• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.72

DeletedUser15

Guest
tak ja jsem si vloni na jaře kupovala telefon novy, takze se mi nechce kupovat dalsi.... nehlede na to že nejsem fanda jablek
Hele, jak se ten tvuj mobil vlastne jmenuje? Presne prosim. Protoze co jsem se dival na tve posty, tak nikdy jsi vlastne nenepsala, co mas za mobil. Jen si napsala, ze je to "typove huawei p20 lite", coz je hooodne sirokej pojem. ;)

Ale to jen tak ciste pro zajimavost, neber to prosim jako osobni utok. :)
 

DeletedUser1523

Guest
Tak já jsem možná jeden z mála, kdo je v pohodě - hraju na MacBooku Air z roku 2013 s aktuálním MacOS Mojave, s poslední aktualizovanou verzí Safari a ano - v minulém verzi 1.71 byly problémy, pak možná nějaký hot fix (Verze 1.71.5...?) a vše šlape, jak má. Nyní na 1.72 vše v pořádku. Dále hraju na iPhonu SE se iOS 11 a naprosto plynule. Hra jede plynule, neseká se. Moje nebohá grafika stíhá vše - sem tam rozběhá větráček, ale vzhledem k modelu grafiky a stáří Maca je to OK a je to vždy několikaminutová záležitost. Já jsem s aktualizací spokojený. Díky.
 

DeletedUser4336

Guest
donutka >> Tak roli hraje samozřejmě telefon a zajisté verze, popř. nadstavby androidu (od čehož se asi odvíjí ona plynulost), pouze nesouhlasím s teorií, že na to aby si všichni zahráli musí mít jabko. Jabko nemám, a nepřijde mi, že se mi to nějak seká, pokud nevázne připojení. Kromě motivací a tréningu si poslední dobou vyřizuji i stavbu města a vylepšení, a nevidím zádrhel, jinak hraju primárně na pécéčku.

severus.dick >> Tak Mac je noťas, tady ale vidím řeč především o problémech na telefonech a mobilní aplikaci.
 

DeletedUser4169

Guest
Mám taky mobil s androidem a nevím o žádném problému, používám denně na motivace a i občasné hraní a bez problému.
 

DeletedUser5729

Guest
Kupovat Apple tady nikdo nikoho nenuti ;)Nam to uz ke konci tak blblo ze 1 motivace=2x vyplej telefon.Rady typu promazani,reinstalu proste nic nefungovalo_Odpoved sem dostal neco ve smyslu mas lowendovy mobil tak co chces.....Pak nekdo zminil jabko a konec pohadky.Kazdopadne netusim cim to bylo-kolega v praci to hraje na totalne odvareny a zaflakany S4 a nema problem.My v tu dobu meli SJ3 pul roku stary..........
 

PenyMarket

Znalec fóra
Mám Samsung 9 a ještě jsem neměl za celou dobu s hrou jediný problém. Je pravda, že mám minimum jiných aplikací a vůbec žádné jiné hry. Možná ta plynulost bude i v tom.
 

DeletedUser2455

Guest
Hraju na redmi 4x čiňan - android, a i po roce nemám problém.
 

DeletedUser5831

Guest
@donutka ještě mě tak napadlo, nemáš ty tu apku nainstalovanou na pametovce? Já si paměťovou kartu kupoval hlavně podle rychlosti přenosu a i když jsem koupil tu s nějvyšší rychlostí tak po přesunutí apky na kartu má aplikace o něco pomalejší odezvy.
 

DeletedUser2988

Guest
Mně šachovnice padá v nabídce pořád.. dokonce i takto
 

Přílohy

  • IMG_20190211_120109.png
    IMG_20190211_120109.png
    492,5 KB · Zobrazení: 95

DeletedUser3281

Guest
Mě se to taky taky dost ukazuje, ale zájem o to nemám, tak už nám to cpou i v oznámení :D
 

DeletedUser2988

Guest
set je pro mě naprosto k ničemu, vzhledem k tomu, kolik to stojí činidel a svitků nebo co to je :D
 

Semtexx72

Znalec fóra
Hmm, jak tu píšete že vám appka padá, pokud dáváte motivace sousedům, tak to asi musím být šťastný šlověk, protože za 10 měsíců hraní mně aplikace při motivacích nepadla ANI jednou. Telefon mám několik roků starý Asus ZenFone 2 (Z00AD), Android je tam původní neupgradovaný 5.0.

Dotaz k vylepšování hry v aplikaci na mobil - když už Inno něco mění co se týká Studny přání (jak ve verzi 1.71, tak i 1.72), tak proč stále není vidět pokud mi dá někdo motivaci na Studnu přání ? U jiných kulturních budov to není problém, u všech vidím i odpočet jak dlouho tam motivace ještě potrvá, ale u Studny nejen že není odpočet motivace, ale není tam na ní vidět ani ten symbol spojených dlaní co by poskytnuté motivace. Je to nahlášeno, opravuje se to ?
Co je u Studny přání v appce vidět je odpočet dní kolik zbývá do konce funkce studny a odpočet hodin za jak dlouho bude možno vyzvednout další odměnu.
Zdraví Semtexx72.
 

DeletedUser2272

Guest
Ve čtvrtek 7. února 2019 nás čeká nová aktualizace, která tentokrát přinese několik vylepšení. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! ;)
Dobrý den. Nevím zda to nesouvisí s aktualizací, ale již tři dny se nemohu přihlásit do hry ani na jednom světě. Vždy se mi načte tak 65 - 70% (konkrétně na 17 z 26) a tam se nahrávání zasekne.
 

DeletedUser4336

Guest
Mě se zatím nic ze šachů neobjevilo, asi hraju jinou hru :).
 
Nahoru