• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

DeletedUser76

Guest
Anděli to chápu a i o to jsem se snažila, ale já doopravdy netušila, že druhá úkolová řada je tak krátká. Samozřejmě bych se s novým poznatkem snažila otevírat pouze zlaté truhly :).
 

DeletedUser1198

Guest
Jsem rád, že po splnění všech úkolů, když se mi je tedy podaří splnit, získám první budovu. Ta druhá je o štěstí, zda vypadnou měsíční paprsky, což je fajn, pokusit se o štěstí. Třetí budova je pro ty z nás, co si připlatí a mají ji tedy mít. Jednoduché, podle mně vyvážené a nevidím v tom žádnou újmu ani podraz, ani nic jiného. Někdo mít štěstí bude, jiný nebude, opět nic nového. Čemu ale nerozumím je, že tady někteří jedním dechem píšou, že by chtěli mít všechny budovy a hned druhým dechem přiznávají, že nemají místo. Vždyť je to směšné. Získávání prémiových budov je tedy zjevně i dle našeho fóra nastaveno správně, kdo nepoužívá diamanty, tak by stejně neměl budovy kam postavit :) A aby bylo předem jasno, diamanty na event jsem nepoužil, jednu řadu úkolů jsem ukončil a stejně ještě nemám ani budovu první (ve Winyandoru) a na druhém světě jsem měl více štěstí, první budovu již mám a snad dosáhnu i na druhou. Neustále tady plivat kolem sebe, (tím myslím slova typu je špatně nastaveno, mělo by být a pod.) to dokáže zcela každý, ale za prvé je to úplně k ničemu (pokud to není "věcná" o chybách a je-li na správném místě) a za druhé tím společně projevujeme, jací vlastně jsme. Jací, to raději ani psát nebudu, nebo mi smažou příspěvek. O tom, že ve hře i v eventu jsou chyby není třeba opakovaně vypisovat, ví se o nich a třeba příště nebudou nebo jich bude podstatně méně. Asi tedy vybočím z řady, když veřejně napíšu, že se mi event líbí a že i úkoly odpovídají jak nízkým, tak i vyšším levelům. (Docela bych chtěl vidět, jak začínající hráč stihne namotivovat sousedy, když třeba ani žádné nemá...). Pro mne je event příjemným zpestřením letních dnů.
 

DeletedUser1198

Guest
@nataly111 to je ovšem škoda, že nemáš šanci, pakliže ta šance neskončila na boje v provinciích, tedy na jejich získávání a vyhrávání střetů, protože bojovat se dá i tam, kde má protivník relativně silnější nebo i "de facto" lepší jednotky. Také bojuji minimálně, ale někdy musím a tak do toho jdu i když se ztrátami, které vypadají jako genocida národa, ale nevzdávám to ani omylem. Vždyť když to někomu nejde, jak snadné je udělat screen bojiště a dát ho na fórum (nejlépe vložit do spoileru) a požádat někoho z válečníků, aby poradil první kroky v tomto boji. A pak už se vyhrát dá. Nemyslím si, že by to byla ostuda, já to sice ještě neudělal, ale už mě to napadlo dřív, když jsem po třech pokusech všechno prohrál. Píšu to proto, že tohle je jediný důvod, který mě napadá, že by jsi neměla šanci, je-li jiný, předem se omlouvám. Ale pro nás nebojovníky by to možná bylo dobré vlákno fóra.
 

nataly111

Velmistr písma
Material mám sotva na svou potřebu, boje věčně prohrávám, tak nemám šanci získat jinak relikvie. Věř mi zkoušela jsem to, projela jsem i turnaj než skončil. Ano je to škoda, ale co můžu dělat, mě to žíly netrhá.;););) Píšu to protože ve svém společenství vím, že nejsem jediná, kdo řeší tento problém.
Věř toto není o lenosti, prostě jsem střevo na boje, už dávno se to o mě ví.:(:(:(
 

DeletedUser76

Guest
Psíku pokud si se podíval na budovy a já věřím , že ano. Tak poslední budova ti dá 2300 lidí a zároveň 2300 kultury. K té poslední budově se dostaneš až po odemčení těch dvou budov. Nikde není napsáno, že musím postavit všechny budovy. Ty dvě klidně mohu mít v inventáři.
A pro mne osobně je zajímavá třetí budova a tu bych postavila. Nedělej prosím závěry když nevíš co dotyčný hráč zamýšlí. Pokud si nadšený tak fajn a užívej si to . Ale já nebudu zkrátka jásat , když se mi doopravdy něco nelíbí.


Natalko ty boje můžeš zvládnout na automat . Já zde nerada bojuji ručně skrze počítač co mám, seká se mi to a trvá to dlouho , ale na automat to jde takže převážně vybojuji vše až na pár sektorů a cvičím golemy a lesní duchy a teď i čarodějnice. Dají se tím zvládat turnaje i provincie. V turnajích jsou boje lehčí a v pohodě. Dost tím ušetříš suroviny broučku :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
@woody69 právěže podíval, ale také jsem trošičku počítal a dospěl jsem k výsledku, že nejvýhodnější je první budova. Rozdíly jsou tam v procentech malé, ale mezi osmi a dvaceti poli je už velký rozdíl, proto první budova vychází nejlépe, a tak pro mne není tragédie, že nebudu mít tu druhou ani třetí. Pravda, pokud bych je moc chtěl, asi bych si je i mohl koupit, ale neudělám to. První budova vychází u mne na 76,25 kultury/lidí na pole, druhá 76,67 a třetí jen 76.5 To tedy není rozdíl ani jeden člověk na pole, přičemž první budova "spapá" jen uvedených 8 polí. Takže to beru tak, že je to jen kosmeticko-prestižní záležitost. Pravda, nejsem žena a tak zřejmě jemnosti těch rozdílů nejsou pro mne podstatné :) Již jsem tady psal, že jsem nezlomný optimista, který ovšem v reálu dost často dostane po čenichu :D. A snad právě proto jsou problémy hry pro mne víc než úsměvné. I Tobě přeji vše krásné, nejen ve hře, vždyť jen Tvoje verše mě vždy potěší a často i úsměv vyvolají. Snad Tě ten můj optimizmus trošičku nakazí, není myslím škodlivý. :rolleyes::)
 

nataly111

Velmistr písma
Natalko ty boje můžeš zvládnout na automat . Já zde nerada bojuji ručně skrze počítač co mám, seká se mi to a trvá to dlouho , ale na automat to jde takže převážně vybojuji vše až na pár sektorů a cvičím golemy a lesní duchy a teď i čarodějnice. Dají se tím zvládat turnaje i provincie. V turnajích jsou boje lehčí a v pohodě. Dost tím ušetříš suroviny broučku :)
Woody používám pouze automat, budeš se divit ale dneska jsem projela i turnaj. Bylo málo času a tak jsem spanikařila a podělala to, v hlavním světě tam už mi nejde ani jedna provincie, automatem prohrávám a na vyjednáváním nemám orky, tak stojím a čučím jen.
A ručně už nebojuji vůbec, protože pokaždý jsem to projela a ted se asi budeš divit ale tehdy jsem zkuslila ruční boj a prohrála jsem a automatem jsem ho vyhrála. Dukaz že jsem tele a nemá to smysl bojovat.:(:(:(:(
Ale je to muj problém, normálně se s tím vyrovnávám po svém v té hře, ale v eventu jsem tvrdě narazila.:(:(:(:(
 

DeletedUser76

Guest
Psičku milý , děkuji :D, no já nepovažuji ve hře nic za problém , psala jsem o pocitech ze hry . Ke hře se stavím tak, že buď mne baví a je zajímavá a měla by být , když už trávím čas něčím tak nepodstatným jako je hraní her nebo prostě přestane bavit a v tu chvíli hru ukončím :D.
Jaké pak vrásky ze hry , to by nešlo, to tak :D. Doufám, že jsme v pohodě, nemyslím to zle kluku jeden :D.

Nataly tak to nevím tedy , no potěš, já zatím to vybojovala , ale zřejmě půjde do tuhého .
 

DeletedUser273

Guest
Můžu získat Denní odměnu 2x ? nebo je nastavená jen pro jednu výhru v daný den??? Další úkoly nebudou?To mě dost zaráží teda,ale nedá se nic dělat...
 

GorGlin

Veterán
pokud budeš mít štěstí, máš všechny tři
když za každou druhou truhlu, dostaneš 200 měsíčních střepin
možná raději první
to ale není hra, to je gembl
 

DeletedUser273

Guest
Za včerejšek jsem rozbalila zlatou truhlu 3x a vypadlo: 3x dekorka jarní květ.klec :); 9 run na Div co už mám postavený :( ; 30 x inspirující rozjímání ...

Dnes je tam pěkná dekorka : Duhový jednorožec,jak zrekrutuju 200 jednotek ( 1:30h) tak otevřu asi poslední zlatou bednu.Škoda,že není dál šance se účastnit svou pílí ve hře a získat alespoň II. část hlavní odměny nebo i denní .No nic,nadšená zrovna nejsem,ale každá odměna se počítá,třeba bude někdy možnost získat i zbytek :)
 

paulo1414

Mistr slova
zdravim vas.... tak som prave dokoncil ulohu v slunovratu a po jej splneni mi to uz dalsiu neponuklo.... bola to 20-ta uloha v poradi... ak to ma znamenat ze som splnil vsetky a pokracovanie to mat nebude, tak je to podla mna dost blbe.... do konca je este nejakych 15 dni a ja som dufal ze sa mi podari odomknut a postavit aj druhu budovu.... takze je to sklamanie a na to kolko problemov bolo okolo toho plnenia uloh(dennodenne kontaktovanie podpory z dovodu chyb v hre) musim konstatovat ze to stalo za nic

//Porušení pravidel fóra, Váli
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Zdar, bylo zde psáno, že nemá smysl otevírat malé truhličky jen v případě , že nemáte jinou možnost. Musím zde napsat, že fortuna mi večer přála. Jelikož mám pouze jen hlavní řadu s úkoly otevřela jsem malou truhlu za 50 . Vyhrála jsem 50 měsíčních střepin, znovu jsem je otočila a vyhrála 90 střepin, za ty jsem otevřela druhou truhlu a vyhrála 140 střepin a za ně třetí truhlu kde jsem získala dva duhové jednorožce. Díky šťastné fortuně mám jednu hlavní budovu do které mi chyběly stále bodíky a ještě zbylo 20 nesmyslů do druhé budovy. Tím chci zde sdělit, že i malé truhly dokáží když je štěstí pořádně nadělit ;).

Jsem opravila zde slovíčko, nevím proč jsem napsala nosorožce :D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Pěkný den přeji.Tak jsem včera získal budovu duhový jednorožec a dnes tři najednou.Jedna úkolová pani mi zmizela a chybí mi 40 měsíčních střepin do splnění první mise.Trochu jsem to ze začátku podcenil,otevřel jsem párkrát bronzové truhly,místo toho abych si šetřil na zlaté...A když jsem u toho,když mi ta paní zmizela,není to chyba?
 
Nahoru