• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

flego

Mistr slova
Přečti si diskusi k eventu..


Dnes mám dvoudenní úkol.Nėjak mi to nesedí s denními odměnami.Bez diamantů nebo zesilovačů nemám šanci na dvě.Tohle je v pořádku v dobrodružství,kde se jede týden na odměnu,ale v eventu?.

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 

DeletedUser5300

Guest
flego četl jsem, ale o kouzelnách dílnách tam není ani slovo. Proto se ptám zde. Nachápu, pokud to víš, prostě jednoduše neodpovíš

// Odstraněna citace. Jumala
 

Lovec Krys

Legenda
To máte jasné. Současné úkoly jsou narychlo udělanou kopií zhruba rok starých úkolů.
Magické dílny se začaly započítávat až jako jedna z úprav na hráčské ohlasy úkolů vyžadující vysoký level dílen.
Takže je logické, že úkoly, jenž jsou kopií starších úkolů, než ve kterých toto bylo implementováno je 2x započítávat nebudou.
 

luterina

Veterán
Logické to je, ale tady nikdy nevíš čeho se ve hře dočkáš, pořád se tu něco přizpůsobuje hráčům a inovuje.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Tak na beta serverech začalo další DS a je to schéma E (stejné jako bylo minule na beta, od schématu D se liší jen cca o 50 % vyššími požadavky ) a odměny mizerné, artefakty jen pro Valentýnský vůz. Vše dle očekávání, bohužel.
 

iDavis

Legenda
Malá novinka v prispievaní VB do prastarých divov bola zavedená na bete..

Bude možné vidieť, koľko zostáva možných truhlí na odomknutie, pre jednotlivých hráčov (prispievateľov). Nebude tak viac nutné dohľadávať si túto informáciu na fan stránkach.

index.php
 

DeletedUser5729

Guest
Tak na beta serverech začalo další DS a je to schéma E (stejné jako bylo minule na beta, od schématu D se liší jen cca o 50 % vyššími požadavky ) a odměny mizerné, artefakty jen pro Valentýnský vůz. Vše dle očekávání, bohužel.
Ahoj,lze nekde dane schema dohledat?Predem DIKY
 

iDavis

Legenda
Na bete sa začína pokračovanie éry fénixov.. :)
Shromáždění kultu fénixe

BannerForum.png

Predpokladaný termín: čoskoro

Mechanika tejto udalosti je založená na rotujúcich truhliach, so zmenenými cenami a odmenami (tabuľku zverejním čoskoro v prehľade udalosti). Medzi odmenami budeme môcť nájsť nové požehnání na jednotky.

lightmeleeelves.png
lightmeleehuman.png

Novou rozvinuteľnou budovou bude Coldfire fénix (detaily budú nahodené čoskoro).

A_Evt_Evo_Easter_XX_Phoenix_Coldfire10_1_0000.png

Na rozvinutie nového fénixa budú potrebné nové artefakty, ktoré sa budú objavovať v hlavných cenách. Avšak, v úkolovej rade sa budú dať získať 3 artefakty na fénixov z minulého roka.

Všetky detailné informácie nájdete v nasledujúcich témach:
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Máš vyzobané info z game files? Budou studny? První den nejsou - to může být +, jestliže budou alespoň v půlce anebo velké -, jestliže je nedají vůbec.

Ten fénix je, jak to říci slušně, velmi slabý.
Zatím nevím, zda je produkce 24h nebo 48h, pro 24h je to slabé, pro 48h je to tragédie. Pro 24h by to měli alespoň zdvojnásobit.
A ten krmný efekt je špatný vtip.
14VB (pro moje město na betě v kap. 15) za nakrmení je špatný vtip. Průzkum na betě mi trvá přes 40h, tady kolem 75h. A když nakrmím něco jiného, dokážu proměnit 1 jídlo na stovky VB.

Doufám, že když nám zase dali konečnou řadu úkolů, že nám nadělili více měny než minule, nebo už s tím nemáme počítat, že bez stále těžšího DS můžeme na lv10 zapomenout? A půlka z nás bude mít smůlu a nedá ho na 10 ani s DS? (teda pokud by stál vůbec za to).
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys vyzobané mám, ale či budú studne neviem (toto minimálne v klientských súboroch nie je). Každopádne už nebudú ani v hlavných cenách (namiesto všetkých budov budú rôzne požehnání (viď. prehľad)), tak hádam to pre denné odmeny znamená vyššiu šancu.
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak začal nový event a první dojmy z toho jsou opet sklamání.. Teda snad to na naše live servy prijde v trocha lepším stavu, ale nejak nevidím smysl tyhle budovy.. Jediné plus vidím v tom, že má být možnost získat ješte 3 artefakty pro fénixe z loňského roku, ale jinak nevím, nevím teda a plne souhlasím s @Lovec Krys
Tak teda uvidíme jak to dopadne tentokrát..
 

DeletedUser1977

Guest
koukam, že je to pořád dokola slabota a nedokáží vymyslet neco WAU .. jsem zvědavej co dají do upgradu č 2.0 ..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru