• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vodění za ručičku

DeletedUser76

Guest
Koupila jsi si je, protože je chceš a nehodláš čekat, až budou ze hry,
koupila jsem si je , protože mne nebaví dostávat stále stejné runy do divů, které jsem postavila před půl rokem , asi tak.
Vzhledem k tomu, že máme zcela rozdílný pohled já ze strany hráče a ty ze strany moderátora, který udržuje pořádek a upřímně je mu zcela jedno , že nějaká woody si stěžuje skrze runy :D, to ze své strany uzavírám.
 

DeletedUser1148

Guest
no já k těm runám jen napíšu ,že mi také není příjemné dostávat runy na to ,na co je nepotřebuji.Bylo příšerné čekat na runy na maják a pořád a pořád padaly na klášter.A nebo se rozbila.Byla bych velice ráda ,aby byla možnost výběru ,kterou runu dobytím provincie získám.Ale je pravda ,že jsem to zatím pořešila tak ,že nezkoumám ostatní divy a tím pádem mi zatím padají jen dva druhy.Ostatní zatím nepotřebuji.Ale jsem v trpaslíkách.Takže trpasličí divy vyzkoumám a pak bude problém ,že mi budou lítat stopro runy tam ,kam nepotřebuji.Opravdu bych brala možnost alespoň si vybrat provincii ,kterou dobudu a budu mít za ní určitý druh.A ne náhodně.
 

DeletedUser76

Guest
Luciásku , konipásku,zlatý vlásku :) , myslím, že jsem dnes Vidárka s runami natrápila až dost :D, chudák .

No jo,no , nicméně se sluší poděkovat za strávený čas se mnou konverzací o runách :).
Aby si nemyslel, že jsem zlá woody :D.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1930

Guest
Ale já nemyslel vůbec nic ve zlém děvčata, toho jsem věru dalek. A že bych se urážel, o tom nemůže být ani řeč. Jen jsem chtěl napsat, že každý může mít na runy jiný názor, vždyť kolik lidí, tolik povah a to se týká i nákupu diamantů a samozřejmě i pohnutek k jejich nákupu. Mimochodem, vůbec mi není jedno, že si... jak to bylo?..aha.. nějaká woody69 stěžuje. . První vlaštovička (i když také kritizovaná) se ohledně run již objevila (Výzva) a pevně věřím, že budou další. Jaké a kdy to nemohu napsat a to prostě jen proto, že to nevím. Stížnosti a návrhy hráčů nejsou nikým z týmu zlehčovány a je jim věnována patřičná pozornost.

@GorGlin aha, tak to potom prosím odpusť, špatně jsem si vyložil Tvá slova, nabyl jsem dojmu, že píšeš o mě a to v souvislosti s tím, že je mi to jedno. Tímto se Ti omlouvám, nemám důvod pochybovat a Tvých pocitech.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tohle mě pobavilo.
Hledal jsme to, ale už nevím kde to bylo.
Opakovací úkoly nebyli zavedeny k takovému účelu a hráčí kteří na rotaci opakovacích úkolů zakládají svou herní ekonomiku zneužívají systém.
Pak několik pohoršených reakcí na téma jak je to strašné a ujištění, že se pracuje na tom, aby tyto úkoly zůstali, ale sloužili jen původnímu účelu.
Myslím, že tam byli i příspěvky od moderátorů.
Fakt mě mrzí že jsme to nenašel, tobě by se to určitě líbilo.

Nejen že našel, já jsem tam vysvětloval, že to není proti pravidlům :) A je to zde. Jen toho moderátora tam žádného nevidím, asi mýlka :)

"Opakovací úkoly nebyli zavedeny k takovému účelu a hráčí kteří na rotaci opakovacích úkolů zakládají svou herní ekonomiku zneužívají systém.
Pak několik pohoršených reakcí na téma jak je to strašné a ujištění, že se pracuje na tom, aby tyto úkoly zůstali, ale sloužili jen původnímu účelu."

tohle mi tam prosím někde vycituj z těch příspěvků... nenašel jsem to :confused:
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
@GorGlin aha, tak to potom prosím odpusť, špatně jsem si vyložil Tvá slova, nabyl jsem dojmu, že píšeš o mě a to v souvislosti s tím, že je mi to jedno. Tímto se Ti omlouvám, nemám důvod pochybovat a Tvých pocitech.


Netřeba se omlouvat, jsem si jist, že jsi to nemyslel zle.

Ani já to nemyslel zle.

Když napíšeš, že by tě nebavilo vědět jakou runu dostaneš, předpokládal jsem že je ti to prostě jedno.

Mě to jedno není, vím přesně které divy a v jakém pořadí, bych si chtěl postavit.

Nepopírám, že jsem mohl uvažovat špatně

@GoldAngelcz nepamatuji si takové plachty, ale kouknu na to jestli to bylo tohle

//Sloučen double post.Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Jsem si jistý že ano, proto se mi moc nelíbí co si psal... Pohoršené reakce tam nejsou, moderátor také ne a dokonce ani žádné ujištění...
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
To si nemusel, jen přesně takhle se šíří věci, které pak hráče matou. Například, ty sis teď špatně vzpomněl na téma, napsal si něco, co tam vlastně vůbec nebylo a vyložil to jako pravdu. Teď přijde další hráč, neznaje fórum nebo bez přehledu o tom co se kde psalo a to tvoje vezme jako jasnou a pravdivou věc. Chytne se toho a bude to šířit... A to je špatně. Věřím že si to nemyslel zle a prostě sis to jen trochu přibarvil nebo okořenil :D , každopádně pozor na to... Už kolikrát to tu tak bylo a lidi se pak chytali nesmyslů a kdesi cosi... Fakt je lepší se prvně snažit něco dohledat a pak o tom psát, případně třeba zmínit, že se někde něco takového a řešilo a někdo hodí odkaz přímo na to... Ono lidi se lehko chytnout všelijakých nesmyslů, ale vyvést je pak z těch omylů je mnohokrát těžší... někdy až nemožný :D Ale to jen říkám, snad to nevezmeš nějak osobně.

Edit: Jinak, příspěvky nemaž... Většinou pak různý debaty a ostatní příspěvky nemusí dávat smysl... a je v tom pak bordel pro ostatní, kteří to čtou zpětně. Tak ať v tom nemají pak guláš
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Právě že slova "asi" a "možná" tam nebyla... Viz můj příspěvek citující tvůj (citace se nesmažou, když je smazán citovaný příspěvek). Ale dobrý tedy, neřešme to.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Lež ke lži :D Ale ano, citoval. A dokonce moderátoři vidí i smazané příspěvky. Takže oni mohou potvrdit, že ta citace je celý tvůj příspěvek. Nemám rád lháře :) Už to prosím nedělej, nikdy ;)
 

DeletedUser1148

Guest
GorGlin a GoldAngelcz ...chlapci chlapci...vy tu laškujete :D:p....no ani vaše laškování nic nemění na tom ,že si přeji získat potřebné runy a že bych si chtěla zvolit ,jakou runu získám ,třeba dobytím určité provincie.Náhodný systém mi fakt vůbec nevyhovuje.:D:rolleyes:Snad vývojáři poslechnou hlas lidu a třeba něco podobného do hry zařadí.Bylo by to skvělé .Myslím si ,že nejen pro mně ,ale i pro mnoho dalších hráčů ,kteří mají stejné přání jako já a to nezískávat runy náhodně.
 

nataly111

Velmistr písma
To je taková malá bitka o runy, Luciasku. Mám některých run tolik, že se v nich můžu koupat a jsou mi k ničemu absolutně. Proto souhlasím s názorem se rozhodnout jakou chci. Jelikož když po tak dlouhé době objevím provincii a dobiju jí a zjistím, že runa na kterou sem se těšila je zase zbytečná, to jako vytočí i tak klidnou osobu jako sem já.:eek::eek::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser1148

Guest
nataly111 přesně tak beruško.Ani se nedivím ,že to vytočí i tebe.Toto je zkouška nervů.Na klášter jsem je poctivě nasbírala ,ale na maják jsem to psychicky nevydržela a tu poslední jsem dokoupila.To se fakt nedalo.Dokoupit jsem se rozhodla po té,co se mi konečně získaná runa na maják ,rozbila na střípky.:mad:.....Věřím ,že bych ho tímto způsobem možná neměla dodnes:D
 

DeletedUser76

Guest
Já kupodivu nejsem naštvaná ,ale jsem smutná . To je jak na houpačce , každý třetí den se těším na provincii a říkám si , že by a ono ne :(.
Přijde zklamání v podobě valu nebo horského sídla. To stejné v turnajích. Celé dva turnaje (teď třetí v pořadí) a pouze jen z toho množství jedna runa nová. Pořád jen trpaslíci. Za provincie jsem dostala prastaré . Trpaslíky jsem měla postavené v listopadu. Teď mám 285 provincií získaných.
 

nataly111

Velmistr písma
Luciasku na maják si dokupovala? No mě picnou, mám těch run tolik, že kdybych ti je darovala, ještě by mi hafo zbylo. To je potom na chocholouška, když mě ty runy jsou na nic a pak čtu, že by je někdo jiný využil.
To se pak rozložím na součástky u toho noťasu.:D:D:D:D:D:D
 
Nahoru