• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

Silversnake

Mistr slova
Já to již více nekomentuji...jistě to bylo zmiňováno i jinde, ale novinky typu urychlovače, děště mincí atd. jsou psychologicky pro hráče od jistých high levelů frustrující. My co jsme začínali bez nich jsme museli dřít a dřít abychom se dostali tam kde jsme...dnešní nováčci to mají díky těmto "supportům" mnohem jednodušší, to je sice mimo téma této větve fóra, ale vedlo mne to k tomu, že pokud si vzpomínám, tak v nabídce byly loni třebas jen 4 "kusy" denní odměny, je tedy jasné, že čím více "proněkohohloupostí" bude k losování, tím hůře budou padat "první ceny"...
 

DeletedUser3459

Guest
@KakaneCZ @CorwinOfAmber od začátku je přece dané, že máš určitou šanci získat denní odměnu, nikdo jí nikde negarantoval. A znovu říkám, chápu naštvanost, když to nepadá, sám to znám, ale používat (byť často skrytě, implicitně, v náznacích) pojmy typu nespravedlnost nebo podvod, to už je kousek dál...

Ale já přeci netvrdím že mi něco nepadá. Jen zpochybnuju systém přerozdělování odměn a odměny obecně.
Jen jsem chtěl vyjádřit svůj názor moderátorům a případně vývojářům.
A pokud se někomu můj názor nelíbí, tak je mi líto, ale je mi to fuk. :)
 

Saux

Znalec fóra
@KakaneCZ Já to beru jako takový kolo štěstí. Jeden den mi z truhly vypadly třeba 2 budovy, pak 3 dny nic zajímavýho do města. Škoda, že mi utekla ta loď, ale jelikož nehraju dlouho, tak jsem to trochu špatně pochopil, co bych měl pro zvýšení svých šancí udělat :) Akorát nechápu, jak mohl někdo získat ty lodě třeba 3, protože já za den nastřádám klíče s bídou na malou truhlu, ale pomocí nějakých těch urychlovačů to asi odsejpá líp :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Saux : jde to :) ale je potřeba mít fakt strašně moc místa. já měl zhruba 5 prázdných parcel, které všechny padly na lvl 1 manufaktury a dílny. průšvih je, když máš za elfy jako bonus ocel, protože ty manufaktury zabírají 2x tolik místa.

no vždycky jsem si nastavil výrobu dopředu tak na 30 úkolů, abych nikdy nečekal na ty denní a dvoudenní produkce. akademie kouzel byla na kraji, abych ji mohl odpojit od cesty a omylem do ní nedrbl a nesebral si kouzla :) hodně volných provincií na řešení střetů. navíc výhoda byla, že událost začla v pondělí a relikvie šlo pokrýt turnajem.

hned v pondělí jsem byl asi na 30. úkolu, protože to všechno bylo z víkendu pěkně nachystané :) zimní událost jsem měl asi za týden, ta předchozí mi trvala jestli týden a půl. urychlovače padly víceméně jenom na průzkum provincií a semtam požehnání na nějaké to rychlé získání mincí či zásob.

ale každý večer jsme zhruba hodinu plánoval co můžu další den stihnout tak, abych od rána valil už jen podle připraveného taháku a nemusel nad tím přemýšlet.

ale když má člověk malé městečko, tak hezky to nejde no.
 

LuciskaCh

Mistr slova
ja jsem zatim mela stesti. To co jsem chtela, to jsem hned prvnim nebo druhym kliknutim ziskala (a to v obou svetech). Je to fakt jak kdy, jeden event mam smulu a druhy mam stesti. Nemuze se darit kazdemu porad
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Saux : ty události se opakují vcelku pravidelně :) najdi si, kdy byla letos jarní událost a můžeš očekávat, že v podobném termínu bude i ta příští. pak se dá dopředu nachystat i nějaké to volné místo. aspoň 1-2 rozšíření a hned to půjde líp :)
 

DeletedUser2169

Guest
je to na dvě věci - buď by člověk nemohl spát, aby vůbec dosáhl na budovu č.2 - nebo musí kupovat a chcete jen tahat prachy z kapes - jasn, je to vaše věc, ale tak to máte napsat a je to. Potřebuju ještě 1460 klíčů, abych mohl klikat na zisk druhé budovy a mám úkol na dva dny za 30 klíčů? Vám přijde reálné na to za 10 dní dosáhnout? Jestli přestanu hrát tuhle hru, tak právě pro tyhle nereálné úkoly
 

Silversnake

Mistr slova
@rossiny, na budovu 2 dosáhne v podstatě každý, dost lidí mělo Event hotový mezi 10-15 dnem od začátku, úkoly byly známy, takže hurá podvádět:) postavit budovy na výroby atd.... pak již jen druhý den přijdeš a uděláš hodně úkolů najednou..., jen pak nebuď smutný jako já, když jsem utratil 2,6K klíčů za jeden den a dostal jen jednu denní odměnu.....
 

Silversnake

Mistr slova
@Moni Arda, to se týká ale všech budov, nejen s výrobou ale třebas i s vylepšením... máš li čas a hru pod kontrolou ( a nepotřebuješ stavitele) tak si dáš budovy vylepšit na 90-99%, je pak je odstavíš někam do prostoru kde nejsou cesty (nebo jim cesty sebereš)...pak již přijmeš úkol z Eventu, šoupneš budovu zpět k cestě a je za pár minut hotovo...
 

Moni Arda

Znalec fóra
@Silversnake to je také zajímavé, ale s tím takový problém nemám. Problém jsem jen opakovaně měla právě s akademií a musím říct, že takto jednoduchá věc, jako je odpojení od cesty, mne vážně nenapadlo :D Je skvělé, že to tu padlo, protože jeden velký problém je tím pro mne vyřešen :D
 

Prealiena

Velmistr písma
Hlásím stejná zobrazovací chyba, jako u minulého eventu.
V Arendyllu mi běží sleva na rozšíření a nezobrazuje se mi dvojnásobek korun.
Naštěstí při klikání na bedny se koruny přičítají správně. :)

(Ale někdo by měl vzkázat vývojářům, ať s tím už něco udělají, zase budou lidi šílet, kde je ten dabl.)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Moni Arda : však nejen akademie, ale veškeré ty časově náročné produkce :) kouzla se teoreticky dají zachránit turnajem nebo sousedskou výpomocí, ale dvoudenní produkci si fakt zrušit nechceš. jinak přesně jak píše Silversnake, i vylepšení budov lze takto lépe rozplánovat :)

@rossiny : druhá odměna je úplně v pohodě. a třetí vlastně taky, pokud se vzdáš denních odměn. truhly otevíráš jen v dny, kdy je dvojnásobek (jako dneska) a je to hned.
 

DeletedUser2325

Guest
hezké ráno, vyklikala jsem si dnes nastřádané klíče - pokud si někdo chce dělat statistiky, zde je můj výtěžek z 50 velkých beden: 11krát denní odměna (22%), 10krát BV (20%), 10krát runy (20%), 5krát zes.na čas (10%), 4krát zes. na mince (8%), 4krát zes. na kladívka (8%), 4krát 200 klíčů (8%) a 2krát 140 klíčů (4%)
 

DeletedUser4860

Guest
Dvojnásobek korunek - dnes mi nefunguje dvojnásobek korunek v Arendyllu a ve Winyandoru.
 

DeletedUser2325

Guest
funguje, je to pouze chyba zobrazování

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4720

Guest
Tak to je podraz, bude dabl počtvrté na zesilovači :D - a já se dneska vyklíčoval a postavil obryni :D
 
Nahoru