• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser5230

Guest
Event se mi moc líbí,je to super zpestření.Rotující bedny mi nevadí přijde mi to +/- stejný,jen to čekání než ti panáčci dojdou je zbytečně dlouhý.Je to prostě o štetsí.Já dneska na cz1 protočila skoro 3k vloček a mám 6 těch stromů.Na druhym světě něco málo přes 1K a mám taky šest stromů.Jde mi primárně o ten set z hlavních odměn a ten jde získat bez problémů.
 

DeletedUser2988

Guest
V lete pri rotujúcich debnách hráči chceli naspäť pôvodný systém, v podzimnej udalosti sa našli takí ktorí chceli zase rotujúce, teraz sa na rotujúce zase nadáva.. a... veď viete kam smerujem. :rolleyes:

Ja som sa opäť zameral na studne (i keď som váhal či do mesta nedám už niečo sezónne, grafika tohtoročnej zimy je naozaj úžasná), ale proste mi príde, že zo studní dokážem, aspoň ja osobne, vyťažiť najviac. Dúfam zároveň, že sa v udalosti objaví 2x, nemám teraz nejak veľa času a tak neviem, či to do tej prvej stihnem všetko splniť..
Kdyby byly ty same rotujici, jako byly predchozi, tak nereknu ani slovo... jenze inno prislo na to, ze v rotujících bednach posledne bylo vice vyher a proto zmenili odmeny i sance... staci se podivat na odmeny z minulych rotujicich beden a nyni... takze ja porovnávam naprosto stejny system eventu ;)
 

DeletedUser2333

Guest
ty rotující bedny jsou hovadina, stejně jako některé úkoly. Ale ať budeme dělat cokoliv, těm nahoře je to u pr... čím dál víc, event od eventu mi přijde, že eventy tu jsou pouze od toho, aby lidé přestali hrát... Jasně, chápu, že se snaží hru oživit, ale to by šlo udělat i nějakou akčnější rasou než dávat 20 hodinové výroby a podobně.
 

DeletedUser2988

Guest
minule bylo vice ruznych beden a byly i za mene "materialu" s vetsi sanci ziskat budovu ci material zpet, popripade nejaka pozehnani... ale ted? ja na event rezignuji, protoze mi to za ten cas nestoji a opet je to cileno na ty, kteri si koupi diamanty, stejne jako remeslna vyroba
 

chirazka

Znalec fóra
Mám 4 stromy (jsem za ně ráda ta kultura je moc pěkná), ale....hrozně moc pokusů, přestala jsem počítat kolik. Chtěla jsem ten druhý set, při těch pokusech je nereálné ho získat, budovy padají aspoň mě tak na 4-6 pokus. Zkusím raději hlavní set a uvidíme, hrotit to nebudu. Odměny v truhlách za mě zrušit ty mince pro většinu hráčů jsou naprosto zbytečné.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Jako event dobrej,ale stávající systém měnících se truhel,to je taková ptákovina,zlatej dřívější systém...
Ne každý má stejný názor - mě se naopak tento systém líbí víc. Mám daleko víc variant co si vybrat. Já volím hlavně urychlovače, nejsou-li pak příděl kladívek. VB do divů mám dost z turnajů a příděl mincí pokud to jde ignoruji - peněz mám s SV kdykoliv se mi zachce habaděj, dokonce jich dost utrácím u obchodníka.

Doplněk: Nejraděj ten jahodovej chlast :)
 
Naposledy upraveno:

karhol

Znalec fóra
Dnešní budova oproti předpokladům dává 10% portálový bonus po dobu 50dní. Ani u IDavise to nebylo psáno. Jen tak jsem to zkusil a hned na první pokus za 145vloček..
 

DeletedUser4530

Guest
Tohle nebylo ještě včera napsané ani na elvengems. Takže dobrá práce!
 

iDavis

Legenda
Ohľadne budovy Zásobní voz s elvenádou - je možné, že išlo o nejakú last minute zmenu, ktorá prišla až potom čo som vpisoval jej hodnoty do tabuľky. Nové hodnoty dám samozrejme do tabuľky.
 

DeletedUser3281

Guest
Já se popravdě na ten systém truhel těšil, protože po změně algoritmu, to z těch tří nepadalo tolik, jako z těch letních, ale evidentně jím to došlo a proto udělali změny, co to totálně otočili, takže fakt tohle je bída. Ztráty enormní. Ale co už, delší dobu je jasně vidět, že eventy se hodnotově zhoršují, protože pro přemýšlivé hráče to byl způsob jak neplatit.
 

DeletedUser2449

Guest
Bohužel oproti loňské akci je tato už dost okleštěná- Např. vloni byly v šanci vločky 90 a nějak 130 kusů a letos tak málo. Budovy stojí také za pendrek. Tak jsem si vytočil ty Yetity a snad behěm zítřka budu mít all hlavní úkoly hotové a pak nazdar bazar.
 

DeletedUser4530

Guest
20. den eventu je čistě kulturní budova.
Je to zamrzlé jezero, které jsem sice měl, ale v aktuální kapitole to je na čtverec kultury; moc pěkná budova.
Možná čas na výměnu za žhavé vejce.
 

PallandoCZ

Učedník
Mně se systém rotujících truhel líbí víc, ale myslím, že minule to bylo zajímavější, protože se s truhlami dalo víc taktizovat, lišily se od sebe třeba pravděpodobností zisku perníčků (tehdy to teda nebyly perníčky), přičemž víc "perníčků" třeba znamenalo méně zajímavé výhry nebo tak nějak to tehdy bylo (už nevím přesně). Ale obecně mi rotující truhly připadají zábavnější
 

DeletedUser5729

Guest
Přátele,jak je to s tím Doublem na vločky?Me se na den objevil,ale manželce ne.Chyba a nebo to chodí lidem náhodné?
 

DeletedUser4530

Guest
Že by se double neobjevil, se mi nějak nezdá. Neměli jste "komunikační šum" spíše mezi sebou?:D
Jinak další double je ve středu.
 
Nahoru