• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Na bete došlo k aktualizácii odmien z Tajomného objektu. Nová zostava odmien vyzerá nasledovne:

ŠancaOdmena
13%1x Dračí balón
43%5x prastará vědomost (10)
33%2x Spektrální kámen
10%1x Zahrada přepychu
--
10%500x diamanty
43%35 VB
30%4x požehnání na ľahkoodencov (10)
17%1x Zahrada přepychu
--
13%1x Lahodná oříšková jeskyně
50%5x prastará vědomost (10)
23%4x požehnání na strelcov (10)
13%4x Nejmenší místnost
--
10%500x diamanty
43%5x prastará vědomost (10)
37%12x zesilovač (5 hod)
10%1x Hvězdárna
--
17%1x Dračí matka
43%35 VB
35%8x zesilovač (8 hod)
10%1x Dračí balón
--
17%1x Mořská panna v lastuře
40%5x prastará vědomost (10)
27%12x zesilovač (5 hod)
17%4x Nejmenší místnost
--
20%500x diamanty
47%35 VB
10%3x Spektrální kámen
23%1x Hvězdárna
......

Odmeny sa po týchto objektoch menia aj naďalej, takže zatiaľ neviem, či sa jedná o nejaký cyklus objektov podobne ako predtým, alebo sa generujú celkom náhodne.
 

Boobika

Pokročilý žák
smutne, ale i pri vetsinovem 20% sanci diamantu na bednu a tak 5-7 bednach za tyden mi padaji hodne malo.. ted to bude jeste horsi.
 

Prealiena

Velmistr písma
Jo, pardon. Spletla jsem se, obchodníci jsou v receptech řemeslné výroby a tady se bavíme o tajemném objektu. Uf, to jsem si oddechla.

@Lovec Krys Právě proto mě to tak znepokojilo.
 

GorGlin

Veterán
Takhle se to nadá říct.
Je pravda že to je barák co nahrazuje třpitového otce bez dopadu na výkon.
Jiné jsou nahrazeny se ztrátou, ale jsou tu třeba Glossy Garden ty jsou skvělé nejen v číslech, ale i na úlomky.
Záleží na preferencích.
Já jako pokročilý hráč na konci výzkumu ostrouhám, jako hráč zameřený na boj hned dvakát.
Budovy pro mě nejsou zajímavé, vyjednávací kámen nechci.
Ale čumačumárum samotná prodikce divů je u mě zárukou, že nic flákat nebudu.

Řemeslnou výrobu jedu kvůli ní samé, ne kvůli truhle
 

GorGlin

Veterán
Na betě je oznámeny další event.
Ikona mi asociuje Amuni.
Tak to možná bude velká výprava za králem Jelimanem.
 

iDavis

Legenda
A na túto udalosť sa teším, lebo je to moja obľúbená mechanika. :)

DS zjavne nebude, ale čo sa týka artefaktov, hlavu by som nevešal. Máme tu nové zväzky a vyzerá to tak, že budú začlenené v budúcich DS, teda umožnia nám vybrať si artefakty aj z udalostí, ktoré neboli nutne hneď pred tým ktorým DS.
 

iDavis

Legenda
Na bete sa začína najnovšia udalosť Pohřbené město..

EL-akcia-febru-r-2022-banner.png

Prehľad udalosti sa čoskoro objaví v tejto téme. Všetky budovy udalosti už teraz môžete nájsť na portáli a denné odmeny udalosti tu. Rovnako tak úlohy sú už v tejto chvíli zverejnené v zozname úloh.

EL-akcia-febru-r-2022-okno-akcie-mal.png

Hlavnou odmenou udalosti je rozvinuteľná budova s prepínateľnými produkciami, ktorá zároveň prináša po prvýkrát v histórii udalostí zesilovač ako jednu zo svojich produkcií.
 

Trumpetka

Znalec fóra
Taky oceňuji, jak tentokrát šikovně s obměnou využili existující herní schemata a zaměřili se na to co umí, tj. pohrát si obrázky.
I první Amuni bar se mi líbí a mnohým zapadne do města.
A počáteční průchod je vyloženě návodem, jak používat prvky.
Budu zvědav na ty urychlovače z levlu 9 a 10, jaké délky budou. 4 VB na 4x4 za 24h bude taky pro mnohé zajímavé.
Jen jim před uvedením asi došel čas a nestačili vymakat ten portrét u zlaté odměny. Ale to se nás stejně netýká :) Jestli z Bety sbírají zpětnou vazbu, tak ten by mohli vylepšit, než to spustí u nás.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru