• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

PallandoCZ

Učedník
POdle elvengems se zdá, že asi nebude (teda chybí tam denní odměny na poslední tři dny, tak leda by se objevila tam)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
udělám všechno na světě co je v mých silách aby tam Zimní hvězda jedna z těch tří posledních neznámých denních odměn byla :D co mám udělat? :p :cool: :D
 

Lovec Krys

Legenda
Pro všechny, co dneska točili Elvenádu (1x3) na semena: Když si nejste ochotni počkat na skluzavku (2x4), dobře vám tak.
 

ElfNostradamus

Veterán
S tím počtem množství zisku denních odměn je spíše cesta točit ne vše v jeden den, ale rozvrhnout do vícero vyhlédnutých dní a pak tedy je tu variabilita budov, která někomu může více vyhovovat jak do různorodosti města místem tak i esteticky :) ...tím spíše, že další dny můžeš dále sbírat mašle než přijde další vyhlédnutá odměna...
 

Prealiena

Velmistr písma
@Emhyr var Emreis II Počkej, až ti z věže vypadne kouzelná dílna a najednou ti začnou sklady přetékat. Uvažuji, že po skončení kapitoly a vylepšení dílen budu muset jednu zbourat a to bylo pro mne dřív nemyslitelné.
@luterina Mám pocit, že to v zimních eventech střídají, jeden rok dají zimní hvězdu, druhý cukrového otce pralesa. Populačně jsou na tom téměř stejně, akorát hvězda dává trochu víc kultury.
No, uvidíme, co bude v denních tentokrát.
 

Showstall

Pokročilý žák
Nemůže se stát, aby se dvakrát po sobě objevil úplně stejný úkol.

tak nevím, ale už několikrát jsem měl dvakrát po sobě mince, nebo kladívka a naposledy 3 kouzlo, což byla klika, že jsem jedny vybral z akademie, a další nasbíral ve věži, jinak bych byl 24h v loji.

Nějak se mi to moc nelíbí, radši bych něco, kde by se dalo získat rozvinutí již hotových budov, pro ty, kteří nemají komplety.
 

Vicky1177

Mistr slova
Já to nemám dvakrát po sobě, ale ob jeden. Svatá trojice, 3x kouzlo, mince, 3x kouzlo, 31000 zásob, mince, 31000 zásob...

To je jediná věc, co na pohodu moc není, kouzla mimo turnaj je docela problém, protože ze sousedský padají relikvie, když potřebuješ kouzlo a opačně. A nebo padne vědomostní bod. Akademie, když sebereš a dáš vyrábět znova, po pár hodinách zase kouzla a všechny možnosti vyčerpaný, je taky věc...
 

Prealiena

Velmistr písma
Každý druhý až třetí úkol na výrobu základní/základní nebo vzácné zboží. To mi dost limituje množství úkolů, které jsem schopná stihnout za den, vážně se obávám o dokončení chaloupky na desátý level.
 

ElfNostradamus

Veterán
Rovněž přidám posloupnost... 20x opar, 4kouzla stejná/ještě splnil včera turnaj/, 20x opar =výroba včera a dnes, 4xkouzla stejná = asi čekání až do úterního večera na turnaj, protože akademie jede výhradně činidlo...s kterým tento úkol nepočítá. Takže zase klid 2dny.. Msf :) ...dnes jsem tedy bral jednu denní odměnu, zatím do budoucna ve skladu.
 
@Emhyr var Emreis II Počkej, až ti z věže vypadne kouzelná dílna a najednou ti začnou sklady přetékat. Uvažuji, že po skončení kapitoly a vylepšení dílen budu muset jednu zbourat a to bylo pro mne dřív nemyslitelné.
čekám :D ale přetékání se nebojím. Jen trénování jednoho oddílu v kasárnách mě stojí skoro 70.000 nástrojů a při trvání výcviku 3 hodiny mi jen kasárna denně sežerou 560.000 nástrojů. Do toho něco málo výrobny, pár desítek tisíc zbrojnice a další stovky tisíc padají do věže... není problém uvalit milion za den (limit aktuálně 1,74M)
 

ElfNostradamus

Veterán
Pravdou je, že mi v 15.kapitole rovněž kladiva spíše přetekají než se nedostávají ... Umořuji je zdárně u obchodníka. :)
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Jo, já vždycky pečlivě sleduji náklady na vyjednávání střetů ve věži a vždycky, když tam není živoucí, tak hned zajásám, jak si můžu ulevit u mincí a kladiv.:D
 

luterina

Veterán
Mám pocit, že to v zimních eventech střídají, jeden rok dají zimní hvězdu, druhý cukrového otce pralesa. Populačně jsou na tom téměř stejně, akorát hvězda dává trochu víc kultury.
No, uvidíme, co bude v denních tentokrát.

Cukrový otec pralesa místo Zimní hvězdy, tak to by mě vůbec nenapadlo a dává dokonce o fous víc populace - o tu mi jde především - tak to by bylo na ní ještě lepší, no jsem napjatá co v těch denních odměnách ještě bude. :)

Tak teď jsem jukla na betu a je tam Zimní hvězda!!! Jóóó!!! Jupíííí!!! :D ..tak kéž nám jí nechají i tady. :) Já bych si Vánoce bez Hvězdy vůbec neuměla představit.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Lovče a víš o tom, že na betě je dneska v denní odměně Hvězda? ;) :D. ...že tam ale je, ještě není pořád záruka že bude i u nás, že? raději ještě stoprocentně nejásám, ale naděje na ní je teď veliká. :)
 
Nahoru