• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4169

Guest
No, oficiální oznámení přichází ve hře zpravidla dva dny po spuštění události, takže to už ho asi nevytrhne :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
No, oficiální oznámení přichází ve hře zpravidla dva dny po spuštění události, takže to už ho asi nevytrhne :)
Upozornění na blížící se dobrodružství společenství se snažíme zasílat ještě před tím, než dané dobrodružství začne. A pokud mě paměť neklame, tak nikdy jsme tuto tradici neporušili, upozornění jsme vždy poslali ještě před začátkem události. ;)
 

DeletedUser3281

Guest
jj jmenovalo se to pet food a někde tady je od iDavise taková budova co evokuje to krmení,
 

Lovec Krys

Legenda
Jo, už si dokonce na betě stavím (v lesních elfech) akademii kouzel, abych si vyzkoušel, zda má cenu se tím zabývat, až to dorazí sem.
 

DeletedUser4169

Guest
Upozornění na blížící se dobrodružství společenství se snažíme zasílat ještě před tím, než dané dobrodružství začne. A pokud mě paměť neklame, tak nikdy jsme tuto tradici neporušili, upozornění jsme vždy poslali ještě před začátkem události. ;)
Jako u těch oznámení nejsou datumy, takže těžko se soudit, ale obecně taková situace rozhodně nastala. Nevím zda přímo u dobrodružství, ale u eventů obecně se jistě stalo že oznámení přišlo třeba druhý den po začátku. No nic.

Proč je zdvojený počítadlo u výrob?
1-vyroba.png
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis, Hádám, že nám zatím ještě neprozradíš ty efekty trošku podrobněji? Nebo si mám počkat až to nasadí na betu, abych zjistil, zda má cenu se vůbec obtěžovat to krmení craftit?
 

Prealiena

Velmistr písma
Hele, nepřehánějte to s tím kraftěním. Už teď kraftím jenom stromky na turnaje, duhové jednorožce+zamrzlé pařezy jednou za kapitolu a královskou rekonstrukci a stějně jsem věčně dole s úlomky kouzel.:mad:
 

Prealiena

Velmistr písma
Které? Už jsem musela změnit hlavní turnaje z bonusových relikvií na T+2, protože výroba spojovacích činidel je žere nejvíc.
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys no, každý z tých 3 efektov bude nejakým spôsobom, okrem iného prínosom aj pre turnaje, takže myslím si, že produkcia krmiva, najmä pre turnajových hráčov (nie len) sa určite oplatí. Nechcem to ale zatiaľ viac konkretizovať, keďže detaily sú ešte stále len vo vývoji a môžu sa zmeniť.

@Prealiena pokiaľ viem tak by malo pribudnúť 9 receptov na krmivo, každý s využitím iného druhu relikvie.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru