• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
Zůstává 8x8:
1617986526820.png
 

GorGlin

Veterán
ano
to je, podle mě aktuální brzda
průchod kapitolou bude primárně určen tím jak dokážeš prdukovat a hosporařit a uriniem
požadavek na výzkum, spotřeba na výrobu
kdo má malé město bude plakat krev
 

GorGlin

Veterán
celkové pořadí jsem nikdy neřešil, šlo mi jen o to aby město fungovalo a mě se dobře hrálo
když přišli se semenem, tak mě to prakticky neovlivnilo, už dlouho předtím jsem budoval divy a tak mi jeho produkce plně pokryla náklady.
ted naopak trefili mou slabinu
když tu iDavis psal o nových divech a vztahl produkci na 1M kultury, tak jsem se nestačil divit jak špatně na tom jsem
ale to se nedá nic dělat, na kazdého jednou dojde
 

VStanikV

Znalec fóra
Dik, jeste se zeptam. Ta populace 19200? Je v ni uz nejak zapocitanej bonus z termalniho pramenu mladi?

Beru otázku zpět, bylo by to napsané zeleně.
 

iDavis

Legenda
Na bete sa začína...
Májová udalosť 2021

mainbanner_easter2021.png

Predpokladaný termín: čoskoro

Všetky detailné informácie o tejto udalosti nájdete v nasledujúcich témach:

Zároveň, ako som už behom minulej udalosti avizoval, ku prehľadom budov udalostí som vytvoril nový portál. Pre návod tejto, ako aj každej nasledujúcej udalosti už plne nahrádza doterajší kalendár, ktorý zvykol byť prehľadov súčasťou. Na stránke udalosti Všetky udalosti nájdete tento kalendár v novej forme, ktorá je svojim vzhľadom takmer totožná s kalendárom na fóre, avšak jednoduchšia na manipuláciu a preklikávanie sa medzi budovami.

Nové budovy udalosti sú stále súčasťou prehľadu budov na fóre, avšak skripty, ktoré používam na ich tvorbu, sú už z mojej strany nepodporované. To znamená, že ich už nedopĺňam o nové funkcie, ani neopravujem ich prípadné chyby. Doporučujem teda využívať platformu stránky, pre ktorej účely som vytvoril nové skripty, ktoré sú lepšie navrhnuté ako pre moje generovanie a aktualizovanie dát, tak pre budúcu údržbu / pridávanie dát.

Od minulej udalosti bolo na stránke vykonaných viacero zmien a úprav, vrátane implementácie jazykového systému. To znamená, že stránku je teraz možné preložiť do českého jazyka (kliknutím na glóbus v pravej hornej časti). Prehliadač si túto voľbu zapamätá, takže nemalo by byť nutné nastavovať jazyk pri každej návšteve.

Zároveň vďaka všetkým, ktorí ma kontaktovali s nájdenými bugmi na stránke - všetky z nich by mali byť v tejto chvíli opravené.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Obchodování s T7:
Můžete přijmout nabídku jiného hráče, ale nemůžete podat nabídku klasickým způsobem, pouze přes novou záložku.
1618554951400.png

(pozn. jo, skoro všechny nabídky na těch 9 stranách jsou na cihly. Naštěstí můj bonus jsou právě ty cihly, jinak bych to začal nejspíše vyrábět v nebonusových manufakturách.)

Nová záložka pro obchod s T7(+)
1618554880393.png

Kupce je potřeba si nejprve najmout (první stojí 8M), kupec se najímá na 20 dnů, poté bude potřeba jej najmout znovu.

1618555164634.png

1618555187537.png

Počet zboží, které může kupec najednou vyměnit je omezen formulí závislou na úrovni hlavního sídla.
Pro počáteční úroveň hl. sídla kap. 18 (39) je to 1800!

Jakmile zadáte nabídku, okamžitě dostanete zboží, ale váš kupec má 6 hodinový odpočet před dalším použitím.
1618555325518.png
1618555291006.png

1618555403644.png

Odpočet lze snížit 3 způsoby:
Pokud někdo vezme vaši nabídku (viz. poslední obrázek s kloboukem)
Pomocí urychlovačů (6h)
Pomocí diamantů

ps: Obchodníky jsem přejmenoval na kupce, aby se to nepletlo s obchodníkem.
Klasického obchodníka (Záložka Obchodník (v EN verzi Wholesaler)) nelze použít na výměnu T7+ zboží.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru