• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
@Emhyr var Emreis II naše společenstvo dělá stříbro, ale to je jedno. Když si to tak propočítávám, tak ani 22kusů 5h nestačí, abych denně dělal bednu. Spotřeba urychlovačů na bednu denně by byla mezi 15-20kusy, záleží , jaké předměty chytneš z hlediska OV (opar vidění). Můžeš klidně dostat v jednom kole předměty, které v součtu dají 7 OV. A s takovou budeš mít problém udělat i těch 15 OV do DS.
jo pardon, nějak špatně jsem to přehlídl. Truhlu dnně nedělám. Na to ani nejsou dobré recepty... ale tak 5 za dva týdny jo
 

voyager-1

Velmistr písma
ahoj, nemáte někdo screen obrazovky na PC když je nabídka akce na diamanty za 100% ? Měli jsme malou rozepři.
 

voyager-1

Velmistr písma
nene, myslím ty sloupce na nákup diamantů, když příjde nabídka 100% navíc.
když nahoře kliknu na plus
 

Vicky1177

Mistr slova
Myslím, že mám. Ale musím projít archívní složku.

02.jpg


@voyager-1: Tuhle jsi myslel?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4169

Guest
Zkrouhli to, pořád nabízejí 100%, ale faktická částka diamantů se snížila.. ale to už je delší dobu, možná rok, jestli ti jde o tohle.
 

voyager-1

Velmistr písma
nevím jestli jsi četl u nás chat ale podle mě za 249 peněz stále dostanu 2800 dia, takže to 100% je. Jedině že bych něco minule přehlíd.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Takhle to podle mě nefunguje.
Těch 1400 dia za 249Kč je už se zvýhodněním 12% (1.249 + 12%) Pokud bude bonus +100%, tak by to mělo být 1.249 + 100%.
Ale možná se pletu, moc to nesleduji
 

Anthalas

Znalec fóra
ale pozor na mobilu a prohlizeci je to jinak . na mobilu jsou drazsi a nebo mene dia uz si nepamatuju

Edit :Na mobilu dostanes mene diamantu za stejny penize
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
na apce máš nákup dia stejný jako na pc, pouze se ti nazobrazují ty nejvyšší nabídky...nej základní bonus 49% a nákup pak je 38k dia, kdy při 100% bonusu získáš 76k dia, to je max... cena 5049 Kč
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru