• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Majú prístup k dátam takže určite vedia, že existujú aj takéto prípady. Skôr si myslím, že hráčov, ktorí majú takéto zásoby (najmä z čias starých turnajov), je drvivá menšina.
 

Lovec Krys

Legenda
Asi takhle (cz1 / cz2 / beta):
1642617225394.png

Vsadím se, že velká většina hráčů bude mít runy na nebo i pod úrovní mojí cz2, takže z toho průměrně zase tak moc nebude.
A kdyby to nastavili podle nás, tak z toho zase většina nic nemá.
 

Ludi

Veterán
Jedna drobnost - na VB se dají použít jen runy, ne runové úlomky. Je vidět, že počet run k použití v divu je viditelně nižší, než v počet run a úlomků v celkovém seznamu.
 

iDavis

Legenda
V mojom porozumení - a môže to byť inak ale ja som si už na to takto za tých 100 rokov zvykol - je runový kruh, ktorý sa naplní 9timi runami, ktoré možno rozbiť na runové úlomky, pokiaľ sa zasadia do už obsadeného slotu. To znamená, že môj počet rún je podľa môjho slovníka a obrázku na predošlej strane okolo 11000, čo činí okolo 170.000 VB pri zasadzovaní do cudzích prastarých divov.
 

Ludi

Veterán
Rozdíl je mezi celou runou a runovými úlomky. Na složení 1 runy potřebujeme 10 runových úlomků. V turnaji (i jinde) občas získáme celou runu, ale častěji runové zlomky, takže celkový počet toho, co máme ve skladu, mohou být jak celé runy, tak runové úlomky. A když se na betě podívám do divu, tak mi to nabízí k prodeji určitý počet run, ale v celkovém počtu ve skladu mám daleko víc, tedy, ten rozdíl jsou jasně runové úlomky.
 

Marian24

Znalec fóra
Tak toto je hodne zajimave,čo sa to tu piše.Mam otazku .Priklad

Mam runy zlata propast možem tieto runy (VB) vložiť aj do ineho divu než je zlata propast susedovi ? alebo je tam pravidlo že runy (VB)musia suhlasiť s konkretnymy divamy ?
 
nechci chytračit, ale myslím, že @Ludi to neříká úplně dobře a plete jablka s hruškama :) a @iDavis zase nepoužívá přesnou terminologii :D
Ale i z těch @Lovec Krys obrázků vyplývá, že používat se budou "úlomky run". tedy ty pěkné barevné fragmenty, které se používají každých 5 úrovní divu a zasazují se do toho kruhu. Skoro bych řekl, že jich není třeba 10, jen 9, ale to si nejsem zase já úplně jistý :)

Jisté je pouze to, že zlomené úlomky, kterých se dá použít 10 na jeden runový úlomek, tady v tomhle případě asi použít nepůjdou... ale to už by musel někdo, kdo to testuje na betě potvrdit nebo vyvrátit
 

voyager-1

Velmistr písma
taky jsem z těch úlomků blbej :) Podle mě je runa to co při navyšování divu padá přímo do kruhu.
A z deseti úlomků se jedna runa uková.
 

Lovec Krys

Legenda
V originále jsou to "Rune shards" a "Broken shards".
V češtině to máme jako "Runové úlomky" a "Rozbité úlomky".
Podle mne je to názvosloví nešťastné už z originálu. Přijde mi logické do runového kruhu vkládat runy a ne úlomky
(a myslím, že dost nemalá část hráčů říká runovým úlomkům prostě runy a rozbitým úlomkům prostě úlomky).
Ale jak si to autoři pojmenovali, tak to mají.
Používají se samozřejmě runové úlomky. Funkčnost rozbitých se nezměnila.
 

voyager-1

Velmistr písma
aha, takže runa ani neexistuje ale je to úlomek runy a to druhý je rozbitej úlomek. No ale svým způsobem myslíme všichni to samý.
A říkat runa a úlomek mi přijde i srozumitelnější.
 

Ludi

Veterán
@indian068 - ano, do kruhu vkládáme 9, ale vedle máme místo, kde z 10 rozbitých zlomků skládáme runu (nebo jak psal Lovec Krys) runový úlomek, kterému já říkám runa. Původní názvosloví je fakt divné. To, co máme celkově ve skladu, je celkem počet run + rozbitých úlomků, ale úlomky se na VB požít nedají. Proto celkový počet a počet, který se nám ukáže v divu na nákup VB, je jiný.
 

Ludi

Veterán
@voyager-1 je to tak, proto tomu říkám runy a úlomky ;). Navíc v runovém kruhu, když je hotov, se zaškrtne políčko, kde je napsáno: "všechny runy získány". Není tam "všechny runové úlomky získány" ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru