• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.22

papap

Mistr slova
Budeme kupovat VB až jedna bude stát 10 mega a bude :D :D a pak nevím co, tímhle tempem to bude tak do půl roku néli dřív. Převis peněz teď budu mít enormní
Nevim jestli bys těch 10 Mega stihl.Ještě vyzkoumám divy u orků a budu začínat lesní elfy a má hodnota za jeden VB je 455000 a to kupuji docela dost,jelikož se snažím využívat všech finančních prostředků ve hře a prostě kupuji VB,těch není nikdy dost...:)
 

DeletedUser2265

Guest
No tak teda mà poklona, obchodnìk byl podle me vydriduch uz pred tìm, ale to co je tet na to asi spràvnè slovo ani neekzistuje. A to vase vysvetlenì proc tato zmena, to je proste tresnicka na dortu. A jste si vubec vedomi ze tìmto nicìte i turnaje, mimochodem momentàlne hlavnì duvod proc nekterè suroviny chybì. Tohle ste meli resit, jak zabrànit aby turnaje ovlivnovali takto trh a nè obchodnìka ktery zàdnè resenì nepotreboval. Ale vlastne ne, vzdyt doposud kazdè resenì problèm jen zhorsilo. Jeste ze jsem se prestala rozcilovat od tè doby co pridali placenì provincijì orkama, tet uz se tomu jen smeji.
 

Eragon92

Znalec fóra
Nevim jestli bys těch 10 Mega stihl.Ještě vyzkoumám divy u orků a budu začínat lesní elfy a má hodnota za jeden VB je 455000 a to kupuji docela dost,jelikož se snažím využívat všech finančních prostředků ve hře a prostě kupuji VB,těch není nikdy dost...:)

A jak často máš přebytek mincí? A jak často kupuješ VB? Když nebudu kupovat u obchodníka budu mít i 4x za den min. přebytek aspoň ze začátku než mě bude stát VB balík. U obchodníka za 200 tis. jsem nakupoval i 15 denně někdy možná i víc
 

GorGlin

Veterán
Mě tahle aktualizace minula, obchodníka nepoužívám, efekty jsme vypnul už dávno a boj skončiš se změnou bojového systému.
Snad mě minou i bugy.
Za vyřešení vykříčníků děkuji
 

iDavis

Legenda
Nie sme jediná komunita ktorá na nového obchodníka nadáva, takže určite sa k vývojárom dostane masívna kritika. Napriek tomu ale pochybujem že by vrátili späť starý systém, keďže majú jasný cieľ zvýšiť aktivitu na trhu, ako tu už bolo spomenuté.o_O
 

DeletedUser32

Guest
Koukám že to ve všech firmách funguje stejně, u nás také musejí inženýři vymyslet jednou za čas nějaké "vylepšení" nikoho nezajímá že většina takových "vylepšení" je naprosto k ničemu, hlavně že mají splněnou povinnost a mohou si rozdat odměny.
Škoda, bývala to pěkná a zajímavá hra, poslední dobou začínám uvažovat nad tím, jestli má smysl ztrácet hraním čas, když se vývojáři rozhodli tu hru naprosto zničit.
 

DeletedUser2216

Guest
Lidi prosím uvědomuje si někdo z vás že je to závažnější problém než si myslíte?

Opravdu si někdo myslí že se ho to netýká? Omyl !!!! Nakupování mramoru oceli a prken bude možné jen do doby kdy už vyčerpáte všechny možnosti vylepšení hlavního sídla a cena bude převyšovat možnosti velikosti zásob a mincí. A pak co? Směnný obchod kde se dá obchodovat pouze s produktama které se dřív dalo nakoupit za když zahrnu hodnocení tržního obchodu mezi hráči za nejpředraženější ceny takže logicky i ti co nabízejí produkty na trhu říkejme jim prodavači, ovšem když obchodník neboli jejich dodavatel bude za každý nákup surovin zvyšovat ceny prodavači pomalu budou nakupovat zásoby surovin méně. Tím pádem časem prodavači přestanou nakupovat a obchod bude jen kdo má zásoby přelívacím systémem ale protože i ten prodavač musí část zásob investovat do města atd tak i ztrátový. Množství nabízeného zboží se bude snižovat a poptávka zdražovat až prodavači nebudou mít co prodávat aby měli na poslední náklady na vývoj a město a najednou se ve hře nikdo nikam neposune!!!

Argumentace investice mincí není dlouhodobá a nějak se dá vyvažovat v konečném důsledku i za vojáky ale většina nebo všeci hráči zjistí a shodnou se že investice do vojáků je zcela zbytečná a jakékoliv budovy s tím spojené jen zabírají potřebné místo které teď bude spíše potřeba když řešením nebo spíše zmírnění dopadů jde když se odeberou dílny a místo nich více manufaktor. A taky podpora když už tak kultura protože mincemi spíše každého naštvu a já myslel že jen podpora dílenské chatrče dokáže hráče trochu naštvat když podpořit jde kultura a nebo hlavní sídlo ...

Za půl roku nebo do roka určitě pokud ten obchodník takto zůstane tato chyba dopadne i na toho nejlepšího hráče a zjistí že inno games vlastně udělalo chybu která postupně ale jistě znamená game over !!!! Jako za co budeme vylepšovat? Za co budeme brát suroviny na požadavky výzkumu? Za co budeme rozšiřovat provincie když provincie bude stát víc než mohu dát a vylepšit sídlo nejde? A za co budeme obchodovat bez dodavatele zvaného obchodník? No ono s tím koncem hry to nebude tak horké ale opravdu dobře to zpomalí celkový postup ve hře možná proto že ve výzkumu už není co vymýšlet podle někoho asi.

Ono je pár opravdu zbytečných věcí doufám že ostatní sdílí názor že kasárny, akademie kouzel a do verze 1.22 i některé manufaktury pro každého jiné v rozdílnosti třídění hráčů někdo nekoupí mramor někdo prkna a někdo ocel tak tyhle továrny postavím. Z toho důvodu bych se chtěl zastat ohledně těchto surovin prodavačů protože i další sada manufaktor v prvotní verzi není vyvážená svitky za 3 hodiny vyrobí 16 zatím co křišťál a hedvábí po 9 kusech za 3 hodiny a i po vylepšení na verzi 3 hedvábí a křišťál se poměr nerovná svitkům a pak proč si za křišťál a hedvábí neříct větší cenu stejně jako někdo kdo vyrábí daný produkt který není tak snadno produktivní jako produkt u ex obchodníka? Produkty na které si hráč musí počkat fakt dlouho aby vůbec stačilo hráči a navíc do obchodu které vyrábí mají být dražší a hodnocení obchodu mě nějak netrápí protože pořád to bude o několikset procent výhodnější než už u ex obchodníka. Ale říkám 1.22 zlikviduje obchod úplně a hráč bude spotřebovávat sám pro sebe a to za delší čas takže i další budova bude zcela zbytečná a to je obchod ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser353

Guest
Tady se uplatňují Murpyho zákony. Co se může pokazit se pokazí a co se vůbec nemůže pokazit to se stejně pokazí. Napřed se zmrvily ty turnaje, v kterých už odměny za nic nestojí a ještě jsou absolutně nedosažitelné a teď nám pokazili i to tržiště. Potřeboval jsem trochu mramoru a najednou koukám, že za 380 ks dávám 10000 prken. I před tím to u obchodníka byl dost nepoměr, ale co s tím udělali teď to je hotová hrůza. Asi tu brzo skončím , tak jako jsem přestal hrát Farmeramu, když z ní udělali loterii.
 

DeletedUser76

Guest
No zřejmě se kompenzace za div svatyně houbiček chytrosti, která nefungovala tak jak měla nedočkám , co bych chtěla ne , moje chyba, že jsem si jí postavila do města za účelem výroby jednotek.
A když něco v téhle hře nefunguje tak to prostě nepoužívejte.
Tady je to už jak v televizi, kde běží neustále reklamy za účelem nalákat spotřebitele , stáhnout ho o všechno ,co je nám do toho, že je to na nic,hlavně ,že vyděláme.
Ano vyděláme, jsem totiž hráč , který investoval do téhle zábavné, pohodové hry s okouzlující grafikou , která šlape jak hodinky . Stavět divy ve městech , které postupem času ve hře ztrácí svoje funkce . O to hůř pak zjistit , že je musím zbourat a další budovy k tomu, jelikož se mi nevejdou manufaktury osadníků do města, které jsou krátkodobé.
V turnaji potit krev skrze plánek , který se stejně dá použít pouze na budovy za dia.
Ruku na srdce kolik hráčů vlastní ty kouzelné budovy ?
A jestli pak vůbec již nějaké společenství na ně dosáhlo ?
Vážně úžasné , podaří li se vám to , nezapomeňte si budovy zakoupit jinak je vám totiž přislíbená odměna zcela k ničemu.
Motivujte sousedy , navažte styky,motivujte hráče ve spolku, radujte se , jelikož se vám brzy zaplní radnice přebytkem mincí , které budete moc pak utratit u našeho skvělého obchodníka.
I Žid Shylock by se v Kupci Benátském styděl a to byl pane nějaký lichvář :D.
A nejvíce mne vždy pobaví ty předem našprtané odpovědi moderátorů.
Buď se nám omluví ústy vývojářů nebo nám hezky vysvětlí, že jsme úplně blbý , nevíme co chceme a proto tak to musí být, protože to bude lepší.
Kolik z vás zde si přálo změnit ceny u obchodníka ?
Kolika hráčům se zdálo, že zboží tam bylo vskutku laciné?
Kolik hráčů zde dávalo návrh na vylepšení obchodníka ?
Jestli ti velicí vývojáři nejsou tak čirou náhodou senzibilové a nečtou nám po nocích naše myšlenky, že vždycky přesně udělají ty změny po kterých tak toužíme!
VIVAT,VIVAT ELVENAR

//odstraněna nevhodná slova, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2216

Guest
Krizové řešení

Zrušte několik dílen ale zase né o moc aby vám stačilo vyrábět na potřeby města atd. A investujte do manufaktor na všechno. Hra sice získá pomalejší postup ale tak nějak hrát se dá. Neřešte co elvenar hodnotí za předražené v hráčském obchodu prostě to co produkuje málo musí být dražší bez debat.

A taky bych už se na protest proti 1.22 nezapojoval do turnajů a dalších nápadů jako ve Vánoce ty vločky a teď minimálně plnit úkoly od Valentýna ... Možná to někdo neví ale jim vydělává i naše jakákoliv aktivita a ještě i to je málo protože nekupujem diamanty.
 

klapa

Mistr slova
Důvod změny obchodníka je jednoduchý - hráči jsou nyní "nuceni" směňovat zboží mezi sebou. Tím, že se obchodníkova nabídka zvyšuje, tak to znamená i nevýhodnější kuz na výměnu zboží. Hráči by měli proto více plánovat dopředu a přednostně využívat směňování zboží navzájem mezi sebou. Častokrát se mluvilo o tom, že je málo nabídek nebo nejsou na určité typy zboží. Tato funkce by měla docílit k vytvářní nových nabídek a tím i možnosti většího výběru směny mezi hráči.

Změnu obchodníka neřeším a považuji tuto změnu alespoň z mého hlediska za absolutně bezpředmětnou jelikož jsem ho využívala pouze když byl přebytek mincí a kladívek. Pobavil mě ale zde uvedený důvod této změny "hráči jsou nyní "nuceni" směňovat zboží mezi sebou", jestli si někdo myslel, že jsme raději než se sousedy a spoluhráči ve společenství měnili s obchodníkem, který měl a pořád má více než šílený kurz, tak jsou vývojáři téhle hry těžce mimo mísu a asi by jim to měl někdo už konečně říct :).
Tlačítko na atmosferické efekty je sice fajn a možná bych z něho měla i radost a vnímala ho jako příjemné zpestření hry, ale bohužel mě tahle změna spíše nadzvedla ze židle a to proto, že tu několik měsíců voláme po změnách jako např. možnost pohybu šipkami po městě, nějak mě prostě hlava nebere, že když to jde na mapě není tahle možnost i ve městě, namísto toho mě tam šoupnete tlačítko na vypnutí mlhy, hm děkuji.
 

DeletedUser494

Guest
klapa: Jak vidíš, zjevně někteří hráči obchodníka využívali, když si tu takhle enormně stěžují. Také to nechápu, za poslední rok jsem obchodníka použil snad jednou dvakrát. Mince investuji raději do průzkumu, stavby a když už, tak nákupu VB, kladívek teda nějak valně nemám, že bych je musel utrácet takhle nevýhodně (manufaktury, orkové, budovy, výzkum a jednotky ze mne ždímou kladívek až až) a zboží naprosto s klidem směňuju s hráči. Když potřebuju určitý počet a ne zrovna ty částky, které jsou od ostatních hráčů v nabídce, napíšu do společenství, nikdy to není problém. Popravdě mi dost dává zabrat, pochopit, proč si tu všichni stěžují na něco, o čem jsem přesvědčený, že to vůbec není potřeba a je to takový hodně okrajový prvek hry, který rozhodně nikoho nemůže zpomalit o_O
 

DeletedUser508

Guest
Souhlasím s Ashenem, já obchodníka využila taky hodně málo, ve své podstatě, když mám něčeho hodně, kupuji si body do výzkumu, když je nemám kam dát, domlouváme se ve společenství, kdo by je kam chtěl.
A když tu někdo píše, že ho to zpomalí, že nebude mít jak získat suroviny. Ty se přece budou dál získat od sousedů/společenstva a z manufaktur. Jako samosebou si můžete postavit manufaktury na všechno, ale proč nevyužít kamaráda ve společenství, který zase potřebuje Vaše suroviny a tak si je spolu vyměníte... A problém z obchodníkem nemusíte řešit...
 

DeletedUser76

Guest
Nevyužívali obchodníka ?
Nic ve zlém , ale já platím za bod přes 1 000000 mincí . A rozhodně když nemusím tak ho nekupuji. Kapacitu radnice mám 13 600 000 mincí. Po dokončení výzkumu hráč pouze zadává výrobu manufaktur a pokud bojuje výrobu jednotek. Když navštívím denně všechny sousedy a spolek a nezaplatím za výzkumníka nové provincie mám stále přebytek. Mince jsem utrácela u obchodníka za ocel a prkna. Nic jiného. Nevím jak ve vašem sousedství , ale od doby přepracování bojového systému , turnajů atd... je poměrně velký nedostatek těchto surovin na tržišti . Vykupuji provincie, jelikož jsou nedobytné . Náklady těchto surovin v provinciích jsou veliké. Za jedno vykoupení máte 60 000 prken nebo železa pryč jen to hvízdne. Kolikrát se suroviny i hodí pro hráče , kteří nejsou ve hře tak daleko , nemají takové možnosti a ráda jim vypomůžu. V turnajích se občas stane, že vám chybí poslední boj k získání celé provincie , který nejde vybojovat i kdyby jste se rozkrájel a sumy surovin jsou nevídané 12 000 prken je zcela běžné nebo oceli . Postavila jsem si skrze obchodníka div . Takže za 1 000 000 mincí jsem obdržela přes 4000 ks ocele nebo prken.
Tato hra je doopravdy na hlavu , jakmile se hráč snaží být nějakým způsobem úspěšný je sražen k zemi místo aby byl odměněn . A někdo dokáže využít celý potenciál hry , no to nejde , to nemůže tak mu naložme nebo něco sebereme přeci !!!
Ono záleží jak daleko jste ve hře, jak jste aktivní ve hře , v jakém jste sousedství , zda hráči spolku stačí pokrýt tlak při výzkumu .
Proběhly dva turnaje ve společenství . Neskutečný tlak na suroviny svitky , hedvábí . Na tržišti byly pouze poptávky , kde hráči sháněli svitky , hedvábí, ocel , prkna. Nabídky křišťál , mramor . I když dáte výhodnou nabídku a nějakou tu surovinu navíc což dělám já mramorem a křišťálem trh přesytíte.
Takže pokud bojujete v turnajích v rámci celého společenství a vážně vám chybí kousíček k získání provincie, nemáte kde brát , protože tam kde není ani smrt nebere toho obchodníka využijete. A kord když se jedná o provincii za kterou máte runu a 1000 bodů.
Vlastně se mi klade otázka na mysl, proč tu hru hráči vlastně hrají . Divy nestaví, runy neshánějí, v turnajích nebojují , obchodníka nepoužívají , no takže ani nehrají postaví si pár baráčků ve městě a čučí . Což je možná ten důvod proč se tržiště nehýbe a hráči kolikrát jsou nuceni navštívit obchodníka. Což je možná i ten důvod , že samotná hra nabádá hráče přímo k lenosti a sráží jejich ambice ve hře. Co bych tady dělal když budovy budu moc zvelebit až za deset hodin . Hurá Valentýn , ty jo prozkoumej provincii, hm to mi bude trvat pře dva dny než budu mít úkol splněný , tak já budu hrát až za dva dny . Orci , cože 24 hodin vyrábět , no to tady být nemusím .
Nic naplat tato hra nešlape tak jak má. Hrála jsem čtyři roky FoE od společnosti INNO a nikdy za tu dobu jsem se nesetkala, že by vojenské jednotky nefungovaly, že by Velkolepé budovy neplnily své funkce, že by se zasahovalo tak rapidním způsobem do obchodníka , že by byl tak neskutečný odliv hráčů a takové problémy okolo všeho jako jsou zde. Aktualizace nejsou o vylepšení hry samotné , ale pouze převrtávání celé koncepce hry, o věčných opravách zastaralých chyb a chyb nových . O úpravách pozadí, které hráče v tento moment nenadchnou.
Co takhle přidat kouzlo na urychlení výstavby, kouzlo na posílení vojenské jednotky , z automatizovat motivace, přidat možnost získání run , snížit počet nepřátel , atd ...
A hlavně chtít aby hráči byli spokojení a do hry se rádi vraceli .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser508

Guest
Woody69 - Přiznávám, že 1 bod za milion ještě nemám, jsem u 700 tisíc. Ale stále si stojím za svým, že suroviny lze získat vyměňováním si je s někým ve společenství, kdo je potřebuje ty co máš ty... Obchodníka bych využívala v případě, že nemám jinou možnost (tím nechci říct, že je na nic, jen já ho prostě nevyužiji). Pokud máš hodně peněz, tak si to v tom obchodníkovi kup, stejně tím získáš, protože za něco čeho máš hodně získáš něco co nemáš.
 
Nahoru