• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
V tejto chvíli je prehľad udalosti Kouzlo zimy doplnený o všetky denné odmeny a úlohy.

Zároveň, vzhľadom k prípravám novej skupiny budov, ktoré budú zrejme dostupné v blízkej budúcnosti, som pridal drobnú inováciu do prehľadu speciálních budov - jednotlivé budovy budú mať vo svojej tabuľke nový parameter, zvaný Typ produkcie. Ten bude môcť nadobúdať jednu z nasledovných hodnôt:
  • automatická (pre budovy, ktoré svoju produkciu poskytujú automaticky bez nutnosti jej manuálneho štartu (väčšina budov z udalostí)),
  • manuálna (pre budovy, ktoré poskytujú svoju produkciu ako výber z viacerých možností; príkladom takejto budovy je Obří ruské kolo),
  • prepínateľná (pre budovy, ktorých produkcia funguje ako produkcia semienok / unuria na tržišti lvl 6).
Tieto údaje budú aktuálne až pre nové tabuľky v prehľade, teda zrejme počnúc novým rokom.
 

prchlik

Znalec fóra
@Lovec Krys díky za přehled. s mojí štěstěnou budu rád za jeden artefakt za rok. Příkladem budiž kouzelná obytka, která má mít 10% šanci na výhru. Ze všech letošních pokusů ve věži, 51x, jsem ji dostal jednou.
 
mě obytky docela padají. Řekl bych, že jsem tak někde na těch 10 %, možná i o něco výš. Zato dílna padla zatím jen jedna. Ale nestěžuju si, džinové padají poctivě
 

Showstall

Pokročilý žák
Kouzelky mi padají ve věži celkem pravidelně, nato že chodím pravidelně jedno patro. Mám jich 12, jednu jsem si z toho koupil i s dílnou jako set k Valentinu :) . Ale dílna mi nepadla zatím žádná. Obě jsem si musel koupit. Džin ani ťuk.
 

GorGlin

Veterán
Na betě jsem v remeslne výrobě měl májový strom.
Myslel jsem že tam nechali jen ptáky a medvědy, nevíte někdo něco?
 

GorGlin

Veterán
To ti nedokážu říct.
Město jsem založil v určitě driv. Ale jak rychle jsem postavil akademii a vyrobil všechny medvědy to netuším.
 

DeletedUser6138

Guest
Ahoj lidi.Jsou nějaký novinky ve světě Elvenar?Nějak utichla komunikačna infrastruktura:) Jinak vše nejlepší v novém roce přátelé ;)
 

iDavis

Legenda
U mňa zatiaľ kde nič tu nič (aj keď by sa mi tam zrovna jeden hodil). Na druhej strane, na fóre niekto písal, že sa mu z jednej mapy podarilo dostať až 2 artefakty, takže koniec koncov to neznamená zrejme nič iné než len "proste náhoda".
 

Ludi

Veterán
Já ve Věži na betě zatím dobrý. Ze začátku jsem jí tam nedělala celou, ale 1 artefakt padl. A teď 2x věž celou a v každé mi padly 2 artefakty, takže Fénix už je na 6 lv. Doufám, že to to tak půjde dál.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru