• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

ElfNostradamus

Veterán
Pokud to půjde dát sousedům i neobjeveným hráčům , tak opětovně voda na mlýn podvodníkům s push účty!
 
Naposledy upraveno:
pokud má někdo účet jen na to, aby si leveloval své divy, tak nebude mít příliš mnoho run... nevylévejme s vaničkou i dítě. Proti pusherům je třeba zasáhnout, ale jiným způsobem
 

GorGlin

Veterán
Já su rád, že runy získají funkci a pomůže to zvednout divy, které dál pozvednou moje město.
V každé hře jsou nějací fixliri a já si tím hru nehodlám kazit.
 

Hexik

Znalec fóra
novinka skvela na bete menime jak vztekly nakonec kazdy vb dobry, ale tohle?
prilismnoho.jpg

proste nejde pomoci v divu tedy vymenit s timto hracem vb do prkynka doufam ze taky nenarazim na limit tady
 

ElfNostradamus

Veterán
Pokud to nasypeš sobě nebo lidem ze spolku, tak za mne vše ok...pokud kamkoliv jinam už se to může zneužívat a prevence je na místě, takže případná blokace snad odradí případně aspon´ odhalí ,,pušery,,.... myslím košér přístup od INNA, dobře vymyšleno. Palec.
 

indian068

Znalec fóra
Zablokuje si bednu odmen v divu prastarou vedomosti aby se nevyplatilo dohodit beze strat prastare vedomosti.Pokud ma navic VB treba s rozvinutelnych budov eventu tak je pouzije zbytek dorovna prastarou vedomosti a bude vysmatej.Staci si jen pohlidat dohazovanej div
 
já pořád nevidím žádný problém. Někdo použije své runy a těmi ti naplní VB v divu. Kde je problém?
asi mi uniká pointa... může to trošku nabourávat systém "vláčkařů", ale "kolečkáři jsou v klidu. Tam se do divu vždycky nahází víc, než kolik se z něj vytáhne, takže odstřelování ztrácí význam
 

indian068

Znalec fóra
Kolecka sou jen na vymenu VB tam je to jedno.Dohazovani je ze vlastnik divu dohodi VB tak aby zbylo jen na dhozeni 1,2,3 atd. mista v divu.Predstav si ze dohdis na prvni misto abys mel zisk 3 vedmosti,pak te nekdo predhodi a najednu ses na druhem miste,strata 20 vedomosti.Pak mas dve moznsti bud prihodis neb se smiris ze stratou,at tak nebo tak ses uz ve ztrate, pokud se div neuzavre dohozenim volnych pozic.To je ta blokace neboli zkazeny nahoz
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru