• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3281

Guest
To mě napadlo, když jsem viděl jen 4 levely, tak to bude zajímavé. Díky :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Na druhou stranu zase nebudou potřeba nějaké ty zváštní cestičky pro spojení s portálem. Což se mi jeví skoro jako výhoda.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
no hlavně že to nebude chtít rozházet osadníky do všech koutů města, jako kočičáci. celou kapitolu koukat na ty nepříliš estetické modré obytky a mezi nima naházené kočkoviny se mi úplně nelíbilo. na druhou stranu ta kultura z osadnických cest / kanálů / pyramid se hodí.
 

DeletedUser3281

Guest
No tohle ale bude mít dost vliv na to, jak to složíme. Jako jsou to 4 budovy, všechny mají tři unikátní linky, od každé snad lze mít maximálně 4, takže člověka bude dost limitovat tvar. Jinak celá rasa by měla být okolo 460 čistých dílků plus prázdná místa pokud to nepůjde složit beze zbytku a to je velká neznámá, resp já bych si to klidně uměl složit, jen jsem línej si ty budovy vystřihnout za papíru, nebo bych si klidně mohl v elvenarchitectu zvolit nějaké co odpovídají rozložení ale stejně... lenost no uvidím třeba semi za den bude chtít :D

Edit, tak mi to nedalo

2019-02-04_115813.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Obrázky budov novej rasy


Manufaktura na drahokamy
7yDsX8.png

7yDt6x.png

7yDt6k.png

Na tomto obrázku môzeme vidieť novú obytnú budovu, dielňu, vpravo nové tržište (level 5) a dole manufakturu na kouzelný prach (level 27).
wBRxNQ5.png

Hlavní sídlo
KeQcabB.png

Manufaktura na elixíry
7yDt7G.png

Manufaktura na kouzelný prach
7yDt7R.png

ge37.png

 

GorGlin

Veterán
Elixír mi nepřipadá nijak zlý
prach je horší
ted ho budu stavět na živoucí zboží a to mamutí pohřebiště mě nijak netěší
 

DeletedUser5891

Guest
Ahoj všem
nechci vypadat jako blbec ale to bude jako nová rasa ktera bude nasledovat po Amuni ?
 

DeletedUser2455

Guest
No co? Budeme bořit, přestavovat,šetřit místem.
Času bude hafo. Další rasa pro nedočkavé bude na podzim?
Spestří to eventy a DS ;-)
 

aikomi

Mistr slova
Budovy vypadaji zajimave.Jsem uz nedockava na novou rasu :D Budu muset hodne bourat,aby se mi to vse veslo do mesta....ale na to uz jsem si davno zvykla :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
mně se manufaktury libí všechny (i když je škoda, že elixír přijde o ten větrný mlýn..) opět mě trochu zklamalo, že obytky/dílny/sídlo jsou zase stejné, jako už 3 kapitoly před tím - na druhou stranu jsou aspoň o poznání hezčí, než ty amunské, takže aspoň tady je zlepšení.

a jak bude vypadat cvičák? :) (ten by měl mít asi specifickou robotí architekturu hádám)
 

papap

Mistr slova
No tak koukám,budovy vypadají pěkně,ale bude sranda to poskládat s minimálními ztráty.Nerad bych moc boural co jsem vytvořil... :D:D
 

papap

Mistr slova
Njn, my "elixíristi" máme zase ošklivou budovu s doškovou střechou. Všude samá ekologie a já zase budu muset každé 2 roky volat revizáka na kotel. Podle toho jak to čoudí, tak to nemá vyšší emisní třídu jak 3. Ach jo....
Mě se právě budova na elixíry líbí.Mám rád takový ten jakoby starší styl a zeleň,což zde je. :) To spíš ten prach se mi nelíbí,ještě že ho nemám...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru