• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vodění za ručičku

GorGlin

Veterán
Tyto úkoly můžeš přece přeskočit, ne?
Prosím?
Ve hře jsou i úkoly, které nejdou přeskočit a tohle je jeden z nich, proto jsem použil slovo muset.

Já chápu, že smyslem celé téhle hry je dostat se mi do peněženky a nic proti tomu nemám.
Chápu že jsou ve hře situace, které jsou tu jen proto, abych nevydržel a utratil diamanty.
Proč čekat, nasyp tam diamanty a máš div, že se nestihneš divit.
Ale když už se rozhodnu to klikat, bojovat a střádat, tak sypat ty runy do obou divů a tím oddalovat kdy ho opravdu postavím je zbytečná pruda.
 

DeletedUser76

Guest
GorGlin pokud chceš upřednostnit div máš zde možnost vyhledat hráče co ho mají postavený a ty podporovat body abys měl runy co potřebuješ.
Mezitím se ti z provincií budou hromadit runy náhodně a třeba budeš mít štěstí a div bude stát brzy :).
 

DeletedUser34

Guest
runy mozeš zbierat aj tie ktore si este neviskumal teda ak nemas vyskumane trpaslicie divi tak kludne mozes zbierat runy na tie divi a to prispievanim do budov ktore ich davaju a ked ich viskumas automaticky sa ti objavia v dive a mozes ich pouzit
 

DeletedUser744

Guest
to že ti neoplćajú návštevu to už je v hre akosi zaužívané ja mám obrovske množstvo susedov ze ich ani nespoˇxítam a vracaju my návštevu len asi 4 takze to je zial realita celej mapy jedina vyhoda ze mam stoho mince aj ked som takmer vstrede mapy lebo som to zacal hrat hned po spusteni neni to niak moc velká sláva :) ak by ma nenavstevovali ludia zo spolku tak neviem co je to kladivko z navštevi mesta :D :D

Ale tú akadémiu by mohli vážne posunút az na koniec trpasličej doby myslim tu ulohu ked ju musime postavit nie tak skoro ako je daná teraz
Když máš spoustu sousedů tak buď rád. To znamená, že jsi začal hrát brzy, jsi někde uprostřed mapy a prázdná místa Ti doplňují novými hráči. Ti, co se přihlásili později, jsou dále od středu mapy a kolem sebe mají pusto a prázdno. Bohužel to tvůrce hry vůbec nezajímá.
 

DeletedUser34

Guest
no ono sa to všetko pokazilo otvorenim noveho servera a tam to všetko padlo keby bol len jeden tak sa ovela richlejšie zaplnaju miesta ale su dva a vsetci novi idiu radsej do 2 serveru
 

GorGlin

Veterán
A jsem u toho zas.
Trpasličí úkol: Postav starobylé zahrady
mám jich postavených 9, další nechci a nepotřebuju, už jsem plánoval jak je zbourám a nahradím Chrámem posvátného ohně.
Pro případného moderátora s radou na odmítnutí podotýkám, že to je povinný úkol.
Takže budu muset budovu posatvit a pak zbourat, sumasumárum mě tenhle ukol bude stát 23700 zásob. A to se vypaltí.

Četl jsem tu na fóru palmený příspěvek, jak hrozné je, že někteří hráči protočí opakující se úkoly, aby se dostali k těm co se jim hodí.
Udělám to s naprostým klidem abych si dorovnal škody z povinných úkolů.
 

DeletedUser1930

Guest
@GorGlin tak ano, je to nepříjemné, bude Tě to stát ale jen čas a stavitele, zásoby se Ti při zbourání vrátí.
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím zde milou společnost,
vážně mne zajímá jak je nastavené zde získávání náhodných run, protože se mi nechce už ani věřit, že mám tak neskonalou smůlu.
Nevím přesně jak dlouho frčí turnaje, ale hraji je právě skrze runy. Snažím se co nejvíce získat otevřených provincií jelikož odměnou ve třetím dobytí jsou právě runy. Namátkou z deseti provincií dobytých což je deset run dostanu jednu novou runu a zbytek neustále do trpasličích divů. Vzhledem k tomu , že přibyli vílí divy, nové divy , je to poměr docela prazvláštní. Za provincie ( rozšíření) to stejné. Vím, že mohu získat runy které potřebuji u hráčů za pomoc a je zde hráč, který ochotně zakoupí všechny plánky a má divy . ( Zakoupí ano,jelikož po vložení do hry je mám hned postavené) .
Jenže tam mne runa stojí až 80 bodů výzkumu a jednou dokonce 150 . bodů.
Upřímně divy se mi líbí ,ale ta námaha a to zklamání v turnajích spíš způsobuje pokles mé nálady :D. Také jsem si všimla , že hráči moc o divy nestojí. Třeba je to díky tomu, že to vzdali,protože je to poměrně dost deprimující dostávat dokola stále to stejné.
Možná by stálo vážně se zapřemýšlet nad tím, zda by nebylo vhodné změnit systém získávání run.

Omlouvám se dodatek proč to píši : jsem poměrně dost aktivní hráč. Denně motivuji všechny sousedy i spolek, bojuji v turnajích, získávám provincie, podporuji divy, vážně si myslím, že mé úsilí které vynaložím pak přijde vniveč když si nakonec musím runu koupit abych získala nový div.
Ve FoE jsem při takto vynaloženém úsilí velkolepou stavbu měla .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1930

Guest
@woody69 Ahoj, jak je nastaveno získávání run, to nám snad ani vývojáři říci nemohou, vždyť by tím šli sami proti sobě, jediné, jak by se daly zjistit jakési údaje je provádět statistiku, například ve společenství. To má 25 členů s různými druhy divů a jejich různou úrovní. Asi to nebude ve spolku "průchozí", ale pokud by se po rozumnou dobu provádělo sledování a vyhodnocování padlých run, dalo by se dojít alespoň k odhadnutelnému výsledku. Bylo by ovšem třeba zohlednit co nejvíce faktorů, tedy i to, z jakého typu provincie padla a pod.. Pokud ovšem vůbec existuje pravidlo na druh dropu.
Podle sebe soudím tak, že by mne tedy vůbec nebavilo, kdybych věděl, co za úlomek mi padne například za dobytí provincie. Chápu a rozumím, že je to pro některé hráče frustrující prvek, avšak i ten dělá hru takovou, jaká je.
 

DeletedUser76

Guest
To je ale pěkná kravina,raději budu s radostí čekat tři dny na provincii a pak jí hrdě dobudu když budu vědět , že tam mám to co potřebuji. Takhle jak blbec se snažím a mám trpasličí val a horské sídlo . A to ještě se člověk musí modlit aby náhodou nezískal pouze jen úlomek , když mu nedej bůh padne něco jiného. Nemá cenu o tom diskutovat, já svůj názor ohledně run nezměním ať zde napíšete co chcete. Prostě za mne, velké mínus ve hře.
 

DeletedUser1930

Guest
@woody69 tak už to bývá, někdy plus, někdy mínus, někdy spokojenost někdy... nikdo nechce, aby jsi měnila svůj názor na runy, je to přeci Tvůj názor a máš na něj právo, já s ním nesouhlasím a přesto jej nenazývám kravinou.
 

DeletedUser76

Guest
Vidar, to že je to kravina, jsem nemyslela samozřejmě tvůj názor. Divy byly nahrány do rozběhnuté hry. Samozřejmě, že to má své úskalí.
Mám ještě jeden účet, kde jsem na začátku. Během pár dní jsem postavila dva divy ( plus rezerva runy ) a do dalších divů dvou mi chybí po jedné runě. Je vážně velký rozdíl když začínáš hrát a nejsi na konci výzkumu víl. Teď budu na druhém účtu uzavírat čtvrtou kapitolu. Na konci jsou prastaré divy. Na provincii čekám pouze devět hodin. Takže je to mnohem lehčí.. Hru hraji od spuštění zde. V době kdy byly zavedeny divy jsem přišla o spoustu run, jelikož jsem měla už velké město. Získání run je obtížné a zdlouhavé pro hráče co hrají déle. Přidaly se nové divy , ale princip náhodný zůstal stejný. Takže jako hráč co hraje déle a je aktivní jsem na tom tak, že si musím divy kupovat pokud je chci, protože neustále náhodně dostávám trpasličí divy. A to mi pak nedává smysl se o něco snažit, ( kravina , pohled v mých očích ), asi tak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1930

Guest
@woody69 ale jak to funguje, to vím i já. I výzva byla snadnější pro začínající hráče o několik hodin, o divech ani nemluvím. A to, že to hráči na vysoké a daleké úrovni ( :) ) budou mít těžké, to bylo zcela zjevné, moc místa k manévrování nebylo, tedy vlastně jen ta možnost mne napadla, že divy které nechci, nebudu zkoumat. V opačném případě je to nemožné. Ale rozhodně nemá aktivita hráče nic společného s nákupem, s tím nesouhlasím. Mohu být aktivní a nemusím kupovat zhola nic, to záleží na hodnocení toho, co si pod pojmem aktivní hráč/ka kdo představuje. Osobně nesouhlasím s tím, že ten, kdo má všechno je nejlepší, často to není o šikovnosti, ale o penězích. A když považuješ za nutné si divy koupit, tak si je koupíš, také Tvoje věc. Ale jak sama píšeš. Koupila jsi si je, protože je chceš a nehodláš čekat, až budou ze hry, jako počkají jiní, kterým také nepadá vše tak, jak by sami chtěli. Rozumím Ti v tom, že by jsi chtěla dostávat ty runy, které potřebuješ a ne mít "smolíka". Toho nechce nikdo z nás, ale je na každém z nás, jak se k tomu postaví.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Takže budu muset budovu posatvit a pak zbourat, sumasumárum mě tenhle ukol bude stát 23700 zásob. A to se vypaltí.
Udělej 2x úkol, kde musíš nasbírat 200K mincí a 2x tříhodinovou produkci z dílen... Odměna je 13K zásob. A budeš mít vystaráno. Nevidím v tom problém. Úkoly si v klidu opakuj, není to nic proti pravidlům ani nějaký využívání chyb... To že někdo nevěděl že to jde nebo že mu to bylo proti srsti ještě neznamená, že jeho slova jsou pravdivá. Takže v klidu opakuj, není jediný důvod proč bys nemohl. Spíš naopak, pokud to neděláš, zbytečně přicházíš o zásoby/mince.
 

GorGlin

Veterán
@GorGlin tak ano, je to nepříjemné, bude Tě to stát ale jen čas a stavitele, zásoby se Ti při zbourání vrátí.

Prosím? Ty když prodáš budovu dostaneš všechny zásoby zpět? To jsi klikař, já jen půlků, takže jsem těch skoro 25k v mínusu

@woody69 tak už to bývá, někdy plus, někdy mínus, někdy spokojenost někdy... nikdo nechce, aby jsi měnila svůj názor na runy, je to přeci Tvůj názor a máš na něj právo, já s ním nesouhlasím a přesto jej nenazývám kravinou.

protože ti to je jedno, pokud by sis zoufat, měl pocit, že jsi v pasti, bylo by to jiné

Udělej 2x úkol, kde musíš nasbírat 200K mincí a 2x tříhodinovou produkci z dílen... Odměna je 13K zásob. A budeš mít vystaráno. Nevidím v tom problém. Úkoly si v klidu opakuj, není to nic proti pravidlům ani nějaký využívání chyb... To že někdo nevěděl že to jde nebo že mu to bylo proti srsti ještě neznamená, že jeho slova jsou pravdivá. Takže v klidu opakuj, není jediný důvod proč bys nemohl. Spíš naopak, pokud to neděláš, zbytečně přicházíš o zásoby/mince.

Ted to nejde, líbí se mi trpasličí úkoly, chci si trpaslíky užít, než zkončí, pak to nějak dotáhnu.
 

GorGlin

Veterán
ne všechny nepovinné úkoly se vrací, chci si je splnit tedy je nemůžu odmítnout
tedy, nejde ted udělat dvakrát úkol na zásoby
 

DeletedUser1930

Guest
@GorGlin zoufal? Ze hry? O, tak to snad ne :) a o tom, co mi jedno je a co není, Ty nic nevíš (a ani nemůžeš, neznáme se), zjevně tedy ve svých soudech "vaříš z vody" a domnívat se a vědět je docela velký rozdíl.
 
Nahoru