• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

iDavis

Legenda
Pôvodne som chcel zvyšných 2500 kľúčov taktiež využiť na dnešný dvojnásobok, ale nebojujem, takže zesilovače sa budú hodiť určite viac. Teda čakám ďalší týždeň. :rolleyes:
 

DeletedUser4435

Guest
Ja jsem docela spokojeny..event jsem dojel po 20 dnech lazo plazo. Z eventu mam 3hlavni odmeny, 2x vrak lodi,1x zamrzly otec,1xtrpytivy otec,1x koulovačka + 6xdnesni denni odmena a hodne vseho od urychlovacu po nastroje atd...taky padlo docela dost run a knizek..a zustatek porad 880 klicu+ nejake jeste padnou na mapu a za denni ukoly taky jeste neco bude...myslim ze 9-10 truhel za 140 jeste bude(coz by mohly byt i 2 budovy jeste, ale mozna taky zadna ).Tu budovu co byla na stedry den jsem nedal na 10 pokusu za 140klicu, pak jsem se na to vybodl pac jsem setril na 2x. Penize jsem do hry jeste nedal..Stacilo si delat ukoly napred ...hlavne ty delsi a nemel jsem problem..dopredu jsem si to naplanoval-sice to zabralo trochu casu ale uspech zarucen :) tak nechapu jak nekdo muze napsat ze to nejde dat..zena to hraje jen tak z lehka a budov ma 5 + 2hl.odmeny a jeste ma taky pres 500 klicu a je na 60 ukolu..
 

Moni Arda

Znalec fóra
@CorwinOfAmber tak to máš určitě pravdu. Přijít o připravenou dvoudenní produkci díky nešťastnému kliknutí je na skok do zdi :D V každém případě díky konverzaci v tomto tématu jsem si rozšířila obzory a hned se bude lépe pracovat při dalších událostech či dobrodružstvích.
Takže všem za sdílení chytrých vychytávek děkuji :):)
 

DeletedUser494

Guest
Koukám na tu poslední odměnu a nejsem si teda jistý... Původně jhsem to chtěl nacpat do Zkracovačů, ale ten stromeček vypadá docela dobře :)
 

DeletedUser2739

Guest
taky jsem si říkal, že mít dva tři tyhle stromy je lepší než hlavní cena, ale váhám...
 

DeletedUser4435

Guest
Jenom hl.budovu budes mit jistou a stromy ne..navic ti urcite nejake klice jeste zustanou, ale jinak se mi ten strom zamlouva a i ten charming tree nebo jak to je ;-) vypada zajimave..no zatim mam 1050 klicu tak uvidime jestli z toho neco padne..

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4086

Guest
Jinak k té pravděpodobnosti. Zatím všechny budovy co jsem chtěl mi padly na max třetí pokus na obou světech. Hrál jsem ruletu o peníze a na vlastní oči jsem viděl jak padla červená 32x za sebou. Fyzická ruleta, ne virtuální. Kecy o tom jak je pravděpodobnost v této hře zmanipulovaná jsou docela mimo mísu. Proč by to dělali ? aby nasrali zákazníky ? Z dvaceti pokusů vůbec nemusí padnout budova která má jen 25% šanci.
 

DeletedUser1210

Guest
už mi to stojí na ploše komplet a není mi jasný proč u těch dvou menších budov mi to neukazuje že mám nárok na větší odměnu, když ty 2 větší mi to ukazujou
 

DeletedUser341

Guest
Já to mám poskládané ze 4 fontán, a 1x od každé z ostatních budov - už se 2 fontánami je vše krom fontán na max (ty mají každá jen 2 ze 3 připojených) a zbylé 2 fontány mám pro vyšší zisk many :)
V téhle kombinaci mi to kulturou i manou předčí nejlepší "neplacenou" budovu z hobitů (vinnou révu), a ještě k tomu to má to ostatní, takže spokojenost :)
Jen kdyby ještě šlo "zakázat" packovat ty fontány :D
 

DeletedUser273

Guest
Dalo mi práci,než jsem poskládala k sobě spojovací budovy,aby dávaly max. bonusů.

BUDOVY :
Ledový horský troll - 1 x
Obrova ruka - 2x
Zamrzlá fontána- 2x
Zamrzlý orčí vír - 3x

Ze všech budov mám 3 bonusy,krom Zamrzlý orčí vír 2 bonusy.Měla jsem štěstí,že jsem si vytáhla z denní odměny dnes i tu třetí,aby se mě dotýkaly všechny ostatní budovy.Zbylo mi 1 715 klíčů,který si nechávám na: Ice Temple ,bude 5.1. :) Budovy jsou krásný,bonusy mě přijdou sice poněkud nižší,ale i tak jsem spokojená.Mám vše,co jsem chtěla.Pokud bude bonus na korunky,pokusím se získat poslední budovu Eventu III : Ledová obryně místo Ice Temple,ale to jedině při troše štěstí,kdy by padly občas nějaké klíče...

f8rBxQN.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4828

Guest
Jasně, a kdybys přehodil ruku a trolla tak zas budeš mít max z trolla a víru a dva bonusy z ruky a fontány
 

Fionella

Znalec fóra
K získání hlavní 3. odměny mi zbývá už jen pár klíčů, splním jedním kliknutím, ale zůstanou mi ještě nevyužité klíče (cca 700). Půjde tyto zbylé klíče využít i pak pro klikání denních odměn, nebo získáním 3. odměny plnění Zimní události končí a možnost uplatnit zbylé klíče se uzavře? Já jen jestli má smysl čekat až na poslední den s dokončením úkolu, abych dokončením úkolu ještě současně zkusila získat poslední denní odměnu z 8. 1.
 

iDavis

Legenda
@Fionella debny môžeš klikať aj po získaní 3. hlavnej ceny.

Pootváral som práve 3000 kľúčov, 3. hlavná cena je doma (zatiaľ v inventári, musím nájsť pre ňu miesto :rolleyes:) a dokopy 50 zesilovačov (14-hodinových), takže opäť jeden podarený event. :)
 

Saux

Znalec fóra
@iDavis Můžeš mi prosím Tě jako nováčkovi poradit, jak se dá shromáždit "3000 kľúčov"? Já jich dám za 1 den do kopy s bídou 50, takže asi dělám něco špatně...
...a pak se nemůžu samozřejmě divit, že nic pořádného nezískám...
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
@Saux kľúče sa získavajú plnením zimných úloh
EL_-_akcia_-_zima_2017_-_sada_loh.png
v rozhraní vľavo a zbieraním kľúčov okolo mesta. Sú celkom 2 sady úloh, pokiaľ si jednu už dokončil, zostávajú ti iba denné, z ktorých dáva každá 35 kľúčov.
 

Saux

Znalec fóra
@iDavis Děkuji, nejsem chovancem ústavu pro mentálně postižené :) Jen nechápu, jak těch klíčů může mít někdo tolik, když je tam třeba úkol na 1 den ("vyrob produkt 24-hodinový") a já musím 24 hodin čekat, než mi ten úkol dojede, a teprve pak mohu plnit další...

Já už nevím, jak se jinak zeptat... ale jak může někdo splnit úkoly, časově plánované na měsíc, za poloviční dobu?
Konkrétně - já teď plním "8x sada nástrojů" a "výcvik 160 jednotek", což mě definitivně přesvědčilo o tom, že na tento event rezignuji. Dost zajímavého jsem z něj ale získal, za což děkuji :)
Jen nechápu, jak to někdo mohl stihnout za 3 týdny...
Jasně, mohu použít urychlovače, ale ty si radši šetřím na horší časy, které ve hře určitě přijdou... doufám jen, že mi s datem ukončení eventu z inventáře nezmizí (?)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru