• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Sneak Peek: Evoluce Fénixe #3

<<<

Cože je to ta evoluce?

EL-sneak-peek-15-3-2019-6.png
EL-sneak-peek-15-3-2019-4.png


Minulý pátek malý ptáček, dnes již velký pták,
z nového kouzla bude z něj pták ohnivák.

EL-sneak-peek-15-3-2019-1.png
EL-sneak-peek-15-3-2019-3.png
EL-sneak-peek-15-3-2019-2.png


Ba dokonce..

EL-sneak-peek-15-3-2019-5.png


>>>
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Jak na to tak koukám, tak my budeme tedy z nějaké budovy získávat tzv Pet Food, tím budeme krmit v nějaké budově nějakého ptáka, tím ten pták prostě bude růst a dávat více a více něčeho, až do nějakého levelu? - To je čistě moje dedukce ze spoileru a informace z bety, ale docela to do sebe zapadá. Jako nevím zda chci tamagoči... ale tak uvidíme.
 

DeletedUser3281

Guest
Já celkem vážně zvažuji, že si zkusím upravit scripty hry abych při odmítání úkolů nemusel aspoň to okno potvrzovat jak u Chocholoušků, ale jako upravovat ten mega velkej kompilovanej zdroják je fakt za trest.
 

DeletedUser3281

Guest
To nejde, na PC je mnohem rychlejší zadávání výroby pomocí čísle na klávesnici.
 
ono i to vybírání výroby na tabletu je o nervy, aby člověk gramlavým prstem nešáhl vedle :D Navíc, poklud máš ve stejných budovách různé výroby, tak kdo si má pamatovat, co kde je...
 

Angedev

Velmistr písma
Dobrodružství obvykle začíná v poledne, aspoň myslím, ale vzhledem k tomu, že ještě nebylo žádné oznámení, očekávala bych to opravdu až za týden, případně tento čtvrtek :)
 

DeletedUser3281

Guest
Jak není notifikace o začátku, kde varují o tom že člověk nesmí opouštět spolek, tak to prostě dnes nebude myslím.
 

DeletedUser4406

Guest
Což je v souladu s konstatováním Forsetiho...že dají včas vědět...8)
Stejně mám všechno zapráskaný houbovejma farmičkama, takže mi to může být fuk...:D

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru