• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Na bete sa začalo celkom nové dobrodružstvo spoločenstiev..
Nové dobrodružstvo spoločenstiev

Súčasťou tohto dobrodružstva je nová mapa (konkrétne nazvaná verzia F), ktorá vyžaduje získavanie celkom nových odznakov. Tieto sú potrebné ako na prechod mapami, tak aj v záverečnej bezodnej jame.

EL-dobrodru-stv-spolo-enstiev-zmeny-2-11-2020.png

Prehľad nových odznakov:
  • Ghost in a bottle - Vyrieš 4 turnajové strety ALEBO vyrieš 4 strety vo veži
  • Druid Staff - Vyrob 1x spojovací činidlo
  • Arcane Residue - Získaj 15x opar vidění
  • Elemental Marbles - Získaj 10 relikvií
  • Enchanted Tiara - Použi 3x ľubovoľné kúzlo

Rovnako došlo aj k zmenám v odmenách:

1. mapa
2. mapa
  • 2x prastará vědomost (20)
  • 1x Artefakt Chatrč čarodejnice
  • 15x zesilovač (30 min)
3. mapa

Mierne navýšené boli aj niektoré odmeny za umiestnenia, konkrétne množstvá získaných zesilovačov.

Zároveň, požiadavky niektorých súčasných odznakov boli pozmenené, konkrétne napríklad požiadavky odznaku predtým vyžadujúceho výrobu vo všetkých troch manufaktúrach (aj tých, ktoré pre hráča nie sú bonusové) sú teraz disjunktívne, takže stačí buď vyrobiť v mramorovej manufakture, ocelovej alebo drevenej.

Náramok - Vyrob nejaké množstvo základného zboží
Náhrdelník - Vyrob 3x produkt základnej manufaktury (24-hodinový)
Socha - Vyrob 2x produkt základnej manufaktury (2-dňový)
Klobúk - Získaj 2x ľubovoľné kúzlo

Pekárske odznaky a odznaky duchov boli zrušené.

Za seba hovorím, že sa mi tieto zmeny veľmi páčia a to najmä kvôli tomu, že požiadavky, ktoré nové odznaky majú, viac testujú hráčske stratégie z toho "ozajstného" herného hľadiska, najmä dlhodobého, ako vie hráč preliezť vežou, prebojovať sa turnajom, ako efektívne mu funguje remeselná výroba atď., narozdiel od doterajšieho "ako veľmi si vie hráč zlikvidovať mesto". Takže za mňa palec hore.

Táto zmena je údajne jednou zo zmien z dlhodobejšieho plánu vývojárov "upratať hru" tak, aby jej funkcie buď to lepšie do hry zapadali, alebo viac odpovedali ostatným funkciám, ktoré sa za roky výrazne zmenili. To sme mohli už vidieť napríklad pri turnajoch, takže teraz prišli na rad dobrodružstvá spoločenstiev.
 
Naposledy upraveno:

prchlik

Znalec fóra
@iDavis díky za zprávu. Vypadá to pěkně, jen jsem zvědav na čísla do mapy. Předmět s 15x oparem vidění bude pravděpodobně pro malá společenství nepřekonatelný problém.
Škoda, že nebyla vyslyšena myšlenka, aby artefakt na třetí mapě byl libovolný dle vlastního výběru hráče. Nějak mi uniká důvod tam dát měsíčního medvěda. Ještě, že ten sklad je nekonečný.
 

prchlik

Znalec fóra
@Lovec Krys vidím v tom konspirační teorii, jak nás zbavit vojenských jednotek ve velkém. hrajte turnaj, budete mít relikvie, ale zaplatíte vysokou cenu.. ;)
 

Deleted User - 513035

Guest
...neviem cim som si to zasluzil, ale v poslednej dobe INNO prisposobuje hru mojmu stylu hrania, resp. zlozeniu mesta a pod. Osobne mam ale rozpoltene pocity, kedze dane zmeny prinesu inym hracom tazkosti a pre mna vzdy bolo DS na vedlajsej kolaji...

...len k tej pare, tak osobne otvaram 2 truhlice za tri dni (200 pary), niekedy aj jednu denne...
 

iDavis

Legenda
Malá aktualizácia môjho príspevku vyššie: Moderátor na bete potvrdil, že artefakt na mesačného medveďa, ktorý je v tejto chvíli v DS na bete je chybou a že čoskoro dôjde k náprave na správny artefakt - Chatrč čarodejnice. Teda bude možné získať 2 artefakty na chatrč čarodejnice.
 

Deleted User - 513035

Guest
@iDavis tak to vela hracov potesi, dnes som ziskal svoj 8 artefakt a tak osobne som bol v klude :), je velka sanca, ze ich len z eventu nakoniec budem mat 9 a tak, tie co sa ziskaju z DS ostanu v sklade...
 

prchlik

Znalec fóra
nevím, jak to děláte, ale udělat truhlici za den bez urychlovačů prostě nejde. Zrovna nyní mám v akademii výroby, za které dostanu 2 nebo 3 opary, každá ta výroba je na 3-3,5hodiny. takže 15 oparů za cca. 15hodin, což je prakticky celý den. a dělat jeden předmět celý den, je dost odrazující.
 

prchlik

Znalec fóra
Tak zase dojedu na spojovací činidlo. Jinak z té věže toho zase moc nepadá.
 
Naposledy upraveno:
po skončení věže (pokud máte zlato) dostaneš 22 5h. Za týden jich tolik nespotřebuješ, takže ti zásoba narůstá. A to nepočítám truhly, které posbíráš při postupu věží... perpetum mobile :)
 

GorGlin

Veterán
Já z toho cítím snížení váhy jedince a větší důraz na kolektiv.
Víc cetek bude potřeba aby vyráběli a přizpívali všichni.
Náramky, klobouk, kuličky, duch v lahvi...
Lidi se asi budou víc zamýšlet jak moc můžou klikat za druhé.
 

Danber7777

Pokročilý žák
no nevím já jich spotřebuji na W ted podstatně víc než jen 22 musím si je přidělávat ještě v akademce abych jich měl dostatek:)
 

prchlik

Znalec fóra
@Emhyr var Emreis II naše společenstvo dělá stříbro, ale to je jedno. Když si to tak propočítávám, tak ani 22kusů 5h nestačí, abych denně dělal bednu. Spotřeba urychlovačů na bednu denně by byla mezi 15-20kusy, záleží , jaké předměty chytneš z hlediska OV (opar vidění). Můžeš klidně dostat v jednom kole předměty, které v součtu dají 7 OV. A s takovou budeš mít problém udělat i těch 15 OV do DS.
 

jana.souck

Pokročilý žák
Já spotřebuju spoustu urychlovačů na armádu. Doufám, že se tomu půjde nějak vyhnout, to samé ty relikvie. U velkých měst je to dost masakr, protože průzkum trvá tři dny, po tomhle eventu mi došla zásoba provincií.
 

Lovec Krys

Legenda
Kdyby jenom 3 dny. S tím, jak jsou v posledních kapitolách průzkumníci každou druhou až třetí kapitolu, spousta hráčů má průzkum ku nebo i přes 100 hodin.
 

jana.souck

Pokročilý žák
Přitom z toho vlastně nic není, že? Když už se nedá z průzkumu získat rozšíření.

// Odstraněn nevhodný výraz. Jumala
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru