slova
Ty truhly jsou totálně k ničemu,vytočím co mám vločky a prdim na event.To nemá cenu ten čas u toho trávit a pak získat absolutní prd.Prostě taková je dnešní doba.Nikdy se nezůstane u věcí co jsou dobré a fungují...
 

DeletedUser5188

Guest
Musím souhlasit s ostatními - ty měnící se truhly jsou tak protivné... :confused: A vadí mi, že jsem zase nucena nakupovat VB...:eek: uvítala bych náhradní variantu, není to fér nutit hráče nakupovat VB, když nechce... A já nechci :(
 

DeletedUser2951

Guest
No jo, 2 stromy na 4 truhly... Ale hamižnost nakonec zvítězila a dalších 11 pokusů 0...
Na to, že chci postavit set, dobrej úlet!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
V lete pri rotujúcich debnách hráči chceli naspäť pôvodný systém, v podzimnej udalosti sa našli takí ktorí chceli zase rotujúce, teraz sa na rotujúce zase nadáva.. a... veď viete kam smerujem. :rolleyes:

Ja som sa opäť zameral na studne (i keď som váhal či do mesta nedám už niečo sezónne, grafika tohtoročnej zimy je naozaj úžasná), ale proste mi príde, že zo studní dokážem, aspoň ja osobne, vyťažiť najviac. Dúfam zároveň, že sa v udalosti objaví 2x, nemám teraz nejak veľa času a tak neviem, či to do tej prvej stihnem všetko splniť..
 
Nahoru