• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

flego

Mistr slova
@luterina: Jsem v kapitole víl, pařez mám na 5,a představte si,že mi v něm bydlí celých 200 lidiček:) Proto mám nějaké cukrátka našetřené,a čekám jen na slušnou denní odměnu, ať to můžu roztočit.Úkoly za 20 dělám opět převážně v T1, přijde mi to ale hodně ujeté...v osmi manufakturách( půl dne byly okouzlené) jsem nezvládl úkol za den... :)
 

Lovec Krys

Legenda
A když si postavíš 1 vílí obytku (obyčejnou), tak ti na poloviční ploše bude bydlet dokonce celých 510 obyvatel. Nebo jednoho dráčka z eventu, ten dává ještě asi o něco více, pokud má pro tebe kultura význam.
 

flego

Mistr slova
:) Já jsem ze začátkem eventu vstupoval do víl,tak si ještě musím chvíli počkat na vyzkum,ale k čemu by eventy byly,kdyby se nedalo sehnat něco zajímavějšího, než v základní hře? :)

Pařez jsem dostal na konci trpaslíků, nečekal jsem, až se přehoupnu do víl, kvůli studnám (4),level 5 -200 lidí,400 kultura, mince, drahokamy...level 10-340 lidí,680 kultura,mince,drahokamy,3 VB do divů/den...
Nevím,co by mě mělo nutit mít pařez na 10, asi jenom,abych ho měl,a odůvodňovat 20 cukrovinek jako vyrovnání mezi silnými a slabšími mi tu nějak nesedí :) poškozuje to všechny,a chci vidět hráče,co si koupí balíčky,aby se dotáhli na desítku :) ,jinak na krácení dlouhých chvil je to o.k.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@flego To je právě ono. Typická evoluční "hlavní" odměna poskytuje tolik bonusů a všechny tak slabé, že se pro jednotlivé bonusy vyplatí si postavit dokonce i standardní budovy, proto je taky nazývám odpadem. Kdyby těch bonusů bylo méně a byly lepší, nebo kdyby z nich alespoň udělali slušné pop/kult. budovy, tak by to hned bylo o něčem jiném.
Takhle je spousta hráčů, kteří mají minimum evolučních budov (typicky ohnivák + medvěd(i)) a zbytek považuje jako já za odpad.
 

flego

Mistr slova
Je to jak říkáš, už se těším, až budu v dobrodružství bojovat o artefakt pařezu :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

redking123

Pokročilý žák
Rozumim tomu dobre tak, ze se prechazi na bete na pevne stanovene ukoly a ze za to co mam rozdelane nic nedostanu ?
Takze se budu dělat do zitra s mramorem a nic za to nedostanu :mad:.

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
@redking123 nuž, zjavne to tak naozaj vypadá. Už sa vypúšťajú oficiálne oznámenia pre live servery a v nich naozaj stojí "akonáhle dokončíte úkolovú radu pre túto udalosť, môžete získavať ďalšie sladkosti otváraním tajomných objektov v craftingu". Takže viac žiadne nekonečné úlohy.
 

redking123

Pokročilý žák
No jo zacina se od 1. ukolu (1 pivo) a odmena je ten parez. Proste, kdyz od zacatku, tak od zacatku, :D :D :D :D :D
Takze i kdyz ne uplne chci, tak dostanu druhy.
(skoda, ze taky nezacali 1. denni odmenou - studankou :) )
 

redking123

Pokročilý žák
Ne. vypada to jako by tam hodili nejakou starou ukolovou sadu, ktera dava odmeny i mimo tech cukratek. (surky, zlatky a tak). iDavis to bude muset cele predelavat. ;-) 1 pivo, 2x 15min dilny, 1 relikvie, 2 strety, 200 ulomku, 10VB, surky, kladiva, 5 chlebu - zhruba takhle. Zacina se na 21 cukratkach, ted jsem na 29. Zatim to vypada docela hratelne.
A dela to na me dojem, ze to bude chtit neco prostoru na triplety manufaktur a dilny, ale to uz predbiham...
Zrejme navrat ke klasice, asi hraci fakt hodne rvali (problem s otravnymi opakujicimi se ukoly) a oni rezignovali na ten random generator. Takze tam vratili puvodni styl uloh v eventu. Podle me je to tak dobre, protoze ty 2 predchozi eventy mi prisli likvidacni (demotivacni) pro hrace v nizsich kapitolach.
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
jsem z toho nějak mimo, to jako na betě event zrušili a začíná se od začátku? A co ty odměny co jste dosud vyhráli ?
 

redking123

Pokročilý žák
NE
Jenom uprostred eventu zmenili ukolovou radu a odmeny za ty ukoly.
Puvodne byly ukoly stejne jako v posledni eventech. Tzn nahodne ukoly, nepovedene nahodne... No proste tak jako minule 2 eventy.
Ted to zmenili uprostred eventu a dali pevne dany seznam ukolu jako byl treba v Karnevalu 2019 nebo Valentynu 2019. (ty ukoly se hodne podobaji tomu seznamu, co tam je) - viz tady na foru.
Takze jsi dodelal ten puvodni ukol (v mem pripade 4500 mramoru, nic za to nedostal - bylo tam tusim 28 cukratek) a jako dalsi naskocil 1. ukol z te nove pevne dane rady. A vzhledem k tomu ze 1. odmena byl ten parez, tak jsem ho dostal podruhe. Denni odmeny se nemeni a pokracuje se dal v puvodni rade (asi teda) .

Tohle je na iDavise, jak ziska info o ukolove rade. Drzim palce.
Takze ted by to melo byt postaru, s pripravou na jednotlive ukoly dopredu. Uvidime, jestli nebude nejake prekvapeni...
 

luterina

Veterán
výborně, zrovna když jsem si ubrala místo a nahodila do města velké dílny a mnf, tak se pojede (i) na ty jedničkové, je to tak?

(edit) tak pokud budou ty úkoly vyrob základní vzácné magické zboží, tak se budou hodit i ty velké :) a s omezeným počtem úkolů nikam spěchat nebude třeba, tedy ani sázet lány těch jedničkových...

jinak na betě po obnově úkolů z nich odměny včetně bonbónů dostávám...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5300

Guest
ahoj, nevíte jestli v tomhle nadcházejícím eventu vyrábějí kouzelné dílny 2x ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru