• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

krix

Znalec fóra
mam dotaz na provazane budovy jedna je v hlavni odměně za 400 kliču druha byla v denni odměně ale kdy bude třetí a čtvrta? Bliží se svatky nebude možnost byt na počítači jede se na hory a podobně tak bych chtěl vědět ktery den budou abych byl přítomen nechtěl bych je propasnout
 

krix

Znalec fóra
mam dotaz na provazane budovy jedna je v hlavni odměně za 400 kliču druha byla v denni odměně ale kdy bude třetí a čtvrta? Bliží se svatky nebude možnost byt na počítači jede se na hory a podobně tak bych chtěl vědět ktery den budou abych byl přítomen nechtěl bych je propasnout
Děkuji.
 

DeletedUser2333

Guest
Opravdu by mě zajímalo, jak v téhle hře funguje procentuální šance.. jako aby mi z 12 pokusů nepadla ani jedna denní odměna, s tím se jděte bodnout :) ;)
 

Saux

Znalec fóra
Kup si za pár stovek bednu diamantů, a to by v tom byl čert, aby ti tam aspoň jedna nepadla :) :) :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2333

Guest
jj to dává smysl riskovat diamanty, když to nijak nepadlo, to si raději rozšířím město než to rvát do klíčů. Jen mě dosti naštvalo, že z 25% šance to nepadne ani kdybych se na hlavu postavil.:mad::mad:
 

papap

Mistr slova
Taky se mi zdá,že to v tomto eventu mnohem horší než v předchozích.Asi to chlapci nějak poladili... :D:D
 

Saux

Znalec fóra
@Safa Je to nějaký divný. Já jsem si za dia rozšířil město (jinak to nešlo) a bez dia mi spadly do kapsy už 3 zmrzlý budovy - nevím, jak to tam mají nastavený :) ...no, a teď mi tam zas padnul nějakej zmrzlej nosorožec, nebo jak se to jmenuje...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4720

Guest
Dobré odpoledne,
jen bych se rád ujistil, dabl ledových korunek je s bonusovou budouvou proti jednotkám - tzn bude to dohornady 3x?
 

DeletedUser3409

Guest
Teoreticky: když získám všechny tři hlavní ceny a budu mít ještě klíče, bude možné ty bedny otvírat pro vybírání denních odměn? :rolleyes:
 

Prealiena

Velmistr písma
@domena Bedny můžeš otvírat dokud na to máš klíče.

@Sedivka V den dvojnásobné odměny získáš dvojnásobek ledových korun při kliknutí na bednu. Aktuální denní odměnu to nijak neovlivňuje. Nejsem si jistá, na co se ptáš.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4720

Guest
To chápu: je tam dabl na osvícená střelnice, velký magický násobitel, tzn. měl by tam být ještě třetí proti pěchotě - a pokud to tak bude, mohu počítat s tím, že bude opět dabl korunek?

Jde mi o to: chci se pokusit získat set: na to potřebuju jak klíče tak korunky - tzn. musím si spočítat a hlídat dopředu, kdy bude jaká budova a nemá cenu se odklíčovat před setovou budovou, když pak bude dabl korunek potřetí, tedy pokud bude.
 

Prealiena

Velmistr písma
V podzimním eventu byl dabl ještě týden před koncem s Jedinečným vylepšením jednotek (přidává životy všem jednotkám).
Nevím přesně kdy, ale mám pozitivní přístup, že určitě bude ještě minimálně jeden dabl. :)
 

Magni

Guest
Protože úkoly jsou nějakým způsobem za sebou a dějově navazují. Je to posloupnost úkolů se stupňující se obtížností. Je to prostě a jednoduše tak :) Bylo by velmi snadné odmítat nehodící se úkoly a zároveň by tím hráč přišel o spoustu klíčů do eventu :)
 

DeletedUser3409

Guest
@domena Bedny můžeš otvírat dokud na to máš klíče.

@Sedivka V den dvojnásobné odměny získáš dvojnásobek ledových korun při kliknutí na bednu. Aktuální denní odměnu to nijak neovlivňuje. Nejsem si jistá, na co se ptáš.

Když odemknu poslední hlavní cenu ledovou obryni, a budu chtít odemknout kteroukoliv bednu, tak ty vločky (+5, +10 nebo +20) už se nemají kam ukládat, nemají co odemknout. Jestli mě pustí k možnosti sbírat denní ceny.
 

standa28

Znalec fóra
Proč zase ,když člověk se posune v eventu někam dopředu tak pořádně nefunguje.Nejdou vybírat odměny a když tak se to stále seká.Je to schválně a nebo???????????

Další věc k eventu je že získat denní odměnu přejetím kurzoru po truhlicích že špatný vtip.Loni se mi to podařilo dvakrát!

//sloučen double post + odstraněno nevhodné výrazivo - Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4785

Guest
Mohl by mi někdo poradit jak získat těch 25 krystalú ? Je to jeden z úkolú ...
Děkuji předem
 
Nahoru