• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Boobika

Pokročilý žák
no to vypada konecne pouzitelne :) Tahle budova u me bude urcite stat a jako bonus muj nejoblibenejsi typ eventu :) a treba se do te doby uvolni i misto ve meste ;)
 

Marian24

Znalec fóra
Chválim za eventovu budovu !!! je to niečo nove , vyhrali sa s ňou a svieži vietor aj v produkci eventovej budovy.
Tešim sa aj na nove budovy z dennych odmien, som na ne zvedavy .
Palec hore .
 

Mescal

Mistr slova
Podle toho co zde čtu, se jeví nový event zajímavě (jak budova, tak průchod "mlhou"). Bohužel ne pro mě, změnil jsem zaměstnání a časově vůbec nestíhám. :-(
 

Hexik

Znalec fóra
event super jsem zvedava co vse pak nakombinuji do ds odmen az pak konecne prijde ikdyz zatim me schazi jen nejake artefakty a tak, ds ani ne

no k eventu moc se me opet libi prepinatelna vyroba ikdyz ty zkracovacky na 30min jsou trosku vysmech kdyby tam byly aspon 2h i tak orci nebo knizky oboji fajn dle potreby staci pro me i jen tyto 2 moznosti

hledani kocek jsem moc nemusela ale tak zle to nebylo uvidim jak mi pujde tohle myslim ze posledni event u me dost pohorel takze snad mi toto pujde lepe protoze tu budovu chci
 

Marian24

Znalec fóra
Ahoj ,
pozeram na seznam budov v Evente The Buried City a čo davaju ,asi tam možno neake budovy pribudnu ešte , no zatim tam nevidim žádnu budovu na semena ...vie niekto , či neaka bude ?
 

GorGlin

Veterán
V přehledu od iDavise to ještě není, takže to asi nevi nikdo.
Ale s ohledem že minulý event skončil ani ne před týdnem, odhadoval bych začátek nejdřív v tom příštím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru