• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
Dneska na betě Lávové vejce.
A zde je porovnání mezi 15. a 17. kapitolou (která názorně ukazuje, jak je to v posledních kapitolách s růstem produkce (zejména v porovnání s růstem nákladů)):
1615700180085.png
 

karhol

Znalec fóra
To je teda bída.. Dvě kapitoly a nárůst jen 2000 za den.. Ale náklady v Unurech byly v desítkách milionů..
 

iDavis

Legenda
Chyba to nie je. Je to len vhodné naškálovanie produkcie many vzhľadom k jej nárokom, ktoré ostatné funkcie hry v tejto kapitoly vyžadujú (v predch. kapitolách rástla produkcia many v eventových budovách voči jej nárokom príliš rýchlo, tak to teraz potrebovali vybalancovať).
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Jo, je naše chyba, že máme moc manufaktur (třeba 6xT3 + 2xT6). Jako vždy to Inno tím balancováním přehnalo (přemrštěný růst nároků vs směšný nárůst produkce). Kdybychom jich měli méně, jak Inno předpokládá (nejspíše tak 2+1), tak nás to nestojí 36,8 milionů many a nevylepšujeme to 2 měsíce.
A součástí toho balancování je i mana v levelech na divy a výkup v turnaji, nebo na to zapomněli a nepočítají to?
 

luterina

Veterán
spíš bych řekla, že čím vyšší kapitola teď, tím déle bude trvat, třeba ta další těm největším machrům až půl roku, podle mě profrčet kapitolu raz dva není gró samotné hry a v těch nejvyšších kapitolách už vůbec ne, náročnost zdolat kapitolu může stoupat klidně i exponencionálně, tak, aby se nováčci mohli dříve vyšvihnout a staří pardálové vyšvihnout zase v tom, jak si se stoupající náročností umí poradit :)
 

iDavis

Legenda
Na bete je od dnešného dňa umožnené zadávať hromadné produkcie aj v manufakturach..

EL-beta-produkcie.png

Oficiálne to zatiaľ oznámené nebolo, takže je možné, že sa to len nejak ticho testuje, ale zrejme je to dobrým znamením, že by sme sa už čoskoro mohli tejto funkcionality dočkať..
 

Lovec Krys

Legenda
Jen dodám, že dle mého dnešního testu je to omezeno na stejný druh a úroveň - jestli je to finální stav anebo ne, netuším.
 

iDavis

Legenda
V tejto chvíli naplánovaný termín udalosti Vzestup kultu fénixe bol doplnený do prehľadu. Rovnako boli do prehľadu doplnené aj všetky úlohy udalosti a zoznam truhiel s odmenami. Pre zobrazenie detailov novej rozvinuteľnej budovy doporučujem využiť tabuľky na novom portáli, kde sú rozpísané do všetkých detailov, vrátane všetkých stupňov budovy.
 

forthefirst

Učedník
@iDavis - perfektní, díky moc. Mám radost, že se mi volno protáhne i přes další event, protože nevidím sebemenší důvod, proč to hrát. Ohniváka už mám na level 10 a pro další zvěř se již nedostává krmiva. Potřebuji už jen vytunit hnědého medvídka, tak snad se dočkám i medvědího eventu, či věže s artefaktama. Nicméně ještě jedou dík, že nás zásobuješ skvělými informacemi ;)
 

Mistylady

Znalec fóra
Ve hře se objevilo nové tlačítko, pod diamanty přidali modré plus, když se na to klikne, dostane se člověk na nákup diamantů a uplně na konci je nějaká denní odměna a jde vybrat. Dostala jsem manu. je to jen v mobilní aplikaci, na pc to tam nemám, nevíte o tom někdo něco? Teprve to testují nebo o co jde?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru