• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Angedev

Velmistr písma
Neví někdo, jestli se spojení portu s portálem taky počítá jako bonus ze setu? Nebo i na ten první port musím mít napojené 3 další, abych dosáhla maximálního bonusu?
 

Silversnake

Mistr slova
No manu bude potřeba stále, asi i na výrobu jednotlivých dlaždiček na plovoucí podlahu....

Ale zase koukám že jsou nové kulturky, např Akvadukt nám dá 20K many/18h + 7100 kultury při rozměru 4x6
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
Já budu mít problém s lidmi... Zatím jsem si jen cvičně v architectovi vytáhla všechny budovy na maximum a vyhodilo mi to 18k lidí v mínusu :D Snad to zachrání kult+pop hybridi :rolleyes:
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Lovec Krys : veškerá kultura žere semínka už od půlčíků :) tys zvolil cestu many z eventových budov, takže za tohle ušetříš - ale za cenu nízké kultury, protože většina eventovek na manu dává kultury pramálo.

kočky jsem končil asi s 5k kultury, co jsem postavil sídliště ze sfing a cesty, jsem na 50k. něco umažu, ale ještě dostanu zase 5k za poslední vylepšení strážní věže. takže i v této fázi hry se to dá s kulturním bonusem.
 

Lovec Krys

Legenda
@CorwinOfAmber Jo, to jsem viděl, že to žere semena už u půlčíků. Což, pokud nemá člověk zdroj semínek z kulturek je pak problém, jakmile začne produkovat T4+ (a ještě je používat na výzkum). I já budu potřebovat obnovit semínkové kulturky, jakmile přibude ještě T6, tak nejspíše začnu mít semínek málo.
(a až se jednou Inno rozhodne do výkupů v turnaji zamíchat prošlé zboží, to bude teprve veselo - to se kvůli limitu semínek většině pokročilých hráčů výkupy v turnaji prostě zhroutí)

Tak kulturu z eventovek zase tolik nepotřebuju, jakmile obnovím ty staré eventovky z půlčíků/elementálů, tak jí zase bude dost. A do budoucna stejně ještě budu vylepšovat kulturu dávající divy, takže hybridy budou na kulturu bohatě stačit (pokud nebudou stačit jen ty divy).
A já na kulturní bonus nehraju. Pro kritické špičky ve spotřebě mincí mám požehnání. Deficit kladívek mám pořešen kouzly, kterých mám velkou zásobu z turnajů - prostě tak 2-3x týdně okouzlím dílny a je to.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Lovec Krys : to jsem nejvíc pociťoval na konci elementálů - buď jsem vyráběl živoucí zboží nebo mi manufaktury stály a šetřil jsem semena na výzkum. v amunech už to bylo ale úplně v pohodě. roboti naštěstí žádná semena na výzkum chtít nebudou, takže tu výrobu živoucícho zboží by to snad mohlo pokrýt. no uvidíme, co bude žrát osadnická výroba.

já mám třeba jenom obchoďák a pár semínek navíc denně ze setů. no raději budu levelovat divy, ať zvýším tu nejefektivnější produkci - trh.

co se kultury týče, tak těch 50k tak nějak počítám, že mi i s rezervou pokryje novou kapitolu. víceméně se snažím o to, že když nic nikde nestavím, aby mi denní přísun kladiv pokryl výdaje. kouzel mám sice dost, ale taky s nima musím občas šetřit - když jsem jel celé amuni (asi 1.5 měsíce) dílny permanentně okouzlené, jakože fakt každý den.
 

DeletedUser3281

Guest
Dokáže někdo vymyslet lepší rozložení? Kromě jedné budovy by mělo mít vše max tedy 3 linky. Trochu se jen bojím aby Core nebylo nutné mít uprostřed ve smyslu hierarchie a na to vždy napojit jeden z těch elementů?

2019-02-06_132938.jpg


A jako ta spotřeba té many bude tedy masakr https://www.elvenarchitect.com/buildings/details/b_gr9_portal/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

BiggJOEcz

Mistr slova
Dokáže někdo vymyslet lepší rozložení? Kromě jedné budovy by mělo mít vše max tedy 3 linky. Trochu se jen bojím aby Core nebylo nutné mít uprostřed ve smyslu hierarchie a na to vždy napojit jeden z těch elementů?

Zobrazit přílohu uživatele 2913

A jako ta spotřeba té many bude tedy masakr https://www.elvenarchitect.com/buildings/details/b_gr9_portal/

Zatím jsem sestavil toto, krom 2.budov by to mělo sedět. Ještě zkusím poladit. Ale ušetří to celkem místo takto, možná těch 2x50% navrch oželím ;)

https://www.elvenarchitect.com/city/planner/52635cf4b4844d859c8726bb1aec0bfb/
 

DeletedUser3281

Guest
To bude podle mě ale až jarní, resp ten co by měl přijít v Březnu ne ?
 

DeletedUser4169

Guest
Bůhví. je tp na tři týdny, jsou zas překopaný truhly, hlavních odměn je pět (asi set), jsou za vlaječky na šnůře, nebudou dny s dably.. podrobně to sem jistě hodí iDavis. Myslím že ani on to nečekal tak brzo :)

1-karneval1.png
 

Lovec Krys

Legenda
A hlavně jsou přímu luxusní ty bedny s 5% šancí na denní budovu. Doufám, že tam jsou i lepší (na betě mám v nabídce 22-5%,46-5%,66-15%).
S takovými šancemi si můžeme o 10 a více budovách nechat jenom zdát.
 

DeletedUser4169

Guest
Na druhou stranu jsou ty bedny relativně levnější, takže více točení a šance na drop většího množství bonbonů, tedy pokud samozřejmě neořezali i množství těch bombonů co jde získat v úkolech.
 

DeletedUser5921

Guest
A ake tam su sance u dalsich veci v truhlach? A co tam je vlastne ine? Ma niekto obrazky?
 

Lovec Krys

Legenda
@PankerSK Nemůžu říct všechny, ale já na betě mám:
Truhla za 22 sladkostí:
5% Denní budova
10% 75 sladkostí
40% Déšť mincí 10%
45% 1xRuna

Truhla za 46 sladkostí:
5% Denní budova
10% 100 sladkostí
40% Déšť mincí 10%
45% Portálové požehnání 10%

Truhla za 66 sladkostí:
15% Denní budova
10% 200 sladkostí
35% Portálové požehnání 15%
40% Déšť mincí 33%

Takže jen očekávám, kdy se objeví případy, že hráči použili všechny sladkosti a nedostali z celého eventu ani jedinou denní budovu..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru