• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

CorwinOfAmber

Znalec fóra
no já bych se rád na hlavní odměny zaměřil, ale podle měto prostě nevyjde, ani kdybych se rozkrájel. někteří měli velké štěstí, já zatím vůbec. utracena asi polovina bombónů, co lze za event získat a mám 3 hlavní ceny. potřebuji se dostat na 9.

edit : teď koukám, že jsem odpověděl do špatného vlákna :-D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Tak jasný, ono něco malého s tím člověk utáhne ale něco malého většinou je věc, co si v pohodě v dalším eventu vyměním. RR pro mě má smysl k setům které se mění těžko a jsou poslední dobou užitečné, kulturky za to při tomhle nastavení asi táhnout nebudu.
 

nieuska

Pokročilý žák
Zdravím,chci se zeptat na tu Královskou rekonstrukci,nevíte někdo tom něco?? Hlavně kde získat ty kouzla?
 

nieuska

Pokročilý žák
Díky moc,ale na to si asi ještě pěknou chvilku počkáme,co? :(

Jsem tele,už koukám že je to aktivní v turnajích...tak ještě jednou díky moc

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Sneak Peek: Evoluce Fénixe #2

<<<

Velikonoční nádech barvy Fénixů mají,
líhnou se a hezky tady rozjímají.

EL-sneak-peek-8-3-2019-1.png
EL-sneak-peek-8-3-2019-2.png
EL-sneak-peek-8-3-2019-3.png


Co bude příběhem není zatím jisté,
poznáváte 2 známé stavby na tomto místě?

EL-sneak-peek-8-3-2019-4.jpg


>>>
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2455

Guest
Pěkný, ale jak jsou velký, a co umí?
....Stejně pojedu, abych je měl
Dík za info!!
 

OldMaGorr

Mistr slova
Ještě k receptům na výrobu kouzla Královská rekonstrukce, které by mělo být dostupné (nahodile) v Řemeslné výrobě od pondělka.
Obecně zatím je to v řemeslné výrobě postaveno tak, že pokud na nějaký recept chybí zdroje tak to lze vykoupit diamanty. Myslíte, že tomu bude i v tomhle případě a nebo chybějící plánek z 10. bedny "doplatit" diamanty nebude možné? Kdo s tím máte zkušenost z beta serveru? Já jsem tam ještě na vhodný recept zatím nenarazil.
BTW: Já bych byl PRO možnost placení - je tomu tak v celém Elvenaru a proč tedy ne v tomto případě.
 

DeletedUser5230

Guest
@ElfMaGorr akorát mám te´d na betě v craftingu recept na 30x kouzlo královské rekonstrukce,chce to 3 plánky a 7 činidel.Plánek mám jen 1 a činidla všechny a chce to po mě doplatit ještě 300 dia
 

DeletedUser3281

Guest
tak to je to levnější, než plánky samotné :) protože jeden plánek je 320 dia podle toho co píšeš, stojí 10 kouzel jen 150dia, tzn to jen dokazuje, že bychom měli dostávat spíše tak 22 kouzel za jeden plánek.
 

iDavis

Legenda
Neviem teda kto mal aké informácie, ale veľkonočná udalosť bude. :)

@moribundus ich hodnoty sú zatiaľ len vo vývoji, každopádne prinesú isté nové mechaniky, takže sa tentokrát jedná o trochu komplexnejší systém.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Klasická, zkrácená, jaká? Bude studna?
Je to poprvé, co budeme mít 2 události v jednom čtvrtletí. Pokud v druhé bude denní odměna studna, klidně jim odpustím, že v karnevalu není.
 

voyager-1

Velmistr písma
Jak v jednom čtvrtletí? Karneval je čtvrtletí první a velikonoce už druhé. Vánoční event byl ještě lonský.
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys dĺžku trvania zatiaľ neviem, vypadá to ale na mechanicky veľmi podobnú s karnevalovou (aspoň pokiaľ ide o princíp 20tich vlajočiek (vtáčích pierok) potrebných na ďalšiu hlavnú cenu a pod.). Novinkou je, že asi nebude set, ale niečo, čo bude jeho náhradou.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru