• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vodění za ručičku

DeletedUser3346

Guest
Víte co je nejvtipnější? Zapnout hru při nějaké události eventů atd. kde bude úkol vylepšit hlavní sídlo nebo dílnu. To celé splnit a hned po události vylepšit třeba i to hlavní sídlo na poslední úroveň. Ovšem hlavní úkoly asi nejsou dělané intuitivně že by se přepnutím úkolu to vyhodnotilo že hlavní budova nebo dílna je již vylepšená. :D:D:D

V případě dílen jo vám tady poradí zbourat a vylepšit na požadovanou úroveň.

Ale hlavně lidi, co si stěžujete? Příběhová úkolová línie vás co nejlépe vede ve hře !!! Že vy si uděláte občas něco co není v souladu s příběhem je vás problém. Hra je dělaná primárně dle té úkolové línie a na jakoukoliv individuální akci dle vás to není dělané. Jakékoliv stavění a dělání věcí bez souladu s úkoly, naruší systém hry tak, že hra nedokáže přesně vyhodnotit co to vlastně děláte a proč.

Jednou bylo napsáno od jednoho z Elvenar týmu že příběhové úkoly máte plnit tak že: Snažit se úkol splnit co v nejbližší možné době. A taky opakující se úkoly co lze odmítnout, nemáte vůbec odmítat a plnit jak jsou nastavené a jak leží a běží, je to totiž lepší pro hráče a určitě pro každého z vás je to zábava ve formě výzvy.

No jo ... akorát jak mám ty příběhové úkoly plnit co v nejkratší možné lhůtě? Když do toho pořád nějaká tá událost. Těžké to rozhodování priorit které úkoly vlastně plnit. Takže v rámci hry Elvenar pokud probíhá událost tak vykašlat se na příběhové a upřednostnit událostní aby bylo lepší oko pro innogames v mých statistikách zájmů o události? Nebo nejdříve se prosekat kapitolami a příběhovými úkoly až na konec posledních kapitol a až pak řešit události?

Ale hry od innogames a elvenar je spíš jak samostatný pracovník, kterému musíte akorát jen říkat ... vem tam tu šedou bednu a on jí vezme a splní jeden úkol a řeknete že šikulka ( odměna z úkolu) pak polož tu bednu vlevo na stůl číslo 2. šikulka (odměna splněn druhý úkol) A taky pak mu říct že má přestávku atd. elvenar je speciální hra co si jede ten svůj singel player hru v multiplayerové verzi na internetu a žebříček je jen dle toho kdo to začal hrát dříve ... nic víc.

Přitom vydat základní verzi hry jako obyčejné hry na cd do 5 kapitoly a pak další kapitoly placené rozšíření přes stažení ... (jen nápad) :D
 

luterina

Veterán
a nejde odmítnout všechny - vázané na osadníky - úkoly, které nechci, potom co vstoupím do kapitoly další? ..s tím že si z nich vyberu odměny za ty již splněné a nebo ještě splním ty, ze kterých odměny chci - které splnit jdou...???
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
pokud vím, tak v amunech je úkol dodej 20k semínek a za něj je 1 mince - slovy jedna. ne tohle fakt ne :-D stejně tak trojce úkolů "dodej 20k živoucího zboží T5" a za něj dostanu 20k normálního zboží T2. je to tam 3x.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak to se vyplatí, a já myslel že odměny typu 1 min časovač nebo několikrát 1 bod do divů za událost jsou jen čím dál častěji u úkolů v nových událostech.
 

DeletedUser5181

Guest
U mne teda vedou úkoly "postav něco, co nepotřebuješ". A zbourej tím pádem (jsem zápasnice s místem) něco, co není zbytečný.
 

GorGlin

Veterán
to je vlastně přesně tenhle případ
tu čtvrtou dílnu stavím řadu dní musel jsem zbourat kulturku kterou jsme měl rád
 

DeletedUser4571

Guest
Ahoj mám dotaz, jsem teď u Orků ale mám problém:((( nemám všechny úkoly od víl hotové a teď když po mě chce ambrozie tak ja je sice udelám ale už je sebrat nemůžu tak co s tím ??????to mám si zrušit elvenar a jet úplně od začátku???
 

DeletedUser5831

Guest
@Lady1983 Ahoj, až vyzkoumáš pokročilé průzkumníky další kapitoly, tak ten úkol půjde odmítnout. Já ty úkoly plním jen do doby, že se plní automaticky postupem hry, no a když narazím na ůkol co se nesplní automaticky postupem, tak ho tam nechám hnít až do další kapitoly kde to všechno odmítnu a mám klid:D
 

GorGlin

Veterán
To je samozřejmě řešení, ale sem tam je některá odměna užitečná a mě matka vždycky vštěpovala, že milion začíná u desetníku
 

DeletedUser5831

Guest
Koruna ke koruně, milion k milionu, to sice ano ale k čemu mi to je zrovna tady? Mincí mám takové přebytky, že bych s nimi mohl postavit novou čínskou zeď podél rovníku a to z obou stran :D s kladivama vycházím taky sice párkrát za týden dílny okouzlím abych to nahnal ale pohoda, no z nějakých úkolů jsou osadnicke suroviny ale v tak zanedbatelnem množství, že to je jako když flusneš do moře, takže jediná užitečná odměna jsou dia a ty jsou z úkolů spadajicich do kategorie samo splnitelné :) tak mě žádný blbeček tam v levo, kterej nemá ani tušení o mých plánech s mým městem nebude diktovat co mám dělat. ;)
 

GorGlin

Veterán
Úkol na dílny.
Opet
Zase jsem se dostal do situace že nemůžu splnit povinný úkol.
V elementalech je úkol zvedni 5 dilen.
Já ale nemám 5 dilen.
A moje město je plnohodnotný člen společenství.
Žádný fuser.
Turnaje, dobrodružství, eventy všechno hraju naplno.
Ale prostě nemám 5 dilen.
Prosím řekněte mi někdo z moderatoru čím se mám řídit, pokud ne potřebami svého města.
Kolik je předepsaný počet budov.
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Ty ještě na "povinné" úkoly nekašleš? Já už je odklikávám v další kapitole někdy od lesních elfů.
(jako např. úkol vlastni 12 přístavních ostrovů, když se mi jich tam vešlo jenom 8. A teď už je mám stejně zbourané).
 

GorGlin

Veterán
Někde jsem četl že jsou děsně dulezite, protoze vyprávějí příběh elvenaru.
Tak jen chci aby měli zpětnou vazbu že bych moc rád, ale chtělo by to trochu doladit.
 

Lovec Krys

Legenda
Já nevím, já ty jejich texty totiž nečetl, ani když jsem ty úlohy plnil. To samé u eventů - tam taky čtu jenom, co to po mně chce a ty jejich kecy kolem nečtu.
 
Nahoru