• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
@forthefirst Upřímně - netuším. Mám jich v inventáři 5, ale netuším, kolik jsem jich měl předtím. Jelikož mám ohniváka na 10 již od původního fénixe, tak jsem (ne)přísun artefaktů ani nesledoval (navíc na betě často dávám jenom první patro věže).
Je to samozřejmě o náhodě - bude to fungovat podobně jako s jinými věcmi, co ve veži padají - někomu za 6 týdnů napadá 10 artefaktů a někdo nezíská ani jeden.
 

GorGlin

Veterán
Tak to je možné že jsi nedostal ani jeden, protože o od první akce bylo možné získat další.
Myslím že bylo DSko a loni o Velikonocích což by dalo právě těch 5.
 

Ludi

Veterán
Dnes věž na betě - ještě mi chybí 4 střety a bude celá, to udělám později. A další 2 artefakty doma, Fénix na 8 lv., a to před změnu odměn z věže byl jen 1. lv. Jen upozorňuji, že v prvním patře to moc nepadá. Prostě to chce 2. patro i 3. patro. Ale kdo Fénixe nemá, bude možné díky věži, až to přijde sem, reálná šance ho postavit.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Ve hře již nejsem aktivní, a zatím ani neplánuji nějakou změnu, na druhou stranu jsem rád, že se hra nějakým směrem vyvíjí nejspíš dál, tímto chci pozdravit všechny své známé, známé tváře zde, popř. moderátory tady na diskusích, a chci jim popřát vše nej v novém roce ;).
 

Ludi

Veterán
Dnes jsem ve věži na betě získala poslední artefakt a mám Fénixe na 10 lv. Stavěla jsem ho úplně od začátku. Takže kdo ho budete chtít, až tato věc přijde sem, máte možnost, ale chce to hrát pokaždé 3 patra, výjimečně 2. Někdy mi z celé věže padl 1 artefakt, jindy 2.
 

BaluWizova

Pokročilý žák
ta vez je jak komu...nekteri clenove maji dziny, kouzelne budovy, portalove posilovace, a ja dostanu naradi, sem tam urychlovac, a hafo ulomku.....nespravedlive :D:D na Bete sem Fenixovo rozsireni este nedostala, asi me nemaj radi
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Na bete sa začína...
Karneval 2021

EL-akcia-karneval-2021-banner.png

Predpokladaný termín: čoskoro

Všetky detailné informácie o tejto udalosti nájdete v nasledujúcich témach:
Všimnite si, že v prehľade budov je po novom zadaný aj nový atribút, ktorý hovorí o type produkcie danej budovy (tento atribút je samozrejme uvedený iba v prípade, že sa jedná o produkčnú budovu).
 
Naposledy upraveno:

Trumpetka

Znalec fóra
Mno, šišky všude :) i nová budova Šiška. http://prntscr.com/xlp7wn
Ten časovač nad nečinnou MA a dílnama mi tam nesedí..
A jinak asi zajímavá akce pro milovníky dekorací na obměnu pár budov. Speciálka pro nižší levly o ničem (škoda místa), ale jsem zvědav na reakci manařů a semínkářů.
 

iDavis

Legenda
Za tými pomiešanými ikonkami nad budovami (chyba na bete) sa zrejme skrýva plánované pridanie nových ikoniek, ktoré budú napríklad odlišovať trénované jednotky nad vojenskými budovami alebo zobrazovať vyprodukované požehnání nad budovami s udalostí.

EL-beta-ikonky1.png

EL-beta-ikonky2.png


A zjavne je pripravené aj zobrazovanie viacerých ikoniek pod sebou na jednej budove, čo to odlišovanie trénovaných jednotiek len potvrdzuje..

EL-beta-ikonky3.png
 
Naposledy upraveno:

jirinas

Pokročilý žák
Tak to je dobrá zpráva Ludi ,už se pár spoluhráčů ptalo jaká je pravděpodobnost získat artefakty na max. vylepšení.
 

Trumpetka

Znalec fóra
Další event, kde na mne jak strašák vyskakuje opakovaně úkol bez alternativy - Nakup VB!
Hned první úkol řady - 4 VB, po chvilce 8 VB, ...
Tohoto "krtka" nemám rád :mad:
 
mi to nevadí. Sice VB kupuju aktuálně někde kolem 3,5 milionu mincí, nicméně za suroviny jsem nikdy VB prakticky nenakupoval a šetřím si nízké ceny právě na eventy :)
 

GorGlin

Veterán
Já už mám bod za víc než 4m a kupuji body ta mince
Stejně je musím utrácet aby mi nepretekli
Horší to je ke konci kdy přijdou s nákupem 16 bodu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru