• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

GorGlin

Veterán
A podle té zamlžené půlky obrázku to bude v náhodných odměnách za řemeslnou výrobu?
Takže jeslti ho postavím bude věc štěstí a ne práce?
 

DeletedUser4169

Guest
Už teď je tam tolik věcí, v craftingu, že šance aby ti přišlo něco kloudnýho je malá. Čím víc tam přidají položek, tím to bude horší.
 

DeletedUser1198

Guest
Tak já nevím, ať se na ten set z craftingu dívám jak chci, nic na něm nevidím. Jedině, že by části setu byly 1x1.
 

DeletedUser467

Guest
@pes63 Jsou 2x3, 1x4, 1x3, 3x1.
7yDriA.png

7yDriH.png

7yDriK.png

7yDriN.png
Jinak set mě taky neoslovil, a to ani vzhledově :)

@greenhornjerry To byl pouze odhadovaný termín, který vycházel z toho, že běžně u nás bývají událostí s týdenní zpožděním od bety. Nikdo nic nesliboval. Počítá se s tím, že se to může změnit :)
 

DeletedUser1198

Guest
@Thespia já si na vzhled příliš nepotrpím, ale kdyby alespoň jeden z bonusů toho setu měl významnější přínos, jenže takto mi to alespoň řekněme od Amuni přijde jako čirá ztráta místa.
 

greenhornjerry

Pokročilý žák
Ráno jsem byl na betě a nic se tam neděje. Podle starších zpráv na foru v roce 2017 probíhal Valentýn zde již 2.2. Asi se budete divit,ale Valentýn je v kalendáři vždy 14.2.
 

DeletedUser1198

Guest
@greenhornjerry a co jako? Jsem to napsal dřív než Thespia, tedy nechápu. Jinak mám raději takovou tu klasickou oslavu lásky, třeba podle Máchy. :) Zavlečené svátky nejsou tím pravým ořechovým. I když zde ve hře plně chápu :) a nezáleží mi příliš na tom, kdy bude událost spuštěna.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Všetky detailné špecifikácie jednotlivých budov z nového šachového setu nájdete už v tejto chvíli v téme Speciální budovy - Časti šachového setu. Okrem toho, vytvoril som nový prehľad Setové budovy, v ktorom nájdete detailne popísané všetky produkcie prepojených budov, ktoré sú súčasťou setov. V časti Setové budovy - Magical Chess Set nájdete popísaný už aj nový šachový set. V príspevkoch pred ním som spätne pridal aj sety z poslednej zimnej udalosti, aby sa obsahovo zjednotili prehľady Speciální budovy a Setové budovy.
 

Silversnake

Mistr slova
@ExplorerFfff,

Ale co jsem našel mě moc nepotěšilo :(

Vylepšení hlavního sídla na konstrukty už nebude jen za manu, ale už chtějí vše
32 level "money":6500000,"population":1570,"culture":1772,"mana":770000,"seeds":90000,"orcs":45000
33level "money":6900000,"population":1997,"culture":1965,"mana":910000,"seeds":100000,"orcs":50000

Já jsem na to připraven :)
 

Přílohy

  • hlbudova.jpg
    hlbudova.jpg
    61,2 KB · Zobrazení: 100

DeletedUser3281

Guest
Já taky, ale stejně mě to netěší že to za to musím vyhodit :D
 

Přílohy

  • 2019-02-02_220018.jpg
    2019-02-02_220018.jpg
    11,3 KB · Zobrazení: 103

iDavis

Legenda
Môže to znamenať len to, ze sa akcia objaví do dvoch týždňov (keďže update aplikácie je raz za dva týždne a zmena načítavacej obrazovky sa vykonáva iba pri ňom).
 

DeletedUser3281

Guest
Ví někdo co bude Sada konstruktů ? To přijde asi v jarním eventu, že ? To totiž vypadá, že buď ještě není hotové a nebo to bude úplně něco nového.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru