• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ludi

Veterán
@Fjorgyn - Ano, počítala jsem to tak. Srovnání obojího na úrovni XV. kapitoly.
Stonehenge: lidi 3570, kultura 7140, kladiva 84600 + kulturní bonus, mana 35020, semínka 3876, 4 VB/ 48 h.
Valentinský vůz.: lidi 3230, kultura 6460, zlato 240 000, mana (zde x 1,8) 16020, semínka 1802, 3 VB/ 24 h.
Valentinský vůz dává denně víc jen o 1 VB, ale je to ve formě placky do divů. STH má normální VB, takže je člověk může případně použít i do výzkumu.

@Prealiena mě z Věže zatím padla jedna obytka a jedna dílna na CZ2, na CZ1 dvě obytky a jedna dílna. Jsem s tím spokojená.
Elvenary už mám na CZ2 dost dlouho hotové, kulturu téměř všechnu vylepšenou, něco jsem vyměnila v zimním eventu, takže dobrý. Zbývají mi vylepšit asi jen 3 budovy z Karnevalového setu a na to mi stačí KR z turnaje. A pak už jen spořím plánky i KR, abych měla na další kapitolu.
V konstruktech bylo vylepšování horší, protože když přišla Královská rekonstrukce, musela jsem některé věci vylepšovat o několik kapitol. Ale vyplatilo se. Tak dobré věci, jako se daly získat dřív, už asi nikdy nepřijdou. Nové rozvinutelné budovy mají stále slabší parametry.
Městečko na CZ1 je jiná věc, tam jedu teď Orky, začala jsem tam hrát poměrně nedávno. Přesněji jsem tam začala hrát v pauze mezi konstrukty a začátkem Elvenarů na CZ2.
 
Naposledy upraveno:

karhol

Znalec fóra
Tak vzhledem k tomu, že mám dokončený výzkum elvenarů a téměř všechny budovy vylepšené, tak už mám vytipovaný úkol, který se mi bude neustále opakovat - proveď výzkum technologie, nebo vylepši budovu na úroveň 16 a výš - to se v eventu daleko nedostanu...
 

Lovec Krys

Legenda
@karhol Není nic jednoduššího než si postavit pár lv15 budov, nejlépe obytek, na těch úrovních se nestaví o moc pomaleji než zbrojnice a na rozdíl od nich nežerou populaci (zbrojnice se staví rychleji, ale zase žerou populaci). (samozřejmě ten úkol nesmíš dostávat jako každý druhý).
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Podle mě je lepší stavět manufaktury T1, sice žerou trošku populace, ale jsou postaveny rychle. Já jsem takto točil manufaktury na prkna
 

karhol

Znalec fóra
Tak jasný, nějaké budovy ještě mohu vylepšit a mám pár obytek teleportovaných do inventáře od poslední přestavby města, ale pamatuju jak se mi úkoly opakovaly minule.Ty nejhorší úkoly se opakovaly s železnou pravidelností max. ob dva úkoly..
 

flego

Mistr slova
Karneval 2020..., tak se mi na betě opět zredukoval počet sladkostí za úkol z nějakých 48 na 20, takže to si z minula kluci neodpustili :(
 

DeletedUser6138

Guest
:/ dělají to tvůrci eventu ze dělají se hry pomalu se rozkládající zhovadilost??????Vynaložit čas,prostředky kvůli něčemu za co dostaneme 20ks odměny????Šílený.Už to není jak kdysi.Hra nabrala směr kolapsu podle mého (งᵒ̌皿ᵒ̌)ง⁼³₌₃ Když se zavedla akademie kouzel na crafting byl to významný posun ve hře,pak dlooooouho dlouho nic pak spustili věž no a nejlepší novinka kterou vydali je věž společenství.Nic lepšího nevymysli proto i Eventy jdou s kopce,kromě FENIXE,jsou rozvinutkyy :D jenom náplasti,která zabírá zbytečně místo a i odměny v eventech jsou chudší.Nemá to za následek brexit? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Odmena za jednotlivé úlohy sa na 20 zníži až potom, čo splníte základný počet 131 úloh. Dovtedy odmena priebežne narastá z 13 na cca 50 za úlohu. Tým sa základná časť úloh skončí a tak nasledujúce možno považovať za bonusové.
 

DeletedUser6138

Guest
iDavis Bonusové by tedy neměli byt i rotace a získat cennější odměny?

Když budou nadále dávat tyhle poněkud ne příliš povedené eventy tj.budovy,odměny a získávání matrose na točení truhel,nezacnout lidi brát lidi samotný eventy jako rušivý element a budou radsi věnovat čas a úsilí svému městečku než samotný akci?

// Odstraněna citace. Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6138

Guest
Lovec Krys VB,urychlovače se hodí všem ale já to myslel globálně.Aby se event nestal rušivým elementem

// Odstraněna citace. Jumala
 

luterina

Veterán
Karneval 2020..., tak se mi na betě opět zredukoval počet sladkostí za úkol z nějakých 48 na 20, takže to si z minula kluci neodpustili :(

že vy to tam na tý betě zase honíte :D:p pořád vám říkám hezky pomalu......alevy nééé..., a potom to vypadá jak to vypadá, tak pěkně děkuji, teď abych se až to přijde sem taky jenom honila a honila :mad: ..kolik na betě zbývá do konce dní? na kolik už jste (v průměru) rozvinuli? :):):):):)
 
Naposledy upraveno:

redking123

Pokročilý žák
@luterina: V kapitole 4 delam neustale T1. A 4500 T1 pri 100/3h/manuf je docela vopruz. Budova na 16 je neresitelna, z vyzkumu se muze stat take nocni mura, protoze na bete docela vazne obchod.
Prvni den jsem utratil, co jsem ziskal, studanku jsem nedostal, od te doby obcas neco utratim a denni odmenu nemam zadnou. Ono v te kapitole 4 stejne snad ani nic nechces.
Byt beta muj jediny ucet, tak uz tu nejsem...
Zboural jsem nerozvinutou pernikovku a postavil tenhle parez. Necekam, ze ho dostanu na 10.
Proste z meho pohledu je to stejna bida jako predchozi 2 eventy.
Mame sice zpatky truhly, ale jsou prazdne.
Do konce zbyva 13 dni.
(ta beta je specificka, stejny ucet na cz1/cz2 by asi fungoval lepe)
Jo a skoro v kazdy truhle jsou sladkosti a jeste se mi nestalo, ze by odtamtud nejaky vypadly. Dale mi prijde, ze po plose se jich generuje nejak malo.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru