• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

papap

Mistr slova
Co to je za šílenost na betě.Když něco vybíráte nebo zadáváte,tak není vidět co,jak to vždy stoupalo vzhůru od budov.Doufám,že to nebude ve hře,to je strašný...
 

DeletedUser2455

Guest
Je to strašný, ale nakonec si zvykneš. Že nic nestoupá vzhůru, je jen otázka času.
 

DeletedUser4406

Guest
1 den – Karnevalová choreografie

2 den – Kouzelná chatrč na manu

3 den – Orský vůz

4 den – 4x zesilovač (14 hod)

5 den – Hvězdárna

6 den – Elfí vůz

7 den – Stromová ohrada

8 den – Duhový jednorožec

9 den – Trollí vůz

10 den – 3x zesilovač (20 hod)

11 den – Květinový vůz

12 den – Ohrada modrého stromu

13 den – Orský vůz

14 den – 1x portálový bonus 20%
Zeptám se, denní odměny ještě nejsou známy?? Děkuji
Nejsem si jist, zda jsou aktualizovány, ale iDavis prvních 14 dní uvedl.
 

Prealiena

Velmistr písma
Na facebooku někdo hlásí RR z US5 Elcysandir serveru.

52825728_2778640858813036_1349601826755837952_n.jpg

52708550_2778659742144481_4802372297102983168_n.jpg
 
Naposledy upraveno:

aikomi

Mistr slova
To by bylo super, kdyby se uz konecne objevila i na nasich serverech, uz bych chtela neco vylepsit, nechce se mi vyhazovat budovy,ktere kdyz vylepsim KR tak mi daji daleko vic,nez jine soucasne eventove budovy...
 

DeletedUser3281

Guest
je divné, že žádné oznámení tam nemají a ten počet taky neodpovídá... jako nějakému plánovanému "nahození zdarma", skoro to vypadá jako by tam spíše měli bug a on dostal 2x4 kouzla z posledních turnajů třeba a nevšiml si toho prostě dřív. To RR tam totiž již je, jen není aktivní.
 

DeletedUser3281

Guest
Tak na betě jsou recepty na craftění RR, za 1 až 3 plánky + ty kouzla = 10-30 RR. Poměr by mi asi vyhovoval, ale vzhledem k tomu jak je celé craftění narvané k prasknutí totálním odpadem, a už třeba dva měsíce čekám jak jelito na jednu budovu, tak doufám že tohle není finální řešení a zvednou ještě ty RR v turnaji, protože spoléhat na craft fakt nejde.
 

Prealiena

Velmistr písma
Karvest z beta fóra:
1 plánek + 3 kouzla Spojovací činidlo = 10 RR
2 plánky + 5 kouzel Spojovací činidlo = 20 RR
3 plánky + 7 kouzel Spojovací činidlo = 30 RR

1 rozbitý runový úlomek + 450 fragmentů kouzel = 3KP požehnání
3 rozbité runové úlomky + 1100 fragmentů kouzel = 10KP požehnání
5 rozbitých runových úlomků + 1300 fragmentů kouzel = 15KP požehnání
 

DeletedUser5729

Guest
Tak na betě jsou recepty na craftění RR, za 1 až 3 plánky + tykouzla = 10-30 RR. Poměr by mi asi vyhovoval, ale vzhledem k tomu jak je celé craftění narvané k prasknutí totálním odpadem, a už třeba dva měsíce čekám jak jelito na jednu budovu, tak doufám že tohle není finální řešení a zvednou ještě ty RR v turnaji, protože spoléhat na craft fakt nejde.
Presne moje situace na posledni budovu k sachum :) A pro rejpaly-set je sice naprd,ale libi se mi;)
 

iDavis

Legenda
Zajtra, 1.3. sa bude konať živé vysielanie s vývojármi, súvisiace s aktuálnou karnevalovou udalosťou.

Oznámenie z Instagramu:

Screenshot-20190228-195812.jpg
 

DeletedUser3281

Guest
Sledoval někdo live? Bylo tam něco k tomu kdy se dočkáme RR na live, nebo jestli RR na betě je finální řešení?
 

DeletedUser3281

Guest
No brzy to bylo myslím už loni :D Tak snad do konce roku, říkali to už loni, jen neřekli do konce kterého o_O
 

iDavis

Legenda
Sneak Peek: Evoluce Fénixe #1

V dálce javí se zase ten známý vzor,
Fénix, jednou zase dostává se na obzor.

EL-sneak-peek-1-3-2019-2.png


Nové budovy umožní novým způsobem vylepšit,
exkluzivními bonusy si díky nim ve městě přilepšit.

EL-sneak-peek-1-3-2019-1.png


>>>
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4169

Guest
Herdek, prostě řekni rovnou co bude xD
Nový budovy novým způsobem, takže RR to nebude. Takže nic.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru