• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Královská rekonstrukce - aktuálne informácie

Po obdržaní spätnej väzby ktorá sa dostala k vývojárom pri poslednom testovaní nového kúzla Královská rekonstrukce sa rozhodli na funkcii ešte nejaký čas zapracovať a dnes sú dostupné ohľadne tohto nové informácie.

Rozhodli sa zmeniť isté časti týkajúce sa nového kúzla nasledovne:
  • Turnajové debny č. 4, 6, 8, 9 a 10 budú všetky obsahovať kúzlo Královská rekonstrukce.
  • Pre vylepšovanie budov udalostí zostane pomer ceny k veľkosti rovnaký, tj. 1 kúzlo na 1 políčko rozlohy budovy.
  • Turnajová debna č. 10 bude aj naďalej obsahovať plánek.
  • Plánky budú naďalej potrebné na vylepšovanie Kouzelných budov a Kouzelných dielní.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Mi osobně to neublíží - plánky mám primárně na vylepšení kouzelných budov.
Oproti původnímu řešení jsou biti ti, kteří plánky chtěli využít jen na vylepšování eventovek.

Recept na spokojenost všech: Přidat možnost dobrovolné konverze libovolného množství plánků na královskou rekonstrukci (1:10 jako bylo dříve), což pro hráče nehrající s kouzelnými budovami znamená zlepšení (15 namísto 11) a pro hráče s kouzelnými budovami status quo + něco navíc.



Tak ta popka v nových budovách bude přímo luxusní:D
100 za jednu pro mne znamená strategii, že: Postavím 1 T3 navíc ještě před dosáhnutím kapitoly borgů a abych toho byl schopen, tak přistavím potřebné rezidence navíc tak, aby mi zbyla popka na vylepšení T3 na T6 úroveň. Tím bych měl dostat nový počet potřebných rezidencí. Poté v nové kapitole získám část místa zpět snížením velikosti obytek.
Celkově to tipuji, že ve výsledku budou zabírat více místa než teď.
Takže chudáci borgové se mi po vesnici moc rozpínat nebudou, budou mít zase o kousek místa méně než mají teď mončičáci.
 

Prealiena

Velmistr písma
Takže šli s tou variantou zachovat plánky na vylepšování kouzelných budov a využívat královskou rekonstrukci jenom na eventové budovy. Za mě fajn.:) Vyhli se problému, jak řešit zdražování neustále se zvětšujících kouzelných budov. Teď už jen doladit ty kouzla v turnajových bednách.

@iDavis A budou řešit konverzi již získaných plánků na KK, nebo budeme sbírat královské rekonstrukce od nuly?
 

DeletedUser3281

Guest
řekl bych, že budeme sbírat od nuly a leda tak možná bude nějaký způsob je přeměnit, ovšem to ani podle mě není potřeba z toho důvodu, že budeme získávat obojí. Jestli jich získáme 5 je to sice málo, vylepšit jeden set mi bude trvat 18 týdnů, což je dost na pytel ale jako přijde mi to celkem OK z pohledu, že to není žádný podraz ale prostě nová funkce. Lepší jak drátem do oka.
 

iDavis

Legenda
@Prealiena to neviem povedať, každopádne ja si tiež myslím, že budeme zbierať od nuly. Stavím sa ale, že turnaje nebudú jedinou možnosťou ich zbierania, už to že z varianty "jedno kúzlo na budovu" spravili "jedno kúzlo na políčko budovy" vypadá tak, že majú v pláne ich trúsiť kde tade po akciách. :)
 

DeletedUser3281

Guest
To jo, taky jedu divy postupně vyrovnaně. Takže jediné co mám nad 16 levelem je propast zbytek se mi fláká na cestě mezi 6 až 11 levelem a bude trvat ještě hodně měsíců, než se to vše dostane na 11.
 

iDavis

Legenda
Sneak Peek: Šachování s výrobními recepty #1

Koně, věže, střelci, dostavit se na místa,
po několika výrobách bude nová setová kolekce téměř jistá.


EL-sneak-peek-1-2-2019.png
 

Lovec Krys

Legenda
Semínka zřejmě (nevím, zda všechny budovy nebo jen některé ze setu). Na betě je obrázek čistě semínkové budovy ze setu.
 

DeletedUser3281

Guest
Ty bonusy jsou následující, ale hledat všechny ty levely se mi nechce, takže jsem si našel jen pro sebe Amuni

Nižší levely cca

A mana -> boosted_plus_1_quality_3 -> zásoby
B vždy mince
C semínka -> mana -> boosted_plus_1_quality_3 -> zásoby
D vždy zásoby


Amuni
A, čas sběru 1d, mana 3300, kultura 3100
B, čas sběru 1d, mince 71000, kultura 2100
C, čas sběru 1d, semínka 260, kultura 1260
D, čas sběru 1d, zásoby 3800, kultura 1540

Konstrukti
A, čas sběru 1d, mana 4400, kultura 3700
B, čas sběru 1d, mince 82000, kultura 2500
C, čas sběru 1d, semínka 280, kultura 1540
D, čas sběru 1d, zásoby 4400, kultura 1870

kdo si chce najít zbytek, tak xml.balancing.city.Buildings_ a id to má A_Evt_Set_A_Chess[A-D]


Ale co jsem našel mě moc nepotěšilo :(

Vylepšení hlavního sídla na konstrukty už nebude jen za manu, ale už chtějí vše
32 level "money":6500000,"population":1570,"culture":1772,"mana":770000,"seeds":90000,"orcs":45000
33level "money":6900000,"population":1997,"culture":1965,"mana":910000,"seeds":100000,"orcs":50000

Celkem po započítání bonusů z Horského sídla a Zlaté propasti budu na konci v Konstruktech 13100 lidí v mínusu oproti současnému stavu, tzn budu muset doufat, že v eventu bude něco pěkného abych vyměnil popkulturní budovy a trochu potuním asi divy.
 

Přílohy

  • 2019-02-01_210132.jpg
    2019-02-01_210132.jpg
    135 KB · Zobrazení: 90
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru