• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Testujú to zatiaľ len na nejakej množine hráčov, teda nemá to ešte každý (a tí ktorí to majú, vedia to vyzdvihnúť iba z mobilnej aplikácie). Jedná sa o dennú odmenu, každý deň sa z nejakej zostavy vyberie náhodná odmena (pričom jednou z nich sú diamanty, v množstve rovnom kapitole, v ktorej sa hráč nachádza).
 

Lovec Krys

Legenda
Ani bych si toho nevšiml, kdyby to někdo nenapsal na forum bety:

Aktuální zobrazení ostatních zdrojů:
1616061446569.png

Nové zobrazení:
1616061410792.png
 

prchlik

Znalec fóra
Uvedené tlačítko pro denní odměnu mám v mobil aplikaci na live serverech jak A tak W.

A tak jsem zlobil a už není. o_O

to je sranda. další edit. tlačítko s denní odměnou se mi do hry vrátilo.
 
Naposledy upraveno:

BaluWizova

Pokročilý žák
@GorGlin Ti mají právě i ty knihovny, takže se jim to ve výrobě neobjeví.
prave se to neobjevi ani tem co nemaji knihovny...ja knihovnu na svem uctu v akademii jeste nikdy nevidela. To same artefakt ohniveho fenixe, vsichni jak je tam furt a jak ho dostavaj ve vezi, ja ve vezi jednou jedinkrat jednoho a v akademiii jsem ho nevidela nikdy :D tak asi spis nejakej zajimavej algoritmus...
 

Hexik

Znalec fóra
tak to se mylis predpokladam ze ma na mysli betu kde ted artefakty ve vyrobe budou jeste par dnu do konece eventu vetsinou to byva jeste par dnu po konci
 

Hexik

Znalec fóra
nevadi my s balu docela hrajem na bete takze tak a musim rict na to ze ona ma na ne smulu me to uz tak 6x do vyroby prislo a chodi me obe verze takze uz tam mam dolepsino tesim se ze dolepsim ohnivaka i tady na cz stejne letosni fenix je horsi nez ten lonsky jsem doufala ze ho jeste upravi ten efekt krmeni je proste smesny
 

GorGlin

Veterán
Dnešní denní odměna je instant na jednotky z kempu
Konkrétně drony
Jestli přihodí i ropuchy a podobně, tak věřím že popularita vojenských instantu vzroste
 

GorGlin

Veterán
V aplikaci je zase to hromadné nahrazování, které bylo doposud jen na počítači.
Bohužel si ho zatím není možné zaškrtnout trvale
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru